derde kindje.....

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Lov23, Jun 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hahahahahaha nou die van mij is wel lief maar niet zo meelevend dat hij mee telt!
     
  2. Toetert

    Toetert Niet meer actief

    Fijn dat je goedgekeurd bent!! leuke naam trouwens: Nimme!

    Claudiia: Ik ken je niet:) Maar ik duim voor je in de volgende ronde!! Balen van je ongi!

    @Nimme: Bedankt!

    @uitlaadklep: Gelukkig heb ik een man die me een beetje tegenhoudt, want ik hol nogal eens te snel :)
    :D:D:D Ik weet dat we voor de derde gaan, heb vandaag mn spiraal laten verwijderen en ik wil dan ook nu meteen zwanger zijn :) Ik heb zo weinig geduld :)
    Maar het is ook nog zo dat ik in een situatie zit, waar liefst zsm zou willen aantellen natuurlijk...
    Alhoewel ik 2 kindjes zo dicht op elkaar best spannend vind!!
     
  3. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ach man wie heeft wel geduld hahahahahaha....ik had me voorgenomen om deze keer rustig te blijven maar ik voel bet alweer opkomen hahahahahaha....
     
  4. kimberly22

    kimberly22 Fanatiek lid

    Jan 24, 2007
    1,039
    0
    0
    toetert: wat heftig allemaal, is een zwangerschap dan goed te doen voor je? ik begrijp dan wel heel goed dat je nu zwanger wil worden.

    hier ook een manlief die er niks van snapt hahahaha.

    nimme; ik ben idd 11 juli gestopt een week voor ik eigenlijk moest stoppen dit omdat ik allerlei klachten had. ik ben waarschijnlijk de eerste week van juli bevrucht, tijdens het slikken van de pil.
     
  5. Toetert

    Toetert Niet meer actief

    Nou een zwangerschap is heel pijnlijk, maar dat kan ik wel hebben. Ik ben angstiger voor de harde buiken die ik bij de 2e vanaf de 18 weken heb gehad (pijnlijke regelmatige).
    Maar ik ga er voor en ben vol goede moed!! Die bekkenpijn heb ik nu ook dus weinig verschil ;) En de verzakking is tijdens de zwangerschap minder, omdat de BM dan groter is en niet zo ver door kan zakken :)
    Maar de wens voor een derde kindje is zo groot!!
    Ik ben momenteel ook nog thuis. Daarom zou het ook fijn zijn nu aan te tellen, dan heb ik naast mijn gezin iig geen werk waar mn energie naar toe moet. Dus dat is wel fijn. Maar dan zou ik wel binnen nu en 2 mnd moeten aantellen anders komt het qua planning voor de zwangerschapsuitkering erg rot uit n zullen we moeten wachten tot ik een nieuwe baan heb voor ik aan een derde kan denken. Dus daar wringt de schoen ook wel: Het is een beetje er op of eronder.
    Ja beetje vreemd verhaal, maar het klopt wel hahaha.
     
  6. claudia1976

    claudia1976 Bekend lid

    Nov 8, 2010
    744
    0
    0
    @ Toetert, dank je wel!!!

    Ook ik heb weinig geduld, ik dacht al dat het zover was. Maar helaas gewoon een langere cyclus. Balen was dat! Mijn man gelijk verteld dat we nog weer door kunnen. Aan de ene kant opluchting bij hem maar ook hij had wel gewild dat ik zwanger was. Hij was geloof ik al plannen aan het maken. Hoe we de kamers gaan inrichten voor een derde......
    Mannen verwerken zoiets toch anders dan vrouwen. Echt zo'n opmerking van nou dan gaan we toch weer verder proberen!
    Zo erg is het toch ook niet om nu ongi te zijn! Met dit weer, ongi zijn ik kan dat echt geen pretje vinden.....
     
  7. Toetert

    Toetert Niet meer actief

    Ooooh Claudia ja dat ken ik van mijn tweede: Ik was al 8 dagen overtijd... en werd toen ongi op mijn 30e verjaardag grrrrrrr. Vreselijk vond ik dat. Maar de achteraf was dat mijn laatste eerste ongidag dus officieel de eerste dag van mijn tweede zwangerschap hahaha.
     
