duitsland Kempen

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by dobbel, May 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    Feb 12, 2009
    3,868
    39
    48
    ergens in het heelal
    Hoi hoi, er zijn vast dames die dit weten.
    We gaan een weekendje naar Limburg, (weert) en willen een dagje naar duitsland, nu viel mijn oog op kempen, maar er zijn meer plaatsjes in de buurt,
    Waar kan je leuk en gezellig winkelen (oa grote supermarkt) en wat dus niet te ver bij weert vandaan is.
     
  2. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    Feb 12, 2009
    3,868
    39
    48
    ergens in het heelal
    niemand die het andwoord weet, in welke duitse plaats je leuk kan winkelen vanaf weert (limburg) gezien.
     
  3. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Hoe ver wil je rijden (ik ben geboren in Weert)??
    Duitsland is minimaal 30-40 minuten rijden vanuit Weert tot een leuke plaats. Denk aan Heinsberg, Mönchengladbach of nog verder Düsseldorf.

    In Heinsberg heb je de Real e.d. en in het centrum diverse andere winkels zoals de DM (zeer voordelige drogist) en H&M en dergelijke.
     
  4. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    Feb 12, 2009
    3,868
    39
    48
    ergens in het heelal
    40 minuutjes is geen probleem, ben je toch al snel kwijt. zeg max een uurtje,
     
  5. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Echt gezellig winkelen, dan zou ik voor Roermond gaan en dan doorrijden naar heinsberg voor de megasupermarkten en dm drogist.
     
  6. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    Feb 12, 2009
    3,868
    39
    48
    ergens in het heelal
    Dank je wel voor je bericht, ik ga het in de groep gooien. Het gaat me ook vooral om de grote spupermarkt, en de dm drogist ken ik niet, is dat goedkoop ik hoor daar wel eens wat over.
     
  7. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    In Heinsberg heb je de Real en Aldi naast elkaar liggen, ze zijn te vinden op een groot industrieterrein. Verder heb je daar een hele grote schoenwinkel, schuhtreff, welke ook super voordelig is. Aldi heeft een veel ruimer en fijner assortiment dan de Nederlandse Aldi. Het aanbod bij Real is echt enorm!!! Ook de vers producten zijn super fijn. Vleeswaren ed overheerlijk. In het centrum van Heisberg heb je de dm. Bijna alle artikelen zoals luiers , make-up en haarverf zijn echt veel goedkoper dan in Nederland.

    Hou er rekening mee dat de koffie in Duitsland duurder is. Maar wasmiddel ed echt stukken goedkoper
     
  8. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Beide supermarkten liggen trouwens aan de humboldstrasse. In heinsberg heb je ook nog een grote Lidl en Rewe liggen, maar die vind je niet op het industrieterrein... ;)
     

Share This Page