December 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by fempje, Mar 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    Feb 26, 2009
    6,291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    Ik werk nu 4 dagen en dat blijft zo, alleen ga ik een dag thuis werken. Ik ben dan 2 dagen bij de kleine en m'n vriend heeft een papadag. Hij gaat dus 2 dagen naar opvang. En jij?
     
  2. meloen

    meloen Bekend lid

    Jul 24, 2009
    581
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh das lekker dat je thuis kunt werken!
    Je vriend????? Je man zul je bedoelen haha.
    Ik blijf 3 dagen werken en dan 1 dag opa en oma, 1 dag kdv en ook een papadag.
     
  3. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    Feb 26, 2009
    6,291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    Oeps....tis nog even wennen hoor..hihi.

    Ook goed geregeld!! Ik vind het wel super dat de papa's het ook zo leuk vinden om een dag voor hun kindje te zorgen. Lijkt me ook zo leuk, ik denk dat ik stiekem een camera op ga hangen. Ik zou dat wel eens willen zien allemaal!!
     
  4. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    Aug 28, 2008
    1,902
    0
    0
    Brielle
    @Riti: Fijn dat je suiker en ijzer goed waren, veel succes/plezier morgen met de groei echo!

    @Doortje: Lekker altijd zo'n goede controle, natuurlijk zijn we al zeker dat het goed gaat maar de bevestiging ervan blijft altijd leuk ;)
    10 kilo, pfff ben jaloers zeg :(
    Kwam in het begin haast niets aan, maar nu..
    Ruim 14 kilo alweer, maargoed ik weet dat ik echt niet zo'n extreem geval ben dus het zal er vast wel weer af gaan ;)

    Uitje: Voel me niet echt bij de club horen omdat ik te weinig mee heb gedaan, maar buiten dat ben ik dan alweer 38 weken..
    Als ik kijk hoe snel mijn rug achteruit gaat de laatste week denk ik dat ik er zowiezo niet bij kan zijn.

    @Caruli: Hier ook begonnen met heel weinig kwaaltjes en nu word het steeds meer en duidelijker.
    Wat betreft de tijd, soms lijkt het stil te staan en het andere moment lijkt het voorbij te vliegen.
    Ben echt super benieud naar de kleine en hoe het straks zal zijn als ik echt moeder ben, toch soms ff kleine twijfels of ik straks wel genoeg weet om de kleine zo goed mogelijk te verzorgen..
    Toch een hele verantwoordelijkheid zo'n teer leventje waar ik straks voor moet zorgen.

    @Chicken: Wat gaaf een nieuwe auto!!!
    Wij moesten er wel aan geloven omdat ons vorige wagentje gewoon echt te klein was voor drie personen, weet je al wat voor een het word?

    @Meloen: Ze vroegen het aan mij of ik het heel erg vond om een weekje vrij te krijgen, vorige week was ook rustig maar daar hebben ze vrije dagen verdeelt over de andere collega's.
    Heb nu een contract van 30 uur en werkte 4 dagen per week, hierdoor had ik soms wel 12 overuren per week (dat tikt lekker aan)

    Minder werken: Noujah ik werkte dus 30 uur per week, wat voor mij neerkwam op 4 dagen werken waarbij ik een hoop overuren heb gespaart.
    Nu hou ik mijn contract lekker op 30 uur en ga maar 3 dagen per week werken, hierdoor zullen de overuurtjes heel langzaam aan opraken...
    3 dagen werk komt bij ons gemiddeld neer op zo'n 25 uur, met al mijn overuren erbij kan ik zo rustig een jaar aan het werk blijven met mijn oude contract (heb nog ruim 200 overuren)
    Zodra het eind van mijn overuren in zicht komt ga ik of ietsje meer werken, of ik stel mijn contract naar beneden bij, afhankelijk van wat mij op dat moment het beste lijkt.
    Voordeel is dat ik een hele flexible en meelevende baas heb, dus kan mijn overuren vrij indelen en ook wat betreft contract is alles bespreekbaar mits ik niets heel extreems wil ;)
     
  5. meloen

    meloen Bekend lid

    Jul 24, 2009
    581
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Chicken. Zeker leuk die papadagen. Lijkt me voor de papa's ook leuk om een dag samen met hun kind te zijn. Mijn man gaat met onze dochter naar peutergym haha. Zou ook wel eens stiekem om een hoekje willen kijken.

    @ Saskia. Of je het erg vond om een weekje vrij te krijgen haha wat grappig. Heerlijk al die overuren, al heb je er zelf zoveel voor gewerkt natuurlijk. Dus je gaat minder werken voor hetzelfe salaris, niet verkeerd!
     
