Onze zoon slaapt al weer een ruime maand van s'avonds 7 tot s'morgens 7 dit gaat hartstikke goed alleen hij doet nu sinds een kleine 2 weken dromen s'avonds meestal tegen 10 uur dan is het huilen en kermen soms pakt hij zijn speen soms niet hij wordt echt niet wakker gaat alleen wel tekeer en is heel onrustig, soms zelfs zo erg dat we hem even wakker maken en opnieuw in slaap laten vallen maar nu is het ook s'nachts soms wel 3 keer op een nacht en als hij dan zijn speen heeft dan is het ook wel weer goed maar iedere keer schrikken we ons rot en inmiddels werkt het ook weer heel goed op de vermeoidheid. ik slaap zelf heel slecht door heel veel pijn maar nu val ik meestal pas tegen de echtend in slaap doordat hij zo vaak droomt is hier iets aan te doen of gaat dit vanzelf weer over?
Persoonlijk zou ik hem niet wakker maken. Schrikt hij daar ook niet heel erg van? Ik zou hem een aai over zijn bol geven en zijn speentje indoen. kijken of dat werkt.
hoi, ik herken je probleem. Mijn meisje deed dat ook op die leeftijd, volgens het cb kon het niet want ze dromen pas met een maand of 6. Toen ik precies uitlegde wat er gebeurde zei ze: ja het lijkt wel op dromen. Er is helaas weinig tegen te doen, ik probeerde haar met de speen te sussen, maar soms moest ik haar ook echt uit bed halen, dat ze wakker werd en zag dat het niet echt was. Ze sliep dan wel meteen weer verder.
is dat zo vanaf 6 maand? heb ik nog nooit van gehoord. ik denk ook dat ze eigenlijk snel kunnen dromen. jullie zagen het ook zelf bij jullie kindje. Ik wost niet dat wakker maken zou helpen. vergeet mijn antowwrd dan maar marilouise. ik had verwacht dat hij daar misschien wel heel erg van zou kunnen schrikken.
Maakt niet uit, soms is het inderdaad heel erg en dan ligt hij heel erg met zijn hoofdje heen en weer te bewegen en met zijn handjes te slaan en als hij dan niet rustiger wordt met zijn speentje dan doe ik hem even heel voorzichtig wakker maken door hem over zijn bolletje te aaien en zachtjes tegen hem te kletsen dan wordt die wakker pakt zijn speentje en we stoppen hem opn ieuw in en dan slaapt hij weer ( eventjes tot de volgende droom ) Ik had ook gehoord op het bureau dat het aps vanaf 6 maanden was, maar hij doet het toch echt nu al. alleen het is steeds zo schrikken.
nou ik dus ook niet. Tot ze mij dat op het cb vertelden, maar ik zie toch idd iets heel anders bij mijn meisje. Ik geloof ook niet dat je op zoiets een leeftijdsgrens kan zetten, maar goed.