Waarom krijg ik toch altijd droog strepen op mijn pas gedweilde vloer? Heel irritant! Weet iemand hier een oplossing voor?ik heb een natuurstenen, donkere vloer. Ik dweil met allesreiniger of met iets van hg. Water heet of koud of lauw maakt nix uit voor de droog strepen... Heeft iemand tips?
Ik heb eens gehoord dat dat komt omdat je dan teveel allesreiniger gebruikt. Geen idee of dat zo is hoor. Anders zou ik het niet weten. Is in ieder geval wel irritant.
de vloer nadrogen? wij hebben ook een marmeren vloer. ik wordt er schijtziek van. je krijgt hem nooit netjes en nu wordt ie helemaal dof. echt oerlelijk. bovendien is hij steenkoud in de winter. van de zomer gaat ie er eindelijk uit, yesssss. manlief is het ook zat. ik bouw echt een feestje als die zooi weg is.
Hier met laminaat t zelfde.. ook strepen.. Ook met, wat de verkoper zei, dweilen met "sopje" met schoonmaakazijn. Zelfs met alleen water krijg ik nog strepen...
jaa teveel reinigingsmiddel en vaker je dweil schoonmaken en niet te nat dweilen! zeker niet met de zon erop...dat is mijn tip
Ik had dit probleem ook altijd als ik allesreiniger gebruikte. Kreeg hier op het forum het advies om met glansspoelmiddel voor de vaatwasser de vloer te dweilen/wissen. En idd het werkt, geen streep meer te zien. Heb nu die van de Lidl en de Action gebruikt en gaat perfect.
Idd glansspoelmiddel bij laminaat, werkt perfect! In de keuken heb ik ook natuursteen, maar geen last van strepen. Misschien idd teveel allesreiniger dan?
Ik heb ook donkere plavuizen. Werd er knettergek van idd!! Maar gebruik tegenwoordig zo'n stoomdweil. Streeploos!!
Bedankt iedereen voor de tips! Ga ze zeker proberen, en het klopt wel dat ik er aardig wat allesreiniger in gooi en altijd heet water gebruik. Zijn er nog andere middelen waar jullie mee dweilen?
ik gebruik sorbo (de groene) voor de vloer maar echt met alleen water is soms ook voldoende want het is waar, door schoonmaakmiddel krijg je een vetlaag erover die je niet zo makkelijk weg kan poetsen dus alleen bij erge vervuiling allesreiniger erin doen.