Dochter bijna 7 poepbroeken

Discussion in 'Schoolkinderen en pubers' started by Mamavan2SE, Apr 8, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mamavan2SE

    Mamavan2SE Fanatiek lid

    Oct 22, 2018
    4,210
    1,753
    113
    Female
    Onze dochter is bijna 7

    ze heeft met zindelijk worden wat problemen gehad met poepzindelijk maar daar is daarna goed gegaan.

    maar ze heeft vaak periodes dat het mis gaat. Daarna is ze zich er wel van bewust.

    vandaag weer, ze speelt bij vriendinnetje waar ze heel vaak komt en heb haar daar ook vaak genoeg naar de wc zien gaan. Dus daar ligt het niet aan.

    Maar het is niet alleen als ze daar gespeeld heeft, laatst ook in de speeltuin.

    ze eet prima, vezelrijk, drinken kan beter maar ze poept ook vaak prima op de wc.

    ze zegt zelf dat ze het niet aanvoelt…maar toch heeft ze momenten dat het wel goed gaat.

    wat zou het zijn? Toch niet aanvoelen, of te druk bezig…

    wat kunnen we er mee
     
  2. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
  3. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    Jan 4, 2012
    4,815
    2,674
    113
    Bij mijn dochter stopte het ook pas toen ze ruin 7 was. Een combinatie van te intensief spelen bij anderen, er niet aan denken (ADD) en het niet goed voelen door haar hypermobiliteit. Dat heeft ook invloed op de kringspier. Ze is nu 10 en het gaat heel soms nog mis, 2x per jaar ofzo.
     
  4. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,654
    27,304
    113
    Female
    Je kan kinder bekken fysio een keer laten meekijken
     
    februari2012 likes this.
  5. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,836
    18,575
    113
    Female
    Ik zou contact opnemen met de huisarts voor een doorverwijzing naar de kinderarts. Zou er in ieder geval niet mee door blijven lopen want je dochter kan er ook onzeker door worden. Kinderen doen het niet expres.

    Onze zoon heeft ook probleem met zijn zindelijkheid, poepen gaat goed, maar heeft vaak plasongelukjes (hij is 6). We zijn nu eindelijk onder behandeling bij de kinderarts en onze zoon heeft medicatie gekregen om te proberen (hij heeft een overactieve blaas). Ik ben blij dat we doorgepakt hebben.
     
  6. Patty86

    Patty86 Fanatiek lid

    Oct 8, 2012
    3,562
    2,859
    113
    Female
    Drinken is echt heel erg belangrijk. kinderarts ook een goed idee. Zeker om obstipatie uit te sluiten
     

Share This Page