dun baarmoederslijmvlies

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by maui78, Dec 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maui78

    maui78 Actief lid

    May 3, 2011
    280
    0
    0
    militair
    belgië
    Hoi,
    Binnen een goede maand beginnen we terug met onze 3de ICSI poging, heb operatie gehad in september door een endometriosecyste, nu krijg ik inspuitingen van zoladex (mega bijwerkingen)om alles tegen te houden. We hebben ook genetische testen gedaan die waren allemaal prima in orde.
    Het enigste probleem is dat het baarmoederslijmvlies wat aan de dunne kant is. Ze gaan nu aspirine bijgeven en spuitjes (weet niet welke). En heb ook een ondersteunende behandeling met acupunctuur.
    We hopen dat het nu deze keer wel lukt!
    Zijn er nog mensen die bijkomende spuitjes gekregen hebben om baarmoederslijmvlies te verdikken en welke medicatie hebben jullie dan gekregen?
    Maureen
     
  2. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    4,082
    604
    113
    Hoi,

    Ik heb geen ervaring met spuitjes, maar wel erg dun baarmoederslijmvlies door clomid.
    Afgelopen ronde was het dag 13 3.1 mm en dag 16, toen mn ei al 21.6mm was was mijn baarmoederslijmvlies pas 4.1. Ik heb ook aspirine (100mg p dag) en wonder boven wonder bleef mn ei nog lekker zitten tot 26mm op dag 19 en mn baarmoederslijmvlies was toen ineens 7.1! Dus wie weet helpt het! Ik heb laatst ook een post hierover geopend. Misschien kan je die even opzoeken. Daar hadden meiden gereageerd die wel met spuitjes zijn behandeld.
     
  3. maui78

    maui78 Actief lid

    May 3, 2011
    280
    0
    0
    militair
    belgië
    Dank u meid, zal ik s doen! Hoop op positieve test bij je! x
     

Share This Page