Dilemma, wat doen??

Discussion in 'De lounge' started by Charise, Oct 12, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Charise

    Charise VIP lid

    Nov 9, 2011
    5,664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Hallo allemaal,

    Ik weet niet zo goed wat ik moet doen.
    Wij zaten altijd bij Eneco... paar maandjes terug over gestapt op Nuon, want was aanbieding en zou goedkoper zijn e.d. Nou voor mij hoefde het niet, maar man zei nou we doen het.
    Nou afrekening van Eneco natuurlijk.

    Nu is het zo, mijn man en zijn vader hebben 3 weken geleden een gasfornuis gekocht, en nu boden ze daarbij aan dat wij zouden overstappen op Essent (waarom weet ik niet precies meer), dan zouden hun de overstapkosten betalen, en we krijgen dan 150 euro op een pasje te staan wat we kunnen uitgeven bij mediamarkt.

    Maar goed dan krijgen we dus WEER een afrekening. En ik ben stiekem ook gewoon bang dat er ergens een addertje onder het gras zit.

    Wat zouden jullie doen??
    WEL overstappen (en dan dus afrekening krijgen van Nuon, MAAR ook 150 euro om te besteden in mediamarkt) of
    NIET overstappen (en gewoon bij Nuon blijven en verder geen gedoe).

    PS zou de afrekening van Nuon nu veel zijn? We zijn denk ik hoogstens 6 maanden daar lid van geweest (denk nog niet eens zo lang), en dus alleen met warmer weer...
     
  2. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    May 14, 2007
    9,519
    1
    36
    Female
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    Kun je zomaar weer overstappen van Nuon dan?
    Ik dacht dat je daar wel een tijdje aan vast zat kwa contract..
    Volgens mij betaal je dan best veel boete als je tussentijds overstapt.
     
  3. MamaVanGilani

    MamaVanGilani Niet meer actief

    Uhm ja da dacht ik ook, of ze moeten elkaar onderling afkopen..
     
  4. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Ik zou blijven bij diegene die het goedkoopst is, en niet omdat je eenmalig iets bij de Media Markt mag kopen. Ik neem aan dat je dan na die aankoop ook nog een tijdje bij de Essent wil blijven...

    Er zijn zat leuke acties bij de Media Markt, maar als de rekening telkens duurder uitpakt kan je dat niet betalen met de Pasje van de MM.

    Ik zou dus bij de Nuon blijven. Scheelt ook een hoop gedoe met overstapkosten, want volgens mij zit er altijd een boete aanvast.
     
  5. Marleen31

    Marleen31 Fanatiek lid

    Aug 5, 2011
    2,586
    475
    83
    NULL
    Noord Holland
    Ik zit zelf al jaren bij Nuon. Ben zeer tevreden. Ik kreeg laatst een email van ze dat ik op hun website kon berekenen of mijn termijnbedrag te laag of te hoog zou zijn, na de test werd duidelijk dat ik maandelijks ruim 30 euro teveel betaal dus ik krijg een flink bedrag terug begin volgend jaar!
    Wat ik hiermee wil zeggen is dat jij wellicht ook die test op de site kan doen, dan weet je meteen of je wat terug krijgt of bij moet betalen als je overstapt.

    Edit: Heb niet gedacht aan het afkoopbedrag inderdaad. Zal lekker bij Nuon blijven dan! ;)
     
  6. Charise

    Charise VIP lid

    Nov 9, 2011
    5,664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Dat bedrag word dus betaald door de mediamarkt volgens hun.
    Vind het ook vervelend dat ik er zelf niet bij was. En ik ben ook bang voor extra kosten ineens.
     
  7. Baylee

    Baylee Fanatiek lid

    Jan 21, 2008
    2,417
    0
    36
    Je sluit meestal een contract af voor minimaal 1 jaar dacht ik hoor dus zou nog even alles goed nalezen voor je met onverwachtse kosten zit.
     
