duur vruchtbaarheid

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by lailo, Oct 25, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lailo

    lailo Lid

    Oct 25, 2006
    11
    0
    0
    Hallo,

    ik ben nog maar nieuw op het forum hier. Samen met mijn vriend proberen we al een tijdje om ons gezinnetje uit te breiden. Ik heb omtrent de duur van de vruchtbaarheid van de vrouw een vraagje.
    Ik moet normaal op de 5de of 6de november mijn eisprong hebben. Nu zit ik met het probleem dat ik voor mijn werk van 3 tot 7 november in het buitenland ben. Is deze maand nu een verloren maand? Ik bedoel, is de kans op een bevruchting nu zo goed als nihil?

    Groetjes,

    Lailo
     
  2. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    Sep 25, 2006
    6,432
    5
    38
    Hoi Lailo,

    een spermatoide kan 48-96 uur overleven in jouw baarmoeder/vagina. Een eicel blijft vaak maar 12-24 uur te bevruchten. Het is dus een beetje uitdokteren hoe laat je weggaat en wanneer je precies terug komt. Gaat uit van de minimale tijd, dan kan het altijd meevallen.

    Groetjes Brigitte
     

Share This Page