December 2012 mama's

Discussion in 'De mama's' started by anoniemass, Nov 28, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jelle28

    Jelle28 Bekend lid

    Oct 21, 2012
    703
    0
    0
    @wmvss wat een mooie foto's! Zijn erg goed gelukt zo te zien.... en dus toch tandjes in aantocht! Hopelijk heeft hij er niet al te veel last van.

    @ Blemma denk dat voor andere de enthousiasme die wij hebben wanneer ons kind iets nieuws doet moeilijker te begrijpen is ofzo. Ach maakt ook niet uit, zo lang wij maar trots zijn dat is het aller belangrijkste!

    Wat vervelend al dat gespuug! Hier wel af en toe maar mag geen naam hebben. zijn eerder flinke mondjes dat hele golven.

    @mama40 leuk is dat he, wanneer ze over kunnen op een volgende maat. Wessel gaat nu over naar 62 langzaam aan en vind het helemaal leuk hem weer nieuwe kleren aan te kunnen trekken.

    gister zijn we lekker wezen varen. Wessel vond het allemaal wel erg interessant en heeft dus ook nauwelijks geslapen. toen we weer thuis waren heeft hij nog heel lang in zijn bedje liggen brabbelen. Denk dat hij alles nog even moest verwerken voor hij in slaap kon vallen.

    Konden hem gister niet in zijn slaapzak leggen omdat hij die 's ochteds onder gepoept had (dacht dat de etos luiers beter waren maar op de een of andere manier gaat het toch weer mis) en vannacht vond ik hem boven in zijn bedje! misschien toch maar een reserve slaapzak aanschaffen.
     
  2. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    Sep 10, 2012
    3,187
    0
    0
    Noord Holland
    Megaaaa leuke foto's!!!!!
    Echt top!
     
  3. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    @wmvss: Leuke foto's!

    Hier vanmorgen weer een fles eruit... vlak voordat ik naar mn werk moest. Vriend kwam naar huis want, ik, bank en saar zaten onder. We hebben haar nog een klein flesje gegeven en toen heeft mn vriend haar naar kdv gebracht. Daar is het goed gegaan.

    Vanmorgen toen ik haar uit bed haalde was ze weer flink snotterig en veel slijm in haar keel. Ze stikte er zowat in, ik hield haar op haar zij en toen kwam er een flinke slijmprop uit. Vind het best wel eng...

    's Avonds slapen gaat weer erg moeizaam terwijl het al een tijd goed ging! Ik denk sprongetje.

    Verder is Saar wel vrolijk dus het is hopen dat de verkoudheid snel over gaat!
     
  4. HannekeG

    HannekeG Fanatiek lid

    Aug 20, 2012
    1,702
    0
    0
    @wmvss Wat een super leuke foto's! Echt heel erg mooi

    @vogeltje Ik denk dat Luc hetzelfde heeft. Vandaag op het KDV heeft hij ook een hele voeding eruit gegooid (kleertjes, stoeltje helemaal nat) en nu om zeven uur nog een keer. Toen zaten de bank, de vloer en ik onder. Daarna maar even met hem gaan douchen. Echt heel erg zielig.
    We hebben net nog maar een flesje gegeven en daar heeft hij wel iets van binnen gehouden.
    Ik heb het idee dat hij misselijk wordt van al het slijm. Hopelijk komt het omdat het slijm nu goed los komt en gaat het snel over.
    Vind het zo zielig als hij niet fit is, dan voel ik me zelf ook niet fijn. Gelukkig kan hij nog wel lachen, maar vandaag was hij op kdv wel huilerig.

    @kirasese Geweldige foto. Ik heb van het weekend zonnebrand gekocht, maar eigenlijk niet aan een zonnebril gedacht. Is dat wel handig om te hebben?

    @jelle Jammer dat de etos luiers ook niet de oplossing lijken te zijn. Schattig dat hij in bed aan het brabbelen was
     
  5. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    Sep 10, 2012
    3,187
    0
    0
    Noord Holland
    Ik ben erg blij met zonnenbril :)
    Scheelt veel knipperen met ogen, ook in maxicosi.
    Deze is erg handig met bandje!

    Hij vond het erggggg grappig innieder geval :)
     
  6. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    @hannekeg: het lijkt te helpen om haar na de voeding eerst even plat te houden en niet meteen te laten boeren...
    Dat slijm lijkt los te zitten maar die kleintjes weten nog niet wat ze er mee moeten. Hopen dat het hoesten snel overgaat!
     
