Een foto van je buik plaatsen? Postpartumlijf, trots op je lijf, zacht buikje. Al die clichés over na 6 weken strak zijn.. Hier niet meer geworden zoals voor de zwangerschappen. Ja jammer nee geen moeite mee. ( dan was ik wel intensief gaan sporten )
Na zo'n eerste foto durft niemand natuurlijk meer denk dat menig moeder hier stikjaloers om kan zijn. Bij jou eerste zin moest ik aan mijn eigen buikje denken maar die is echt heel anders als de jouwe
Ik denk dat jouw foto niet echt representatief is voor het grootste deel van de moeders. Ik hoop dat mijn buik er over een aantal maanden ook zo mag uit zien. Maar misschien wilde je dat gewoon horen?
Haha nee hoor foto op nuchtere maag.. Zal er zo nog een maken. En mijn. Buik was voor mijn zwangerschappen heel anders. Iig zonder linea negra, littekens en zadeltassen. Ik kan iig eindelijk weer zeggen dat ik trots ben op mn buik. Veel te lijden gehad, een prachtig kind gekregen en heerlijk zacht geworden. Dus ook voor mij is dit een hele overwinning. Jarenlang is mijn buik een nogo geweest.
De mijne.. drie weken geleden bevallen. Wat ik er van vind? Geen idee Haha maar vind wel best zo voorlopig! Komt wel weer goed. Als ik zin heb kan ik altijd nog sporten.
En mijn bevalling is natuurlijk we al 15 maanden geleden. Dus zonder sporten gaat t echt niet vanzelf big beter worden..
Logisch ook wel, een zwangerschap is niet niks. Gezond eten helpt ook veel! En lekker bewegen. Als ik mij fit voel en gezond ben is mij dat meer waard dan een strakke buik.. ik heb toch maar mooi twee gezonde kinderen op de wereld gezet!