egoistisch? taboe? ik maf?

Discussion in 'Zwanger worden' started by nirak, Nov 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nirak

    nirak Actief lid

    May 19, 2008
    209
    0
    0
    de liefde voor een kind is onvoorwaardelijk
    Friesland
    Hallo allemaal,
    al een hele tijd geleden dat ik hier online geweest ben.. mijn man en ik hebben 2 hele gezonde lieve kinderen en toch voelt het niet af.. als ik de baby van mijn vriendin vasthoud dan word het gevoel versterkt
    nu denk ik goh at ben ik egoïstisch want ik heb al 2 kindjes gezond gelukkig en wel.. is het wel eerlijk om nog een kindje te willen

    maar dan al met al als ik naar 'vroeger' kijk toen hadden mensen 8 kinderen per gezin en werd er ook niet moeilijk over gedaan.. waarom is er tegenwoordig een soort van taboe op het hebben van meerdere kinderen.. en alleen aan de financiële kant het niet liggen lijkt mij.. toch?

    maar mijn twijfel om nog een keer zwanger te worden is eigenlijk puur zo van wat zullen andere mensen wel niet zeggen.. wat vinden jullie?
     
  2. Miscalculated

    Miscalculated Fanatiek lid

    Nov 2, 2013
    1,722
    1
    38
    Overijssel
    Wat andere mensen ergens van vinden behoort er niet tot te doen!
    Het gaat erom wat jullie willen ;). Laat je niet tegenhouden door: ''Wat zullen andere mensen wel niet denken''.
    Dan krijg je later wellicht spijt!
     
  3. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    May 10, 2012
    6,606
    57
    48
    Laat je niet gek maken door reacties van andere! Als jullie nog een kindje willen, lekker voor gaan!
    Ik zou mn leven nooit laten bepalen door wat anderen ervan zouden denken.
    Daarbij is 3 kids toch niet zo schrikbarend veel?
     
  4. nirak

    nirak Actief lid

    May 19, 2008
    209
    0
    0
    de liefde voor een kind is onvoorwaardelijk
    Friesland
    hay thanks voor jullie snelle reacties :)

    net wat jullie beide ook aangeven who cares about the outside world.. hihi
    dus ik ben geen hebbert zeg maar :) ik kom ook uit een gezin van 3 hihi maar ik hoor nu al heel veel om me heen dat mensen zeggen hun handen vol te hebben aan 1 a 2
    hoe meer leven in de brouwerij hoe gezelliger ik het vind ;)

    nogmaals bedankt!
     
  5. Patruusje

    Patruusje Fanatiek lid

    Nov 12, 2013
    1,282
    0
    0
    Noord holland
    Mijn beste vriendinnetje is inmiddels zwanger van de derde... heeft al 2 gezonde jongens en nu een meisje op komst. Dus natuurlijk (inmiddels) blij voor haar/hun dat het gezin straks helemaal compleet is... Maar voor iemand waarbij het niet lukt zelfs voor een eerste viel het wel even zwaar op het dak... Het waarom :(
     
  6. Iris6weken

    Iris6weken Bekend lid

    Jul 4, 2010
    609
    3
    18
    Nou ondanks dat ik nu al 3 miskramen heb doorgemaakt.. En gelukkig 1 gezonde zoon van 2 is mijn wens er ook voor 3 kinderen!!
    En ik vind juist die grote gezinnen zo gezellig! Misschien dat dat ook komt omdat ik uit een gezin van 4 kinderen kom..
    Luister vooral niet naar andere.. Het is jou leven en egoïstisch? Omdat je al 2 gezonde kindjes hebt! Nee hoor! Helemaal niet! Geniet er lekker van!! Ooit hoop ik ook om nog 1 à 2 kindjes erbij te mogen hebben!
    De 1 heeft er nou meer geluk mee dan de andere!!
     

Share This Page