  7. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    Sep 10, 2012
    3,187
    0
    0
    Noord Holland
    Zielig hoor voor de zieke beebjes...
    Hier was hii van 11d buikgriep af...
    Toen verkouden... na 6d ging juiste kant op...
    Ja... na 1d weer volledig terug...
    Arm schaapje...

    Gelukkig geen slijm ophoesten tot dusver...

    Beterschap!!!!
     
  8. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    Mar 11, 2013
    2,472
    16
    38
    Female
    Verpleegkundige in de wijk
    @vogeltje en hannekeg wat zielig dat ze zo verkouden zijn. Idd een goed ide om na de voedind eerst nog even rustig te laten liggen.

    @kirasese wat een lekkere zomerse foto! Was hier geen mooi weer, ben zelfs nat geregend. Waar haal je die zonnenbril? Chloë vindt de felle zon in haar oogjes ook niet zo fijn.

    Hier wordt het slapen ook meer een drama. De laatste tijd slaat ze haar 4 uur slaapje over met als gevolg dat ze om 6 uur helemaal kapot en huilerig is. En ze wordt nu s nachts ook wakker dat ze echt even getroost moet worden. Was vanavond om 9 en 10 uur raak. (Niet de meest slechte tijden voor ons)
     
  9. mama40

    mama40 Fanatiek lid

    May 30, 2012
    1,583
    5
    38
    Kirasese: dat wilde ik je ook vragen"waar heb die bril vandaan? lijkt me Lucas ook wel wat.Vrijdag horen we of hij idd wiebelogen heeft en dan hebben ze meestal meer last van zon(licht)dus dan zou zo'n brilletje een uitkomst zijn.

    Wat en geweldige foto's zie ik hier langskomen,echt mooi en leuk!

    Wat een gesnotten en geslijm met die ukkies.....moet het afkloppen,hier geen last van gelukkig.
    Zaterdag zou mijn neefje komen maar die is thuis gebleven,die was ontzettend verkouden en als ik het een beetje kan voorkomen dan graag. Niet dat ik panisch ben voor een verkoudheid maar de ansgt van de griep zit er nog wel in merk ik.Vorige week had hij 36.3 en dan gaat de hele film weer door mijn hoofd van toen hij opgenomen moest worden.Zal wel slijten maar ik merk dat het meer indruk op me heeft gemaakt dan dat ik dacht.

    Hier gaat het slapen nog steeds goed, alleen zaterdag was hij uit zijn doen, er klopte niets meer van het ritme.
    Ik voelde me schuldig,dacht dat het door het oppassen kwam maar u is het weer zoals gewoonlijk.
    Vanmorgen sliep hij tot 7 uur vanaf gisteren half 12.

    Vandaag om half 2 beginnen met werken, even lekker zo smorgens vrij zijn.

    Sterkte met de zieke kleintjes
     
  10. Flientje1980

    Flientje1980 Niet meer actief

    @Kirasese, zag ik Kiann nou op de foto met Sophie de Giraf? Zo ja, hoe vind hij het? Ik heb haar namelijk besteld en als het goed is komt ze zo binnen.
    Josje propt nu steeds haar vingers en knuistje in haar mond.

    @mama40, kan mij goed voorstellen dat die angst erin blijft. Hopelijk slijt dat wel na verloop van tijd. Die kleintjes zijn zo vatbaar. Josje is weer aan het proesten en kuchen.

    @Blemma, dat was wel te verwachten dat je op Ameland geen mooi weer zou hebben. Omringd met water levert al gauw regen op :D

    @Jelle28, wat zal hij genoten hebben. Lekker briesje over zijn gezicht. Kreeg Wessel nou jbpm door zijn voeding?
    Ik heb trouwens overal reserve van. Niet altijd even mooi spul maar slaapzak 2 stuks zowel hier als bij mijn moeder.

    @Vogeltje, dus Saar is al wat aan de betere hand? Volgens mij is het bij volwassenen zo dat als je slijm in de keel hebt je juist geen melk moet drinken.
    Maar ja, dat kunnen we onze kindjes niet aan doen :)

    @Wmvss, hele leuke foto's van jullie 4-en. Mag je trots op zijn op die mooie jongens.

    @Hanneke23, hoe is het bij jullie?

    Zetten jullie trouwens de babyfoon 's nachts aan als je gaat slapen?

    Bij ons gaat alles zijn gangetje eigenlijk. Josje gaat erg hard ineens. Leert een hoop en nu grijpt ze gericht naar speeltjes alleen kan ze ze nog niet echt lang vasthouden. En als ze het vast heeft gaat het richting haar mond ;)
     
  11. Hanneke23

    Hanneke23 Bekend lid

    Jan 20, 2012
    642
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heeey hey,

    Hier ben ik weer.
    Laatste dagen wat druk gehad dus geen tijd gehad wat te typen.
    Net even alles gelezen ( ben op mn werk nu).

