Heb ik vorig jaar aan meegedaan. Was ook erg leuk inderdaad.... Maar dit jaar heb ik nog teveel baby-uitzet dingetjes nodig, dus doe ik daar even niet aan mee
Dag 1: de kapstok uitzoeken en opruimen Dag 2: alle vazen uitzoeken en opruimen Dag 3: je medicijnkastje(s) uitzoeken en opruimen --- Ik heb me aangemeld en vandaag de 3 dagen in één gedaan Resultaat: 5 jassen weggegooid. Vazen en medicijnkastje(s) (of losse medicijnen heb ik niet
1. Fietszadelhoesje (dag 1) - weggegooid, want lek 2. Oude winterjas (dag 1) - naar de kringloop 3. Oude mobiel (dag 1) - weggegooid, want: wil hem al jaaaaaren inleveren en het komt er nooit van 4. Plastic nee-ja bordje (dag 1) - weggegooid, want hoorde bij een oude brievenbus en past nu nergens op Dag 2 en 3 kon ik ook niks doen
Leuk! Ik kende het niet maar heb me vanmiddag meteen aangemeld. Daarna de hal opgeruimd. Eén hele oude jas weggegooid die kapot was, en de oude kdv tas van mijn dochter, onding. En een kapotte paraplu uit de schoenenkast, en een handschoen waar de wederhelft van kwijt is. Zomerjassen naar de kast op zolder gebracht, en daar kwam ik nog een mooie donkerbruine trenchcoat tegen die ik al jaren niet gedragen had, wist niet meer dat ik hem had. Nuttig eerste dagje dus! Ik hoop alleen dat alle rotzooi in de de kleine grijze container past deze maand...We hebben zo'n halve en die zit altijd vol dankzij de luiers.
Ik heb geen idee waarom we gestopt zijn. Ik weet nog dat je op vakantie ging en daarna nog een paar berichten maar toen was het op haha. Gelukkig kreeg ik de laatste weken nog nesteldrang dus ik zat in een schoon huis in mijn kraamweek
Ik ga me aanmelden. Ik heb of een te klein huis of teveel spullen. En daarna niet meer zoveel kopen. Ik weet niet wat makkelijker is minder kopen of wegdoen. Ik probeer het meeste te verkopen of geef het weg.
Opdracht voor vandaag: pennen en ander schrijfgerei uitzoeken... Dat betekent hier dus dat ik het hele huis door moet, want echt overal liggen pennen andere schrijfdingen.... Maargoed, leuke opdracht Je krijgt trouwens per 5 pennen 1 'punt'. Opzich wel logisch, want anders ben je wel héél snel aan de 1000 spulletjes
Wat leuk, Ik heb ook zoveel troep overal opgeborgen liggen. Ik heb me ook aangemeld. Doe ik vandaag alle dingen die de afgelopen 4 dagen moesten gebeuren... Ben benieuwd hoeveel ik weg ga doen/gooien
Vandaag dus begonnen met pennen zoeken.... Maar die liggen dus in duizenden laatjes verspreid hier Dus direct de laatjes uitgezocht en veel papier weggegooid (wat dus niet telt) en ook wat echte spulletjes: 5. Dagpas Afas (dag 4) weggegooid, want ik kan er niks mee mee 6. Gelukslantaarn (dag 4) naar de kringloopwinkel 7. Proefverpakking van l'or espresso (dag 4) naar de kringloopwinkel/voedselbank 8. Cadeautasje (dag 4) weggegooid 9. Oude pas zorgverzekering (dag 4) weggegooid 10. Beschermplasticje telefoon (dag 4) weggegooid 11. SIM-kaart oude telefoon (dag 4) weggegooid 12. Nog een oude pas zorgverzekering (dag 4) weggegooid 13. Uitgedroogde mascara (dag 4) weggegooid 14. Klosje garen (dag 4) weggegooid, want helemaal vies geworden 15. Cadeaupapier (dag 4) weggegooid, want teveel kreukels dus niet meer te gebruiken 16. Sleutelkoord (dag 4) weggegooid, want vies 17. Zalfje (dag 4) weggegooid, want geen idee wat voor zalfje het is 18. Spelkaarten (dag 4) weggegooid, want we hebben er genoeg en het was reclame dus ook niet echt kringloop-materiaal 19. Sleutelhanger (dag 4) weggegooid 20. 5 lege pennen (dag 4) weggegooid 21. 5 lege pennen (dag 4) weggegooid Vanmiddag ga ik nog even verder op zoek naar pennen in mijn lade-kastje boven Nu even naar de vk
22. Een leeg potje van een dagcreme (dag 4) weggegooid 23. Een lege tube buikbalsem (dag 4) weggegooid 24. Een lege verpakking van oordopjes (dag 4) weggegooid Hoe gaat het bij jullie?
Maar ik ga straks even met de potlodenbak van de kinders aan de slag, ik denk dat ik daar wel veel van weg kan doen...
Zoek m'n spullen zo vaak uit, gooi dingen weg, evrkoop het of naar de kringloop. Zal wel moeten met weinig opbergruimte! En inderdaad niet zoveel meer kopen.
Gister niet van gekomen om de eerste 3 opdrachten te doen. En beide dagen ook geen mails gehad met de opdracht.. Net weer geprobeerd en m'n mailadres ingevuld, maar als ik dan verder ga krijg ik een foutmelding Dus tot nu toe gaat het niet heel best.. Als je nou iedere dag hier de opdracht post dan kan ik daarmee aan de gang?
Ik weet niet of het er elke dag van gaat komen, maar ik wil best als ik er ben ff de opdracht hierheen kopieren Hoe vaak grijp jij mis als je een pen wilt pakken? Of hoe raak grijp je, maar doet ie het niet? Je voelt het al aankomen: tijd om je pennen, potloden, stiften en ander schrijfgerei onder handen te nemen. Tel daar ook gummen, linealen, uitgedroogde vullingen van vulpennen etc bij. Elke pen die het niet meer doet, werk je weg. Kijk even of je hem nog kunt scheiden in plastic en overig afval. Potloden waarvan elke punt direct afbreekt: weg ermee. Uitgedroogde stiften? Idem. Ja, ook de schrijf- en tekenspullen van je (klein)kinderen mag je meetellen. Elke VIJF pennen/potloden/stiften is 1 punt. Houd een paar goede pennen bij de hand bij je telefoon, agenda, in je handtas en in de auto. Je hebt er heus geen 100 nodig, en bovendien: hoe denk je dat je tot nu toe aan al die pennen bent gekomen? Ze sluipen heus je huis wel weer in!
10 punten verdiend met de potlodenbak uitzoeken! Het begin is er. losse dopjes en dergelijke heb ik niet meegeteld, en ik heb een lege kleurdoos weer gevuld met geslepen potloodjes!
wow, 50 potloden? Dat ruimt lekker op Ik zit te denken dat ik ook nog wel even mijn tassen uit kan zoeken.... volgens mij zitten daar ook nog flink wat pennen in Zo lekker, ik word altijd zo fanatiek van dit soort 'kleine, behapbare opdrachten'... als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen
Ik zie alleen stippeltjes?? Zag dat in een ander topic ook al voorbij komen bij sommige reacties... is dat wat nieuws weer??