  8. kimberly22

    kimberly22 Fanatiek lid

    Jan 24, 2007
    1,039
    0
    0
    toetert : dat is toch nogal wat, ik hoop echt dat je binnen nu en 2 maanden dan toch echt aantelt.

    claudia: idd mannen verwerken dat anders, die van mij denkt nu alleen maar, oh ja dat is zo duur en daar moeten we ook zoveel voor uitgeven hahahahaha.

    vandaag bij mijn moeder geweest en die had met iemand gesproken die altijd dingen zegt te weten. zoals mijn eerste zwangerschap en dat ik een meisje kreeg, bij de tweede zei ze dat ik een jongen kreeg tot ik 20 weken was want toen had ze gedroomd dat ik alsnog een meisje zou krijgen. ook heeft ze gezegd dat mijn broer 2 meiden en jongen zouden krijgen en tot nu toe klopt alles MAAR nu heeft ze gezegd dat ik nu zwanger ben van een tweeling, 2 jongens, dus mijn moeder vroeg natuurlijk "ben je zwanger" uh na even twijfelen dus toch maar verteld. maar de schrik zit er nu dus goed in. een tweeling pffffff zwaar zeg.
    geloven jullie in dat soort dingen??
    ik eigenlijk niet, maar het klopt wel telkens ik hoop alleen nu niet.
     
  9. Leona

    Leona Fanatiek lid

    May 30, 2012
    1,195
    0
    0
    Kimberly, ik geloof wel in dat soort dingen. Althans... Ik zou er niet naar leven voor ik het bewijs zou zien. Maar als iemand me dat zou vertellen dan zou ik dat wel in mijn achterhoofd houden en er rekening mee houden.
     
  10. masami

    masami Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    4,248
    802
    113
    Female
    Ik wel kimberly, zou bijna vragen waar je woont. Mag ze ook wel even bij mij langskomen :D
    Gosh hoop zo dat ik nu weer zwanger ben, tot nog toe negatest.
    Maar ben ook nog niet op mijn nod.
     
  11. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Goede avond ,

    Hier weer een leuk gezelschap gehad ,moet nog opkuisen (altijd zo'n gedoe erna) en dan wilde ik strijken maar ik mag niet van men ventje ,heb al teveel gedaan zei hij maar die zaken moeten ook gebeuren ik wilde morgen de ramen eens onderhanden nemen want die zien er ook uit ;)

    Ik geloof in zo'n zaken ,voorgevoel ed.heb er zelf zeer veel ervaring mee en zo'n dingen kun je niet afdwingen maar ze zijn er.
    Ik wist ook bij de 3e dat het een twin was en dat het niet goed zou komen en het is ook zo uitgekomen.

    Ik voel ook dat er nog 1tje zal komen en dat het dan waarschijnlijk zal stoppen.
    Maar we zien wel wat komen zal ,ben ook van mening dat als je een andere weg kiest of andere keuze maakt dat ook de rest beïnvloed.

    Maar ik duim voor de wachtenden onder ons !

    Ik ga aan het werk ;)
     
  12. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ikben erg nuchter en geloof dit soort dingen niet....wel het instinct van een moeder, dat geloof ik wel!
     
  13. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    :) Lov ,ik heb respect voor iedereen die sceptisch/niet geloving daarin is maar als je meermaals dingen aanvoeld of meemaakt en dan aangeeft van kijk zo is het ,of je bent zwanger, dromen hebt dat er iets gaat gebeuren en het ook gebeurd ,een woord uitflapt zonder te weten waarom en dan op tv op het nieuws een ramp met dat woord.
    Mijn man had zoiets van ja ja maar gaande jaren heeft hij het aanvaard is een deel hoe ik in elkaar zit.
    Heb zo ook hier iemand gezegd van kijk je zult zwanger worden en ze was het ook ,ze zei ook van hoe kon je zoiets weten maar met mensen waar ik een aanvoeling heb daar komt het vanzelf.

    Zo ook met mensen die zwanger zijn kan ik perfect zeggen of het goedkomt of niet maar daarom zeg ik dat niet direct omdat mensen daar naar toe gaan leven en dat is fout.

    Zo ,ben klaar met de opruim ,kuisen en alles staat klaar voor de strijk maar dat is iets voor morgen middag ,eerst de ramen doen alvorens de zon en hitte tevoorschijn komen .