    Micah drinkt nog steeds niet super en heel wisselend. 's ochtends drinkt ie echt met moeite 100 ml ( hoor van vriend net dat ie vanochtend maar 70 op heeft...) en meestal gaan de laatste flessen wel goed en dan drinkt ie 150....echt raar, je zou denken dat ie aangezien hij het dus wel kan gewoon 150 zou drinken....

    26 april en 3 mei moeten we naar het ziekenhuis voor provocatietest van de kma.
    Ben benieuwd.

    @verkouden, Micah is ook ontzettend verkouden, steeds met neusspray in de weer ( wel schattig want na de neusspray moet ie altijd flink lachen...). Heeft ook veel slijm en moet veel hoesten. Spugen doet ie dan gelukkig weer niet. Of in elk geval niet meer dan anders ;).

    @ zonnebril, dat lijkt me ook echt ideaal ja!

    @ babyfoon, Micah zijn deur staat snachts op een kiertje en onze deur staat open, zo hoor ik hem zonder babyfoon prima.

    @sprongetje, is hier ook aan de hand denk ik. is wat huileriger en hangeriger. Graag bij papa en mama en kan zichzelf iets minder goed vermaken.

    Moet trouwens zeggen dat Micah wel heel goed slaapt de laatste tijd.

    We zijn gisteren voor het eerst gaan babyzwemmen. wat is dat leuk zeg!!! Onder water moest ie ff aan wennen, maar kwam toch een grote lach op zn snoetje :)

    Ik denk dat we vrijdag (dan is ie 4 maanden) voor het eerst een paar hapjes groenten gaan proberen. Ik ben benieuwd wat ie daarvan vind.
     
  12. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    Sep 10, 2012
    3,187
    0
    0
    Noord Holland
    @Flientje: kiann vind Sophie erg leuk.
    Hij bijt erin, smijt ermee en gebruikt hem als drumstel hihi

    Kiann is vandaag 4mnd en 65.5cm en 7310gr :D
     
  13. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    Mar 11, 2013
    2,472
    16
    38
    Female
    Verpleegkundige in de wijk
    @flientje wij laten de babyfoon beneden staan, want kan boven alles horen wat ze doet.

    @hanneke23 hoeveel flessen van 150 krijgt hij op een dag? Jammer het drinken nog niet top gaat.

    @etosluiers ik heb nu ook al twee x gehad met etosluier dat ze er helemaal onder zat. Maar ze houden wel meer tegen als de kruidvat.

    Ben weer ff een enthousiatse moeder hoor! Kom er net achter dat chloë ook zonder hulp kan zitten! En dat daarna omvallen heel leuk is haha.

    Ze draait zich de afgelopen twee dagen trouwens niet meer om, ook geen poging meer. Raar want daar voor deed ze het wel drie keer achter elkaar.
     
  14. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    Mar 11, 2013
    2,472
    16
    38
    Female
    Verpleegkundige in de wijk
    Geen held met de pc hier de zittende foto
     
  15. HannekeG

    HannekeG Fanatiek lid

    Aug 20, 2012
    1,702
    0
    0
    @babyfoon Wij zetten de babyfoon wel aan, maar de deur van zijn kamer zit ook dicht ivm katten. Denk dat we hem ook wel horen zonder babyfoon, maar vind dit prettiger gevoel

    @hanneke Wat raar dat hij de ene keer veel minder drinkt dan de andere keer. Wel spannend die kma test. Babyzwemmen is leuk he!

    @blemma Schattige foto's hoor!

    Vandaag was mijn vriend thuis en heeft Luc weer veel gespuugd 's ochtends. Hij heeft de dokter voor advies gebeld. Voorlopig moeten we het aanzien. Als hij nog plasluiers heeft en een levendige indruk maakt is er geen reden tot zorgen.
    Gelukkig is hij best vrolijk. Vanmiddag heeft mn vriend 2 keer een half flesje gegeven en dat is er in gebleven voorlopig.

    Vanmiddag bij de fysio geweest. Hij wordt nog steeds boos als hij op zijn buik moet liggen. Hij heeft zich bij de fysio ook 2 keer omgedraaid van buik naar rug, dat had hij nog nooit gedaan. Wel grappig gezicht. Wel weer een paar tips gekregen, bv op zijn buik op schoot leggen, dan zit hij wat hoger en heeft hij wat te zien. En op zijn buik dragen als je rondloopt. We gaan ook een soort opblaasrol kopen waar hij op kan liggen. Gewoon steeds blijven oefenen dus.

