Ik heb een vraag en ik hoop dat iemand hetzelfde heeft. Ik had vorige maand 1 dag echt dat eiwit -achtige afscheiding, dat als elastiek tussen mijn vinger en duim bleef plakken, en deze maand niet, kan dit? Ik weet niet meer wanneer ik nou een eisprong heb Ik heb van de week wel een dag of twee meer afscheiding gehad, maar dat was meer wit en waterig. Ik hoop dat iemand hetzelfde heeft en ook zwanger is geworden!
Ik zou niet afgaan op je slijm, dat is voor iedereen anders. De Billingsmethode is ook eigenlijk ontwikkeld als een anti-conceptiemethode. Het kan wel helpen, maar zou er niet op afgaan. Heb je al eens geprobeerd je temperatuur op te nemen? Dat is volgens mijn HA de meest betrouwbare vorm.
Ik zelf temperatuur al jaren en de grootste reden daarvan is dat ik nog nooit iets van mijn afscheiding heb begrepen. Ik heb het vaak geprobeerd te begrijpen, maar ik ben een van die dames die sowieso niet veel afscheiding heeft. Dus je afscheiding zegt echt niet alles. Succes
bedankt voor de reacties! Ik zou vandaag ongesteld moeten worden, maar er is nog niks. Wel had ik gister een heel klein beetje bruine afscheiding en daarna met afvegen op het papiertje heel kleine beetje roze/rood. ook heb ik nauwelijks meer afscheiding, af een toe een beetje en dat is echt wit. Ik heb af een toe kleine venijnige steekjes in mijn onderbuik. Ik durf geen test te doen omdat de teleurstelling dan zo groot is...
Misschien kunnen jullie me helpen. Ik ben altijd op de 9e of op de 10 ogesteld,en dat duurt dan 6 of 7 dagen. Wanneer zal ik mijn eisprong moeten hebben.Ik heb al op google gekeken en ze zegen dat ik mijn eisprong op 26ste heb kan dat klopen.
je moet tellen vanaf de 1e dag van je menstruatie en dan tot je volgende 1e dag. Als je dan bijvoorbeeld een cyclus van 30 dagen hebt dan tel je als volgt: Bijvoorbeeld 24-10 1e ongesteldheidsdag, dan is je vruchtbaarste periode van +/- 7-11 t/m 10-11 Maar het is nooit een garantie hoor! succes!
Mama35 ik zou niet afgaan op dat slijm, dat is bij mij ook elke keer anders en je kan gewoon zwanger worden hoor. Succes Supernanny ik zag van jou in meerdere topics dezelfde posts voorbij komen en daarbij gaf jezelf ook een keer aan wanneer je eisprong ong. zou zijn. Dus dat weet je dan toch al? Als je zwanger wilt worden zou ik de eerste dag van je menstruatie nemen en dan vanaf dag 10 om de dag gaan klussen iig een week. Maar dan ga je uit van gemiddelde, elk lichaam werkt weer anders en dat kan ook nog eens per maand verschillen. Dus als je echt wilt weten wanneer je eispong hebt dan zou ik eens ovulatietesten gebruiken vanaf dag 10 na je eerste dag van je menstruatie. Iig zou jij deze week in je vruchtbare periode zitten. Daarnaast las ik dat je de 9e een hele andere menstruatie had dan je gewend bent. Maar 1 dag en heel weinig, het zou dus een eisprongbloeding kunnen zijn geweest. Je hebt getest maar deze was negatief, maar het was ook te vroeg om te testen. Mijn advies zou zijn de komende dagen seks te hebben en voor de zekerheid zaterdag ook nog eens een zwangerschapstestje te doen, want mocht je zwanger zijn dan zou hij dan positief moeten aangeven. Ik hoop dat je hier wat aan hebt.
Hoe kan ik dan op de 10e vruchtbaar zijn als ik op die datum ongesteld word. Of bedoelt jullie dat ik die dag moet optelen naar 14 dagen. Dan heb ik het toc goed dat ik op 23 tot 26ste vruchtbaar bent en plus me eisprong heb. Ik had een test gedaan naar 9 dagen. Ik zal in het weekend nog een testje doen en als er dan niks is dan ga ik toch maar even naar de huisarts. Ja sorry dat jullie veel van mijn berichten leest. Maar als ik op internet kijkt van mijn vruchtbaren dagen dan weet ik niet of die wel gelijk hebben. Maar het kan een jaar duren voor dat je zwanger kan raken. Sorry dat jullie een beetje gek van me worden. Zal het wat rustiger aan doen. Dank je wel voor je hulp hihi