  6. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    Aug 28, 2008
    1,902
    0
    0
    Brielle
    Ja bij ons gaat alles in overleg, dus als er meer of minder gewerkt moet worden dan word er eerst gevraagt wie daarmee willen helpen.
    Als zich dan niemand geroepen voelt dan word alles verdeelt en dan begint iedereen gewoon iets eerder/stopt iets later of in geval van een rustige week zijn we dan op vrijdag allemaal wat eerder klaar.
    Als je in de kassen werkt dan heb je toch een beetje rekening te houden met oa het seizoen, in de winter groeien de planten langzamer dus vandaar dat het dan wat rustiger word ;)
     
  7. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    @saskia; Jeetje, dat zijn een hoop overuren! Wel lekker dat je gewoon je 30u op contract kan laten staan.
    Maar euh jij hoort er ook gewoon bij hoor, maakt toch niet uit of je hier veel of weinig meegeschreven hebt :)
    @Caruli; Leuk je hier weer ff te zien, blij te horen dat alles goed verloopt!
    @Chicken; Hoe voelt dat nu om getrouwd te zijn? Volgens mij voel je er weinig van. Nog een paar weekjes wachten en dan mag ik ook :D
    Wat een gave auto heb je uitgezocht, ik hoop dat je er veel plezier van zult hebben!!
    @meloen; Ik ga zo'n 24u p/wk werken, vriendlief kan en wil een papa-dag nemen en kan evt wat vaker thuis werken.
    Ik wil straks vooral avond-diensten gaan draaien en eens in de 2wkn een weekend-dienst. Dit is ideaal te combineren met het werk van mijn mannetje.
    @Roeltje; wanneer was ook alweer jullie grote dag?
    @all; Net de mama-doos van kruidvat opgehaald, best een leuke doos maar kan niet tippen aan de blije doos van de prenatal. Er zit iig een handig bewaarblik van Friso in voor de flesvoeding.
    Ook even wezen shoppen bij de Hema waar ik nog een leuke broek + schoentjes heb gekocht. Had namelijk nog een bon voor 20% korting en moest voor mijn gevoel de bon nu eens gaan gebruiken :D Foto's zal ik zo plaatsen, vind ze echt supergaaf!
     
  8. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Het schattige maar toch ook stoere broekjes
     
  9. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    en de schoentjes
     
  10. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    Feb 26, 2009
    6,291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    @Dees....wat schattig!!!! Geweldig he, dat kleine spul!
     
  11. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    Aug 28, 2008
    1,902
    0
    0
    Brielle
    Ik weet het, maar dat is gewoon een gevoel van mij..
    De echte rede is gewoon omdat ik nu merk dat de laatste week er heel snel klachtjes bijkomen, voornamelijk in me rug helaas.
    Kan nu al steeds korter zitten, dus de reis ernaartoe word al een heel obstakel.
    Wie weet meld ik me later nog wel aan als alles toch mee blijkt te vallen en ik nu gewoon toevallig een slechte week heb ;)
    Vind het allemaal een beetje lastig te voorspellen ;)
     
  12. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    Aug 28, 2008
    1,902
    0
    0
    Brielle
    Wat een leuk broekje en schoentjes zeg!
    Hier nog alles neutraal, dus veel zacht beige achtige tinten ;)
    Heb wel het meeste in maat 50,56 en een paar dingen maat 62.
    Zodra de kleine er is en we zijn zover dat we een stukje weg kunnen, dan kan ik nog genoeg bijpassende kleertjes kopen ;)
    Verwacht verder ook nog wel wat te krijgen van oa de opa's en oma's, dus er zal vast nog wel wat heel stoers of juist schattigs bijkomen..
     
  13. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    @chicken; Soms moet je er ook echt tegenaan lopen heb ik al gemerkt!! De schoentjes schreeuwden echt naar me dat ik ze mee moest nemen :D
    @saskia; Idd gewoon je gevoel volgen!
     
  14. meloen

    meloen Bekend lid

    Jul 24, 2009
    581
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Saskia, dat is wel pittig werk in een kas zeg. Goed van je dat je dat zo lang kan volhouden! Wat is het voor kas ('k heb vroeger tomaten geplukt :p)

    @ Dees, wat leuk!!
    Dus jullie hoeven verder geen opvang te regelen. Dat is ook wel goed geregeld.
     
  15. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    Aug 28, 2008
    1,902
    0
    0
    Brielle
    Ik ontwijk winkels met babykleertjes, want heb ook al veel geschreeuw gehoord alleen daarna is mijn portomonee zo licht :p

    Ik werk in een biologisch bedrijf met tomaten (grote tros, coctail en cherry tomaatjes), paprika (geel, oranje, rood en groen) en komkommers.
    Heel veel afwisseling dus en lekker om mee naar huis te nemen :p
    Ik heb het zo lang volgehouden omdat ik zelf mocht aangeven wat wel en niet ging, heb dus grotendeels zelf mijn dagen ingevult.
    Had ook wel een paar lichte klusjes die mooi tussendoor konden als ik er even behoefte aan had, al was het maar doosjes stapelen of biologische bestrijding uitzetten (van een uurtje lieveheersbeestjes in het rond strooien word je niet zo moe..)
    En zo nu en dan kwam de baas eens langs om te kijken hoe het ging, dat gaat bij ons ook ten koste van het werk want het is dan snel te gezellig haha
     
  16. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    @meloen; Nou we hebben alwel een adresje gevonden hier in de buurt voor een gastouder, misschien dat de kleine daar straks 1 dag in de week verblijft. Maar dat is nog ff totaal afhankelijk van wat mijn werkgever straks precies voor mij in de planning heeft.
    Mijn dagen en uren staan nog niet officieel vast en ben dus nog nergens zeker van. In de loop van mijn verlof zou ik hier meer over horen.
     