    We moeten ook dringend horren en airco aanschaffen want we wonen op een boerengemeente en dat is ongelooflijk hoeveel vliegen ik doodmep op een dag ,voor elke ik doodmep komen er 2 nieuwe binnen vliegen .... zucht ;)

    Slaapwel iedereen !
     
  14. kimberly22

    kimberly22 Fanatiek lid

    Jan 24, 2007
    1,039
    0
    0
    nimme: wat bijzonder dat je dat hebt zeg. lijkt mij soms ook heel moeilijk om mee te gaan.

    ik weet niet goed wat ik ervan moet denken dat zij dat zei.
    ik vertrouw vaak op eigen gevoel, nu heb ik er niet een bepaald voorgevoel over. wel vanacht gedroomd van een klein meisje met licht blauwe ogen terwijl mijn andere 2 meiden echt hele donkere ogen hebben. dat wachten op de echo om te zien hoe het er nu voor staat kan ook nog wel na al dat lange wachten inmiddels.

    ik ga mijn dochter naar school brengen en werken
    tot straks
     
  15. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    4,226
    0
    0
    hiii dames ik ben Toetert: Ik had Toetert gemaakt omdat ik nog niet wilde dat alle meiden van mn andere topic al wisten dat ik al zo met de derde bezig ben. hihi. Maar je mag geen 2 accounts hebben blijkt :) oeps!
    Dussss ik gok het er maar op ;)
     
  16. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    4,226
    0
    0
    Nimme: Wat mooi dat je dat allemaal hebt. Ik geloof er wel in, kan ook niet anders want ik voel ook vaak dingen al vooraf ;)
    Zou wel wat zijn een tweeling!! Ik wil m wel :D:D Ik wil heel graag een tweeling hahaha!:p
     
  17. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Toetert als jullie ervoor willen gaan maakt toch niet uit hoe oud je kindje is??Wij wilden ook vroeg beginnen maar het mocht niet anders was het hier ook al na 6 maanden geweest ;)

    Ik verschoot me toen een ongeluk ,moet al 1x per week op controle met echo en ze zagen pas op 5,5 week dat het er 2 waren ,ze zaten ook achter elkaar verscholen.
    Op 9 weken is er maar 1tje dan voortgegaan ,jammer anders hadden we al 4 ukjes :)

    Heb al hard gewerkt ,klimpop afgedaan ,poort en ramen gelapt en nu binnenkant huis verder.
    Straks de strijk en mijn hoofd is kletsnat ;)
     
  18. claudia1976

    claudia1976 Bekend lid

    Nov 8, 2010
    744
    0
    0
    @Kimberley, het zou wat zijn zeg een tweeling!
    Op zich geloof ik er wel in, maar wil het wel altijd eerst zien dan geloven.
    @Nimme wat ben je druk zeg, ik wou dat ik de helft van jouw energie had, maar tijdens ongidagen heb ik helaas niet zoveel energie.

    Volgende week begint onze vakantie man wat ben ik daaraan toe!!!!! Mijn zoontje gaat dan ook 2 dagen in de week naar de peuterschool. Van half 9 tot half 2, heerlijk!!!!!
     
  19. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    4,226
    0
    0
    (Toetert dus ;))

    Oh sorry het was Kimberly die een tweeling zou krijgen volgens die dame:) sorry

    Nimme: Wat erg dat je toen je kindjes hebt verloren. :( Je hebt al 6 kindjes verloren? Jee meid wat heftig :(
    Jij bent echt een drukke dame!! Hahaha ik heb die energie ook niet hoor ;):)

    Claudia: Oh heerlijk vakantie!!! Ik heb nog altijd geen idee wanneer mijn man eindelijk vakantie kan nemen...

    Vraagje: Wat denken jullie: Ik had vrijdag een kleine bloeding toen ik nog de mirena had. Nu heb ik hem dinsdag laten verwijderen en vandaag een flinke bloeding met krampen. Wat kan ik nu het beste als dag 1 rekenen? Vrijdag of vandaag?? Als het goed is komen de ovutesten vandaag binnen dus ik begin wel alvast... Maar wat denken jullie?
     
  20. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    4,226
    0
    0
    Ooooh Lov23: Vandaag je laatste pil geslikt!! :D:D:D Superspannend!
     

Share This Page