    Hopelijk blijft de voeding er nu een beetje inzitten. Anders is hij volgende week weer niet goed gegroeid....
     
  16. mama40

    mama40 Fanatiek lid

    May 30, 2012
    1,583
    5
    38
    Wat leuk om te lezen hoe de kindjes zich gaan ontwikkelen!

    Blemma: leuke fotos zeg, heerlijk meisje heb je!

    HannekeG: ik hoop dat vandaag de flesjes er ook in zijn gebleven.Hoe moet je Luc op die opblaasrol leggen?Op zijn buikje?

    Hier vandaag ook adviezen gekregen van de fysio: elke dag een lah van papa en mama (nou die is dan wel in de pocket:)), Lucas zou bij je nemen (halfzittend tussen mijn benen) dat zijn handjes samen komen en schoudertjes naar voren.Handjes leren nl van elkaar zei ze. Buikligging blijven oefenen, regelmatig op zijn zij, op het balletjeskussen of in de hangmat.
    Lijkt een hoop maar ik kan niet alles doen op een dag en pas het gewoon in in de dagelijkse dingen.

    Morgen naar het oogzh,lenzen uitdoen en schoonmaken....

    Vandaag heel erg genieten van mijn ventje en lekker thuis zijn na een lange wandeling buiten daarnet.
    Knulletje was zelfs rustig toen ik ineens besloot om naar de kapper te gaan.Daar wordt goed geventileerd want in sommige kappers hangt toch een vieze haarlaklucht, bij deze gelukkig niet,vind het zelf ook zo smerig benauwd dan.
     
  17. HannekeG

    HannekeG Fanatiek lid

    Aug 20, 2012
    1,702
    0
    0
    @mama40 Ik moet hem met zijn buikje op die rol leggen (en er wel naast blijven zitten, want anders valt hij eraf). In die rol zitten balletjes en hij zit dan wat hoger zodat hij wat te kijken heeft. De fysio zegt dat ze soms niet op de buik willen omdat ze dan niet zo veel kunnen zien.
    Het is lastig om alles op een dag te doen he? Ik kom er ook veel te weinig aan toe, ben al druk zat met voeding, verschonen, spelen, knuffelen en hij slaapt ook veel.

    Gelukkig is gisteren alle voeding erin gebleven (op klein beetje spuug na). Maakte me er wel een beetje zorgen over.
    Hij heeft gisteren weer niet gepoept, dus denk dat ze straks een mooie verassing krijgen op het kdv ;)
     
  18. Hanneke23

    Hanneke23 Bekend lid

    Jan 20, 2012
    642
    0
    0
    NULL
    NULL
    @babyzwemmen, ja is echt super leuk!

    @ Blemma, dat verschilt echt heel erg. als hij 150 drinkt komt ie na 4 uur weer en als hij minder drinkt dus ook weer eerder. ene keer drinkt ie op een dag 3 flessen van 150 en de rest minder. en een andere keer drinkt ie er geeneen van 150.....geen peil op te trekken dus....

    @draaien, Micah doet dit in een keer ook niet meer. terwijl hij eerst 10 minuten achter elkaar steeds bezig was met draaien in de box....

    We denken dat Micah ook in een sprongetje zit nu. Hij is wat sneller huilerig, slaapt wat slechter enz. nu zou het ook nog aan de verkoudheid kunnen liggen, maar daar had ie eerst ook niet zoveel last van, dus wie weet. Als ie binnenkort weer nieuwe dingen kan dan was het een sprongetje ;)

    Tis vandaag secretaressedag! haha mag straks gaan lunchen met het management, weer eens wat anders ;)
     
  19. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    Mar 11, 2013
    2,472
    16
    38
    Female
    Verpleegkundige in de wijk
    @ hannekeg gelukkig dat hij de flessen erin hield gister! Je geeft dus fv op verzoek?

    @mamma40 wat een makkelijk mannetje heb je dan! Heerlijk zeg! Zou chloë niet durven meenemen naar de kpper, ben bang dat ze dan vreselijk gaat huilen. Ben zaterdag voor het eerst weer geweest sinds een jaar.. Moest wel 15cm af :(

    Morgen weer naar het cb en ze hoeft voorlopig geen prikjes! Ben benieuwd hoeveel ze gegroeid is!
    Chloë haar eenkenningheid schijnt wat af te nemen gelukkig. Heb er dan ook voor gezorgd dat ze regelmatig andere gezichten zag. Ze blijft wel bang voor mensen met donkerhaar en een zwarte bril.
     

Share This Page