  8. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    moet je helemaal zelf weten. als je tussentijds overstapt krijg je een boete maar jij zegt dat mediamarkt die betaald dus zit jij niet met extra kosten. je krijgt dan alleen de afrekening en als je meer hebt verbruikt dan je voorschotbedrag moet je bijbetalen. als essent duurder is als nuon zou ik het niet doen. als dat niet het geval is zou ik niet weten waarom niet;)

    ik ben overigens twee maanden geleden overgestapt naar oxxio. die hebben gewoon mijn boeten betaald en kreeg een gratis ipad 2. dat zou ik dan eerder doen dan een mediamarkt bon. oxxio is overigens niet een van de goedkoopste geloof ik.
     
  9. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    veel succes. hoor hier in de omgeving niets dan gedonder met oxxio. ook op internet bij kassa en radar hele slechte ervaringen. hoge eindrekeningen en naheffingen, spooknota's enz.
    mn ouders zijn blij dat ze na jaren gezeik over konden naar een ander.

    TS: Ik zou lekker bij nuon blijven en je niet laten lokken door mediamarktpasjes of andere lokkertjes als een ipad of wat dan ook. het zijn niet voor niet lokkertjes.
     
  10. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    je kan bij nuon niet zonder boete weg binnen een jaar.
     
  11. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    mamazeyad, die oxxio Ipadaktie heeft behoorlijk wat addertjes onder het gras, heb je dat wel gezien?
    Je bent namelijk helemaal niet goedkoper uit dan waarschijnlijk want de transportkosten zijn veel hoger dan normaal, normaal betaal je daar zo'n 25 euro voor, met deze ipadvoorwaarden zo'n 75 euro en bovendien moet je zoveel stroom afnemen dat echt veel is, zelfs wij komen daar amper aan met een gezin van 7. Neem je die hoeveelheid stroom niet af dan moet je dus bijbetalen.

    TS
    Maar hoe lang geleden heeft jouw man dit contract afgesloten met essent? Binnen 7 dagen, mits niet via internet afgesloten, kan je het kosteloos terugdraaien.
     
  12. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    droebeltje, wij zitten al 5 jaar bij oxxio, eigenlijk nooit rare dingen gehad. We kregen vorig jaar 700 euro terug.
     
  13. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Ik ben alleen maar positief over Oxxio ... zit er al een jaar of 4, overgestap van Essent, en ieder jaar zonder uitzondering verbruiken we steeds ietsjes minder. Krijg ieder jaar terug, niets geen spooknota's, of naheffingen, of slechte service

    Essent daarentegen kan van mij echt wat mij betreft ophouden te bestaan. Die hebben mijn 2500 euro armer gemaakt (heb het 2 keer moeten betalen en gewoon keihard in mijn gezicht liegen daarover)

    Echter, ben ik het wel eens dat je je niet met dergelijke lokkertjes moet laten lokken, zeker niet als je net bent overgestapt ... Gewoon volgend jaar verder kijken ...
     
  14. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    ik heb in mijn vorige huis ook bij oxxio gezeten maar had eigenlijk geen problemen;)

    dat er een addertje onder het gras zit bij de ipad actie dacht ik al ;) meestal is dat zo bij dit soort acties, ze zoeken altijd wel een manier om het terug te krijgen dus uiteindelijk betaal je het gewoon zelf. maar ja ik betaal het liever in termijnen dan in 1 keer. ben toch blij met me ipad en anders had ik het waarschijnlijk niet gekocht.

    ts; misschien toch beter om gewoon bij nuon te blijven, ben je waarschijnlijk uiteindelijk goedkoper mee uit.
     
  15. Charise

    Charise VIP lid

    Nov 9, 2011
    5,664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Ik ga mijn man inderdaad maar eens overtuigen dat dat beter is. ;)
    Hij zit maar over die 150 euro, nou ik hoef die 150 euro niet eens als ik ook een rekening erbij krijg. ;)
     
  16. Rozeroos

    Rozeroos Niet meer actief

Share This Page