Nou toen ik dr afzette, was ze aan de telefoon, en ik had geen tijd meer om te wachten, moest op bepaalde tijd op school zijn... Maar ik had het wel heel fijn gevonden als ze het tegen me gezegd had, tussen het telefoongesprek door...
Miep wij doen ook niet aan schoentje zetten hoor demy krijgt 5dec wel een kadootje maar meer ook niet jari misschien een scheef hoofdje.. wel fijndat ze even komt kijken . gefeli met je ouders trouwdag Mamavesmee lekekr riblappen Ninien nina ziek dikke knuf Frederike gaaf jurkje
inmiddels 40 gr koorts, en een suffig kind in overleg met de huisartsenpost, nog maar even aankijken , want ze is niet benauwd en hoest niet. Ik vind het maar niks dat ze zo suf is Normaal is ze altijd in beweging, en nu ligt hangt en zit ze alleen maar... En dr ogen staan zo dof goed aankijken maar weer
Goeieavond! Meiden zijn gedoucht en liggen nu allebei te pitten. *rust* Fred; Wauw! Leuk zeg!! I love your style Babyfoon; Noooooit gehad. Hier niet nodig Loïs heeft een metalen bedje en beukt er behoorlijk tegenaan dus dat is niet te missen. Soms is het wel handig om hem te hebben maar we horen ze meteen. Dana ligt toch tegelijk met ons in bed. Ninien; Jeetje.. arme meid.. Ik vind het toch best een beetje freaky voor de kleintjes. Dana het voor het eerst haar schater lachje. Ik heb zo gelachen!! Zal eens proberen een filmpje te plaatsen
Goedeavond allemaal Ben vandaag op pad geweest voor verjaardagskaartjes !! En ben ook bezig met de adressenlijst. Een aantal adressen mis ik nog. Dus als ik je een kaartje mag sturen met de verjaardag van je kleine kanjer wil je die dan even pb-en. * jonathan * Rosalie * Bas * Niels * Rubin En Eliora En in de laatste verjaardagslijst staan de verjaardagen van de volgende kanjers niet. Youri Estelle Esmee
Ess, wat een super mooi meisje is Jenna! En die donkere bos met haartjes, geweldig! Er betsst awel een babyfoon met twee baby units zeg maar, geen idee welke het is.... Sanneke, leuk weekendje gehad dus, fijn meid even lekker met zijn tweetjes genoten! Miep, die kleertjes zijn erg leuk! Die zag ik nog niet in de winkel liggen hoor...
ninien,, als je het niet vertrouwd zou ik toch ff de hapa bellen. dikke knuffel Alieke wat leuk dat dana haar eerste schatterlachje deed daar kan je zo van smelten Hier net ff naar het tuincentrum geweest. ff hooi gehaald voor de konijnen . demy staat nu onder de douche .. toch wel prettig dat papa dat even doet met haar ikkan het echt niet meer opbrengen om haar smorgens te douchen zo heisa altijd. ga zo lekker csi kijken
voor de mensen die nog een tweede (of eerste) babyfoon nodig hebben..bij de blokker is de alecto in de aanbieding voor 40 euro..erg fijne en goede babyfoon.
Britteke, jeetje een jicht aanval...heb je daar veel last va? Mijn vader heeft heter veel en slikt nu standaard medicatie, maar daarvan kan hij weer last van zijn maag krijgen....Hier nog geen schoentje gezet. Senna mag hem komend weekend zetten. Juffie, wat een rottigheid met die bloedingen nu al weer. Snap je angst en moedeloosheid wel hoor. Jij kan nooit eens van 1 emotie tegelijk genieten volgens mij....Het is altijd dubbel. 'Joepie zwanger' tegenover 'oei bloedingen' en een hoop nare en moeilijke herinneringen. Lindy, wat leuk al die dieren zo dicht bij jullie in de buurt! Genieten voor Demy. Alieke, zit je al helemaal in je ritme nu je weer aan het werk bent? Leuk een dagje samen met Lois genieten van het Sint feest!
Amber, goed bezig met je lijstjes! Bedje, ik zei het al eerder, maar het valt mij alles mee met Senna in zijn peuterbed! In het ledikant bonkte hij ook nog alle kanten op namelijk. Nu ligt hij nog steeds raar erbij, maar daar heeft hij zelf geen last van. In zijn grote bed slaapt hij heerlijk en goed door. Hij durft er 's morgens nog niet zelf uit te gaan, maar roept me nu in plaatst van altijd maar direct te gaan huilen. Na anderhalve week dus opeens twee keer uit zijn bed gevallen, maar nu met extra verhoging gaat het prima!
