echobureau ongv 6 weken

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Happy, Dec 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Happy

    Happy Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,553
    0
    0
    Midden van het land
    iemand dit wel eens gedaan? dus niet na de verliskundige of gynacoloog?
    ons vorige wonder was op de verkeerde plek ingenesteld. en ben heel bang dat dat weer zo is. het ziekenhuis wil niet eerder een afspraak maken omdat er verder geen redenen zijn.
    dit kost rond de 40euro.
    slim of niet?
     
  2. Ovie83

    Ovie83 Bekend lid

    Jun 9, 2012
    573
    0
    16
    Ik heb dit gedaan. Was er zeer tevreden over. Ze namen de tijd om te kijken. Ik heb het ook zelf betaald.
     
  3. MamaenMini

    MamaenMini Fanatiek lid

    Dec 6, 2011
    2,649
    76
    48
    Female
    Utrecht
    Ik wil t ook doen als ik zwanger ben, omdat ik risico's loop op m'n werk zodat ik kan zien of het goed zit als ik het vertel.
     
  4. Happy

    Happy Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,553
    0
    0
    Midden van het land
    hoever was je toen?
    ik zou ook niet weten bij welke week de baby op de goede plek moet zitten.
    ik ben nu 6 en een paar dagen
     
  5. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Ik zou het niet doen, soms is er gewoonweg nog niets te zien dat kan je alleen maar meer onzeker maken. Buiten dat heb je toch gewoon met 8 weken een echo bij je verloskundige?/Gynecoloog?
     
  6. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Als het jou kalmeert zou ik het zeker doen. Stress lijkt me een stuk erger, als jij na deze echo rust vind zeg ik doen!
     
  7. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    Jun 1, 2011
    3,016
    2
    38
    Ehm....... wanneer je eerder een buitenbaarmoederlijke zwangerschap hebt gehad, dan heb je absoluut een indicatie voor een vroege echo rond 6/7 weken!

    Lijkt me dus dat je gewoon een vroege echo hoort te krijgen. Anders inderdaad zelf iets regelen, voor je eigen gemoedsrust en gezondheid.
     
  8. Happy

    Happy Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,553
    0
    0
    Midden van het land
    ik heb een miskraam gehad. geen buitenbaarmoederlijkezwangerschap.
    bedankt dames. ik mag de 19e komen
     
  9. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    Aug 7, 2012
    4,828
    2,498
    113
    Female
    persoonlijk zou ik wachten tot je meer dan 7 weken bent zodat je "zeker" weet dat je een kloppend hartje hebt..
    bij 6 weken kan het zijn dat er nog niet veel te zien is..
     
  10. betties

    betties Fanatiek lid

    Feb 24, 2011
    1,954
    168
    63
    Vanwege bloedverlies in de zwangerschap mocht ik op precies 6 weken bij de gyn een echo komen maken. En daar zagen we op het scherm een prachtig ieniemieniemensje met een eerste flakkering van een kloppend hartje. Bij mij was de termijn van 100% zeker omdat dit een icsi zwangerschap is.
    Mijn broer en s.zus hebben rond 7 weken een zelfbetaalde echo bij een echobureau gedaan, uit nieuwsgierigheid en onzekerheid omdat zij niets voelde. Zij zagen ook al een klein mensje met een hartje en werden in tijd toen iets naar achter gezet, ik geloof naar 6 ween 3 dagen ofzo.
    Succes! Hopenlijk nu alles helemaal goed! Garantie heb je natuurlijk nog niet helemaal maar wel een stukje gemoedsrust.
     
  11. Purified

    Purified Fanatiek lid

    Mar 28, 2013
    1,223
    1
    0
    Hier in belgie geweest voor een vroege echo, dat kan ze al vanaf vijf weken doen. Hier ook in het verleden miskraam gehad en verloskundige die pas met 10 weken wou kijken.

    Was misschien 20 euro kwijt en het was een hele vriendelijke mevrouw. We zijn ook naar haar geweest om de miskraam te verifieren omdat de verloskundige dat onder de 7 weken niet nodig vond.
     
  12. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    Jan 9, 2009
    6,306
    2,590
    113
    ik zou het niet doen. Met 6 weken is er wat te zien en misschien hartaktie maar dat is zeker nog geen garantie voor een goede zwangerschap. Met 8 weken heb je veel meer duidelijkheid
     
  13. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    Apr 27, 2010
    3,070
    0
    36
    Ik krijg mijn termijnecho van de vk pas met 10 weken, ik ben ook eerder gegaan, kon wel bij mijn eigen vk maar moest er zelf voor betalen. Ik ben afgelopen woensdag geweest, ik was net 8 weken
     
  14. babbel1983

    babbel1983 Fanatiek lid

    Jul 3, 2013
    1,338
    302
    83
    Ik heb ook zelf een echo laten doen, koste mij ook 40,- Er waren wat dingetjes die me onzeker maakte en ik wilde ook graag weten of het op de goede plek zat. Mijn verloskundige kwam toen zelf met de mogelijkheid dat ik zelf een afspraak maakte bij het echobureau op eigen kosten. Ben heel blij dat ik dat toen heb gedaan, het gaf me wat meer rust. Ik was toen 7wk en ze zag gelijk een kloppend hartje. Dus als je het graag wil doen om voor jezelf meer zekerheid te hebben, zou ik het gewoon doen!
     

Share This Page