  17. meloen

    meloen Bekend lid

    Jul 24, 2009
    581
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Saskia, dus jullie eten altijd heel gezond! :D
    Klinkt wel als een leuk bedrijf om te werken en ook fijn dat ze rekening met je houden en zo flexibel zijn.

    @ Dees, oh dat is nog even spannend dan. Heb je een nul urencontract ofzo?
     
  18. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Ik had gesolliciteerd op een vacature voor zo'n 28u p/wk.....door omstandigheden was dit niet mogelijk en tja ik wilde toch graag aan het werk aangezien ik per 1 september bij mijn toen vorige baas ontslagen zou worden. Ik zou anders in de WW terrecht komen en tja dat wilde ik niet zo graag. Daarbij was ik zo'n 20wkn zwanger en lipe dus het risico om moeilijk elders aan een baan te komen. Ben toen akkoord gegaan met een contract van 7u p/wk.....werk nu ongeveer zo'n 20u p/wk met daarbij dus veel oproepdiensten.
     
  19. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    @Roeltje:

    Echt een sukkel die baas van jou. Maar waarom heb je dan 3 dagen gegeven als je toch niet komt? Of zijn dat andere dagen?

    Ik had ongeveer 6 weken geleden gevraagd of ik 2 en 3 nov vrij mocht omdat ik dan na het weekend niet nog 2 dagen hoef te werken. Dat had ik hier een tijdje terug verteld geloof ik. Nou heb ik het daarna nog 4(!!!) keer moeten vragen en toen zei de baas ineens dat zij dan al op vakantie wilde. Dus ik zei dat ik eerder was en het (toen) al 3 weken in de map stond. Maar zij was zogenaamd al aan het kijken voor haar vakantie, dus zij ging voor. Na een heleboel gedoe zei ze de laatste keer dat ze haar vakantie al had geboekt dus dat ik dan waarschijnlijk niet kon. Lekker oneerlijk weer. Ze zei wel dat het misschien kon als mn ene collega weer terug kwam (die is er al 6 weken niet door operatie), maar dat moest ze dan nog overleggen met de teamleidster. Dusss, ik vroeg vandaag WEER of ze het er al met haar over had gehad en toen zei ze: ‘ehhh, nee eerlijk gezegd nog niet’. Ze dacht waarschijnlijk dat ik er niet meer over zou beginnen ofzo. En toen zei ze ook nog: ‘Oh ja, Helma moet dan ’s middags naar de tandarts dus het kan dan denk ik niet’. Dus ik zei: ‘Ja, maar ik was veel eerder en dat wist je’! Zegt zei: ‘Ja, maar jij bent dan gewoon vrij en zij moet naar de tandarts’. Ja dus??? Normaal ben ik er ’s middags sowieso al niet, want ik zit voor iets meer dan de helft in de ziektewet…Maar ja, ze wil gewoon altijd moeilijk doen. Tjee wat een verhaal weer over mn baas haha. Maar ik heb dus nog steeds geen antwoord nu. Dat is dus altijd zo met haar!!!

    @Panos:

    Kan me voorstellen dat je geschrokken bent zeg…En dat rustiger aan doen zullen ze wel zeggen omdat ze verder niet weten wat het nu is en dan is dat t enige wat ze kunnen zeggen. Denk ik dan hoor. Je hebt er dus niet veel aan nee…Waarom doen ze niet meteen die vruchtwater meting dan? Snap ik niet echt…Sterkte in ieder geval! Don’t worry!

    @suuskebab:

    Slimmmmmmmm, hihi dan kennen we elkaar idd niet als we ons eigen namen dan gebruiken haha.

    @Meloen:

    Oh jeetje, ik heb ook de tricot slen. Heb m alleen nog niet uit de verpakking gehaald haha. In de winkel adviseerde ze wel om wat te oefenen van te voren, zal dus ook wel nodig zijn haha.

    @Riti:

    Fijn dat je suiker en ijzer in ieder geval goed zijn! Dat meten zou ik me niet al teveel van aantrekken, je hoort echt zoooooovaak dat ze er helemaal naast zitten.

    @Doortje:

    Dank je voor de knuffel, kan ik idd wel gebruiken hihi. Lief van jou:) Fijn dat alles weer goed was bij de vk!

    @Dees:

    Dat broekje heb ik ook!!! Zit ook een shirtje bij! Heb t gekregen van mn vader en zn vrouw vorige week:)

    Ja ik ga mee op 18 november naar Utrecht:

    Chicken
    Roeltje
    RiTi
    Dees85
    Joyce81
    Panos
    Suuskebab
    Xenas81
    Doortje79


    Lotte1987
     
  20. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    Feb 26, 2009
    6,291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    @Dees..heb je al eens op deze site gekeken voor kleertjes. Altijd heel veel aanbiedingen en leueueueueueuk!!!!

    www.bimbambini.nl
     

Share This Page