Goedemorgen!!!!!!!! Net pas op kantoor, dus kon niet eerder lezen en reageren.....hihi...Poohbeer heeft me gemist...lalalala. hahaha KML en Happy, ik ben zo blij voor jullie!!!!!!!!! Wat fijn dat de echo zo goed was. Maar ik begrijp dus dat er veel een inwendige echo wordt gedaan??? Hoest verder met jullie allemaal??
jeuj!! chicken is 11 weken!!! jeuj!!!! zo.. net ff meeting en maar meteen erna een broodje! pfff...... ik moet om de 2 uur eten, duurt de meeting kei lang! schandalig!
Woehoe! Weer een mooie echo gehad! Beertje is 46,2 mm en 11w3d. Hartje klopte, en volgens de vk waren de hersentjes goed aangemaakt en wat het hoofdje goed dichtgegroeid. Wat een wonder dat ze dat al kunnen zien. Alles gaat dus goed... eindelijk! Gisteren ook voor het eerst het hartje gehoord via de Angelsounds: erg bijzonder. Dat bracht me een beetje tot rust zodat ik vandaag zonder al te veel zenuwen naar de vk ging. Nu voorlopig geen echo meer en dus wachten tot de 20 weken echo. Ik ben echt supergelukkig!
Ilse, troost je.... je bent niet de enige die zo lang nog moet wachten voor de volgende echo. Ik heb 4mei de 1e echo gehad en 2 juni moet ik weer naar de verloskundige, maar er is bij mijn geen vervolg afspraak gemaakt voor een volgende echo... Beetje balen doe ik wel want ik heb het hartje nog niet gehoord alleen maar gezien
Jaaaaaaaaaaaaaaa, ik ben er hoor...collega die naast me zit is er alleen de hele dag, dus kan snel even mailen bij toiletpauze...hahaha. Alles goed verder? Joyceeeeeeeeeeeeeeee..jaaaaaaaaaaaaaaaaaa 11 weken...ben blijig.
Ah wat is iedereen opgewekt hier, mooi man, en terecht, al dat goede nieuws! Ik heb net weer lekker boven de plee gehangen, heerlijk, vraag me af wanneer die elende is afgelopen. Heb ook sinds een week elke ochtend nekpijn, vraag me af waar dat over gaat. Ik wil ook weer een echo, maar moet net als kelly, nog heel lang wachten, de 20 weken echo afspraak is nog niet eens gemaakt!! Mehhh... Fijne dag chickies Ta taaa!
chicken: hier ook!!!! en bloedheet op kantoor.. de topcooling is stuk.................. maar ja..... pffff.... we redden het wel................................
Dat is wel vervelend inderdaad...en in jouw toestand..hahaha. Gelukkig zit de werkdag er weer bijna op! Ben je vrijdag ook vrij?