December 2007 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Jufffie, Oct 7, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Haha, ja ik heb geen weeën niets gehad.. We stonden op de gang om naar huis te gaan en nog geen uur laten zeiden ze.. we gaan haar halen.. Was erg onwerkelijk..

    Al heb ik dit liever dan die toestanden die jij hebt gehad.. :(
     
  2. johana79

    johana79 Fanatiek lid

    Aug 22, 2006
    4,311
    0
    36
    beslismedewerker
    overijssel
    nou kan me goed voorstellen dat dat ook niet makkelijk was hoor! dan gaat het zo snel allemaal...brrr

    ik ga afhaken...eff mijn man knuffen..
     
  3. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Ik ga nu echt.. :D

    Johana en Inge.. beiden een super mooie dag toegewenst!
     
  4. inge1975

    inge1975 Fanatiek lid

    Mar 21, 2007
    1,544
    0
    0
    mve dank je

    johanna vandaag een jaar geleden had ik wel mijn bloedprop verloren en het rommelde maar nog niks heftigs. Waarschijnlijk ook een beetje verdrongen omdat de eerste bevalling zo dramatisch was en lang duurde. Pas om 1.30 's nachts begon het bij mij. Om 11.22 is Femke geboren. Voor mijn gevoel is het allemaal snel gegaan. Ik heb mijn man wel gewaarschuwd maar hem pas om 6.50 echt wakker gemaakt. Echt grappig het is al weer een jaar geleden. Maar zou het zo weer doen
     
  5. inge1975

    inge1975 Fanatiek lid

    Mar 21, 2007
    1,544
    0
    0
    tja en schoonfamilie.

    Een heel lang verhaal het botert al heel lang niet meer. Mijn schoonfamilie heeft het gevoel dat ik hun zoon heb afgepakt. Dat is eigenlijk begonnen toen we zeiden dat we gingen trouwen. De opmerking die we toen kregen was nou gefeliciteerd dan maar. Ze hebben tijdens onze bruiloft de hele tijd met een lange lip rond gelopen en zo is er nog meer gebeurd maar dat wordt een heel heel lang verhaal. Het komt er op neer dat ze alle belangrijke gebeurtenissen in ons leven samen verpest hebben. Nu hadden we dus besloten dat we geen contact meer zouden hebben. Mijn schoonouders hebben wel nog een geboortekaarte gekregen van Femke maar de zussen niet. Ze hadden de 1e verjaardag van Jelle zo verknalt door nadrukkelijk aanwezig te zijn en echt overal mee te bemoeien. Dus daar hadden we al geen contact meer mee. Met de schoonouders hadden we wel nog contact maar alleen met verjaardagen en feestdagen. Mijn man wilde het hun niet vertellen dat ik borstkanker had en dat respecteerde ik. Hij had geen energie om het hun te vertellen. We zijn hun tot overmaat van ramp tegen gekomen in het zh en toen moest mijn man het hun wel vertellen. Daarna belde ze wel maar meer zo van tja we hebben donderdag een verjaardag en dan komt de familie dus we willen even weten hoe het met je is zodat we dat dan kunnen vertellen.
    Nou nu kregen we dus met kerst een kaart van mijn schoonzus met op de envelop
    Sebastiaan (man), Inge, jelle en ? en dan de achternaam en het adres. In de kaart stond verder alleen haar naam. Aangezien we wisten dat ze wist dat onze dochter Femke heet en ik herstellende ben van borstkanker we dit geen stijl vonden. Heeft mijn man het kaartje teruggestuurd met de tekst. Vraagteken heet femke en met Inge gaat ook alles goed. En als je een volwassen kaart had gestuurd hadden we die graag beantwoordt.

    Groetjes Sebastiaan

    grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    krijgen we vandaag een brief terug met dat wij diegene waren die niet volwassen zijn. En dat ze nu pas te horen krijgt dat ze tante is geworden van Femke. Net alsof ze dat niet al wist. En dus nog steeds niks over mijn borstkanker. En gericht aan de familie huntjens. potverdorie Mijn man heeft de kaart terug gestuurd niet ik. Echt fijn om zo te doen tegen iemand die net herstellende is van borstkanker. En echt kerstgevoel hoor

    Zo wat een verhaal dat lucht op
     
  6. inge1975

    inge1975 Fanatiek lid

    Mar 21, 2007
    1,544
    0
    0
    tja en toen was er weer niemand meer
     
  7. inge1975

    inge1975 Fanatiek lid

    Mar 21, 2007
    1,544
    0
    0
    ga ook stoppen moet nog veel versieren en morgen lekker genieten van mijn kleine meid

