eistokken voelen en misselijk

Discussion in 'Zwanger worden' started by Katje2, Aug 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Katje2

    Katje2 Actief lid

    Jul 20, 2007
    312
    2
    0
    medisch management assistant
    Aalst
    dit is nu ronde 7 die net begonnen is, mijn regels zijn gedaan sinds zaterdag, gisteren nog een klein beetje spotting gehad.
    ik voel me sinds vanmorgen wat slapjes, heb last van mijn maag (het zuur), opgeblazen gevoel en totaal geen energie.
    Nu voel ik sinds gisteren mijn eierstokken werken, links en rechts onderaan zo een trekkerig gevoel, meestal heb ik dit in het midden van mijn cyclus (rond eisprong) ofwel een paar dagen voor mijn regels, maar ik heb dit nu al en mijn regels zijn nog maar net gedaan.
    Ik vind dit toch wel heel raar, zou ik zo snel al mijn ei hebben? (heb wel korte cycli, +/- 26 dagen).
    Heb dit nog niet echt meegemaakt, herkent iemand dit?
     
  2. Joycie02

    Joycie02 Bekend lid

    Apr 12, 2007
    635
    0
    16
    Ik heb dit ook vaak, maar met de eisprong wordt het dan echt wel wat erger en weet je dat die kramp ervoor geen eisprong was. Volgens de gyn kan het geen kwaad in ieder geval.
     
  3. Katje2

    Katje2 Actief lid

    Jul 20, 2007
    312
    2
    0
    medisch management assistant
    Aalst
    in feite zit een vrouwenlichaam toch raar in elkaar hoor, we voelen altijd vanalles en om den duur denk je dat er vanalles met je aan de hand is, maar blijkbaar is dat toch allemaal normaal!
     

Share This Page