Eisprongpijn

Discussion in 'Zwanger worden' started by Babywens7, Jan 21, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babywens7

    Babywens7 Actief lid

    Nov 5, 2016
    166
    49
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Ik heb altijd op de dag van de positieve ovulatietest de hele dag pijn krampjes in mijn onderbuik. Linksonderin of rechtsonderin.... Soms is er dan ook een soort kloppende pijn dat uitstraalt richting mijn bovenbeen. Vandaag dus aan de rechterkant. Hoort dat ook bij de eisprongpijn? Herkennen jullie dat?

    Mijn gynaecoloog zei een keer dat de pijn die je voelt bij een eisprong niet de eisprong zelf is maar de pijn die veroorzaakt wordt door een beetje bloed dat vrij is gekomen en de buikholte irriteert. Dus dan zou betekenen dat wanneer je eisprongpijn voelt dat de eisprong al is geweest.... Maar als ik zo lees hier op het forum zeggen veel vrouwen dat pas na 1-2 dagen (na de pijn) de eisprong plaatsvind.

    Ik word altijd precies 14 dagen na die eisprongpijn ongesteld (als ik niet zwanger ben).

    Ik snap er nu dus niks meer van. :)
     
  2. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    Ovulatiepijn is vaak de laatste groeispurt van de follikel waar de eicel inzit
     
  3. Colinn

    Colinn VIP lid

    Jul 8, 2014
    5,836
    1,241
    113
    Dat blijft een lastig iets inderdaad. Dat vind ik ook. Ik word namelijk ook precies 14 dagen na die ovulatiepijn ongesteld. Nu kan dat 2 dingen betekenen:

    - of wij voelen wel daadwerkelijk de eisprong zelf;
    - of onze lf is gewoon iets korter.

    Feit blijft dat we tijdens die pijn rond de eisprong zitten.

    Ik heb komende week een afspraak bij de gyn waarbij ze mijn cyclus in de gaten gaan houden dmv echo's. Ik ga er nu dus eindelijk achter komen wanneer ik nou die buikpijn heb. Voor, tijdens of na de eisprong :)
     
  4. Babywens7

    Babywens7 Actief lid

    Nov 5, 2016
    166
    49
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Ik heb dat dus afgelopen maand aan mijn gynaecoloog gevraagd en die zegt dus dat je de eisprong niet kan voelen, alleen maar de (zeurende) pijn die veroorzaakt wordt door irritatie van het buikvlies door het vocht en bloed dat vrijkomt bij de eisprong. Maar het kan natuurlijk dat mijn gynaecoloog het niet juist heeft.
    Ik ben erg benieuwd wat jouw gynaecoloog erover zegt.

    Het viel me op dat zowat overal op internet wordt gezegd dat de eisprong pijn er al is vóór de eisprong.
     

Share This Page