Eisprong

Discussion in 'Zwanger worden' started by Roxy83, Apr 18, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Roxy83

    Roxy83 Actief lid

    Mar 4, 2009
    235
    0
    0
    Stel:

    woensdagmiddag rond 14.00 zijn de steken van je eisprong begonnen en sávonds om 22.30 heb je geklust ben je dan te laat geweest of zit je dan nog goed kwa timing?

    Ik dacht eerst dat het mijn innesteling misschien zou zijn geweest omdat ik die week ervoor zo'n zeurderig gevoel in mijn onderbuik heb gehad en slijmverlies had.
    Maar nu dat ik het gevoel van woensdag een beetje op me in heb laten werken en hier lees hoe een eisprong voelt is het ook nog een optie dat het bij mij dus woensdag de eisprong was die ik voelde en niet de innesteling die ik dacht. Als ik bij woensdag 2 weken optel voor ongi worden dan zit ik op 47 dgn en dat is dan het aantal dagen hoe mijn 1ste 2 ongi's zijn terug gekomen, daarna 2x 45 dgn en 1x39 dgn. Dat is dus het nadeel als je onregelmatig bent. Ik heb wel ovulatietesten gebruikt maar op de verkeerde manier (tenminste niet lang genoeg mijn plas opgehouden zodat je urine te wit was :(
    We hebben wel heel de maand om de dag geklust dus er lagen sowieso van maandag zwemmers op wacht maar ik ben benieuwd of die van woensdagavond ook nog optijd waren.
     
  2. Djoels

    Djoels Actief lid

    Apr 13, 2009
    177
    0
    0
    Geen idee, volgens mij zie ik her en der mensen schrijven dat het sperma voor de eisprong 'binnen' moet zijn, dat dat het beste is. Maar ik ben een leek. Succes.
     
  3. jipjop

    jipjop Lid

    Jun 11, 2008
    26
    0
    0
    Het sperma moet inderdaad klaar liggen voor het eitje, MAAR het eitje doet het 12 uur over om te komen op de plek waar de spermacellen zich bevinden! Dus ik denk dat het dan nog wel optijd geweest is!
     

Share This Page