Eerste menstruatie na KS

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by ricmar94, Dec 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    Dec 17, 2008
    11,713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Hallo

    Ruim 6 weken geleden ben ik bevallen dmv een ks, herstel is goed gegaan, geen klachten en wond is netjes genezen.

    Sinds afgelopen zaterdag verlies is veel oud bruin (bloedverlies) (dus geen helder bloed) en donkere stolsels.
    Heb al ruim 2 weken het gevoel ongesteld te gaan worden, maar tot op heden lijkt het niet door te zetten.
    heb lichte krampen.
    Is dit een normaal beeld na een ks?
    Ik hoef pas op 20 dec naar de gyn voor controle dus dat duurt nog even..

    Hoor graag of dit er bij hoort bvd
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    Dec 2, 2005
    11,590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    ja je lichaam moet weer even in het ritme komen. Als je geen BV geeft ben je meestal na 6-8 weken weer ongesteld, kan ook pas later zijn, is bij ieder anders. Mag je rustig op wachten. Denk wel aan anticonceptie!

    Mirjam
     
  3. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    Dec 17, 2008
    11,713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Oke ja dat wist ik maar of het normaal is dat ik dan nu alleen maar bruin verlies heb?? even ter aan vulling ik vloei al weken niet meer..
    dus ongi zou logisch kunnen zijn, maar of dat dus bruin is en geen helder bloed terwijl ik wel buikpijn heb wat past bij ongesteldheid
     

Share This Page