Judith gewoon niet lekker dus..bah! en dan ook nog ongi..jakkiebah! En jaaa t was heerlijk om even buiten te zijn..echt super! Dat wordt echt weer heerlijk wandelen.. We zitten alleen wel in t verkeerde seizoen..maar goed.. Ninien hè bah Nina ziek..hopelijk geen mex griep..mijn zus heeft t nu ook..en t is behoorlijk heftig.. Goed in de gaten houden hoor..en anders gewoon nog eens bellen met de hap! Fredje..wat leuk!!!!super jij ook lekker aan t naaien! Lindy..jullie ook geen schoentje gezet..ach kan nog lang zat hè.. Hier krijgt Mika 5 dec ook kadootjes.. Olga..fijn dat het goed gaat met Senna in zn nieuwe bed!! Lekker aan de hot coco!!jammie!! Amber druk met de lijst!super!!! Hier werden we net gebeld door de kraamhulp..leuk hoor even bijkletsen! T is ook zon leuke meid! Jan zat net te xboxen..lekker rustig..
Gelukkig weinig last van.. is nu de 3de keer dat ik t heb. Zoiets komt nooit goed uit maar nu komt het wel heel ongelegen... en typisch he dat alle oude(re) mannen er last van hebben, daarom noem ik het mijn oude mannen kwaaltje . Komt ook wel weer goed hoor..
Ja ik ben weer helemaal in mijn sas nu ik aan het werk ben Gewoon weer normale ritme. Jeeeh! Wat zie ik nou! Krijgen jullie een meisje?! Wat leuk zeg!! Gaat alles goed?
ow, alweer bij. Net op kraamvisite geweest bij andere vrienden die vannacht papa en mama zijn geworden. Wonen in de flat naast ons, dus dat was makkelijk met babyfoon. Wat een kleintje! ook een jochie en 8 pond. Nou nog 1 vriendin. Bij haar ligt de baby dwars. Morgen gaan ze opnieuwe een echo doen en misschien al draaien. Dan is ze 36 week. Spannend. Ga nu na dit egoberichtje lekker naar bed. Er moet morgen weer gewoon gewerkt worden. truste!
De verjaardagslijst 05-08-2007 Tygo James* (Caruli) 13-08-2007 Bas* (Loopy) 30-08-2007 Jayda Noa (Jufffie) 17-09-2007 Patrick Herman Casper (Malaika) 20-11-2007 Estelle (DaphneenEstelle) 21-11-2007 Tugce Helin (Ayse) 25-11-2007 Yaeda (Iloon) 28-11-2007 Sven (Claartje79) 03-12-2007 Loïs (Alieke) 04-12-2007 Rubin (Frederike80) 05-12-2007 Mika Jaap (Miep en Miep) 07-12-2007 Kyara en Thirza (Kreeftje1984) 10-12-2007 Jonathan Pieter (Nannaf) 11-12-2007 Jan Paul (Me2) 11-12-2007 Esmee (MamavEsmee) 12-12-2007 Rosalie (Augustus) 12-12-2007 Senna (Olga) 12-12-2007 Annabel (Nelly) 14-12-2007 Bjorn (Kellly) 14-12-2007 Elisabeth (Arka) 14-12-2007 Liv Nova Noelle (Essebes) 14-12-2007 Sam (Britteke) 14-12-2007 Youri (mama van Youri) 14-12-2007 Sem (Bowie) 16-12-2007 Lynn (Sam2) 16-12-2007 Ryan (Mamabeer) 17-12-2007 Nick Anthony (Gerda79) 17-12-2007 Bas (Dianne) 18-12-2007 Hannah (Misskeita) 20-12-2007 Evan (Bipat) 20-12-2007 Nina (Ninien) 21-12-2007 Mirre (Salapio) 21-12-2007 Charlotte (Maartjeh) 21-12-2007 Tessa (moontje34) 22-12-2007 Jesse (Amber1978) 22-12-2007 Mika (Momhairy) 22-12-2007 Seven Phyllis (Djaminah) 25-12-2007 Sara Jane (Aisca) 25-12-2007 Eliora (Pareltje2212) 26-12-2007 Niels (Sanneke) 29-12-2007 Bram Dirk (Lisette) 31-12-2007 Angelina (french) 04-01-2008 Nicky (Loessie22) 04-01-2008 Demy Chayenne (Lindy) 07-01-2008 Danielle Maria Antoinette (Johanna79) 07-01-2008 Femke (Inge1975)