    Hoewel ik nog steeds boos ben potverdorie ik ben ook nog steeds diegene geweest die alles probeerde te lijmen
     
  8. inge1975

    inge1975 Fanatiek lid

    Mar 21, 2007
    1,544
    0
    0
    hoe doen jullie dat met die foto's in jullie bericht zetten dit is pas de derde keer dat ik het vraag
     
  9. inge1975

    inge1975 Fanatiek lid

    Mar 21, 2007
    1,544
    0
    0
    o ja juffie het kaarsje voor jou en je meisje en natuurlijk je partner brandt alweer sinds vanmiddag en brand nu nog
    ik denk aan je
     
  10. Jufffie

    Jufffie Niet meer actief

    Lieve dames,

    Heeeeeeeeeeel erg bedankt voor jullie kaart en boekjes!
    Wat een lief gebaar!
    Olga bedankt dat jij dit hebt 'georganiseerd'!

    Verder bedank ik Augustus voor haar smsjes en kaart, Britt voor haar smsjes en Ess voor het kadootje en kaart!

    Update;
    Jayda's situatie is nog steeds hetzelfde!
    We blijven hopen en bidden!
     
  11. dianne

    dianne Fanatiek lid

    Apr 10, 2007
    2,919
    0
    36
    ah juffie! Het is heel graag gedaan hoor! sterkte meid!

    jarige jobjes gefelciteerd!

    zo morge dames,

    weer flink koud hier, gelukkig hoef ik maar een half dagje werken en mag ik bas naar de buurvrouw brengen, want het is te koud voorop de fiets, tijd om te lopen heb ik niet.
    en.. we hebben sneeuw! en helaas ook regen, nou maaar voorzichtig dan!

    fijne dag meiden!
     
  12. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Inge ga ja het vanmorgen uitleggen van foto's plaatsen.. oke? :D
     
  13. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    En nu allereerst..

    Daniëlle en Femke.. Hieperdepiep Hoera!!!

    [​IMG]
     
  14. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Ik ga werken.. doeggie! :D
     
  15. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
    8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) 8)

    Hiep Hiep Hoera

    Daniëlle en Femke 1 jaar!!!


    [​IMG]

    Gefeliciteerd en een hele fijne dag!!!
     
  16. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
     
  17. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
    Inge wat een narigheid met je schoonfamilie..
    daar zou ik ook niet tegen kunnen..

    Hier ook gezeik gehad met schoonfamilie..heb 11 jaar terug al besloten om er klaar mee te zijn..en sindsdien is bij mij dat boek gesloten.. ;)

    Juffie..meid fijn dat je het hebt ontvangen..
    en nog geen verbetering..hè bah meid..
    Heel veel sterkte hoor! dikke knuff!

    Dianne fijn dat bas naar de buuv mag!
    werkse!
     
  18. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0

    Kun je het nog een keertje vragen? :rolleyes:





    :) :) :) :) :) :) :)


    Als je een foto hebt dan verklein je die eerst in paint of hier op de site staat een link met foto verkleinen.
    Die sla je op.
    Dan ga je naar bijv http://tinypic.com/
    daar klik je op bladeren
    Je zoekt je foto
    dubbelklik op de foto
    dan klik je op nu uploaden
    even wachten
    dan komen er 4 links te staan
    de 2e link die knip je
    en plak je hier in je bericht
    maar let op..hier pakt ie niet zulke grote foto's!
    is het zo een beetje te snappen..?
     
  19. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
    Goedemorgen..
    Gelukkig ben ik al anders uit bed gekomen als gister..
    nog niet happydepappy..maar beter..
    Er is een klein beetje sneeuw gevallen..dus ze rijden hier alweer rustig..
    ik hoorde Mika net hoesten..dus die zal zo wel wakker worden..

    tot laters..
     
  20. Alieke

    Alieke Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,793
    157
    63
    Goeiemorgen dames,

    Ik heb geen tijd om te reageren en te beppen. Loïs is niet lekker, het snot druipt eruit. Iedere nacht/avond word ze krijsend wakker en niks is goed.
    Gisteren had ik het helemaal gehad en kon het niet meer aan horen, ik barste zelf ook in tranen uit (zal ook wel wat hormoontjes zijn :oops:)
    Ik ben zo moe..

    Sorry voor mijn gemekker :(
     

Share This Page