Hé Belle, Ben erg blij te horen dat er dan toch mensen zijn met epilepsie die 'gewoon' gezonde kinderen kunnen krijgen! Voor jou hoop ik natuurlijk ook dat er wat schot in de zaak gaat komen! Bij mij persoonlijk is het gevaar niet zozeer het 'vallen'. Ik voel perfect een aanval opkomen (wat velen zeggen dat raar is), maar als ik dat indertijd voelde, ging ik liggen en iets later kreeg ik 'het' dan... Vind het zelf ook wel vreemd, maar wel handig. Ik ben nog nooit zomaar gevallen. Ik lijk altijd stilletjes in zo'n aanval weg te zakken dan. Romyatilla, Ik herken wat je daar zegt... Een vriendin van me is 25, heeft nog nooit een relatie gehad, maar ze kiest daar ook bewust voor. Ze wil alleen een kind krijgen, haar kinderwens is ook al lang aanwezig en ook psychologen, artsen en een arts van de fertiliteitskliniek geven haar 'toestemming'. Niemand kan zeggen of jij er klaar voor bent of niet en of je het al dan niet zal aankunnen, jij bent de enige die dat het beste kan inschatten! Natuurlijk moet je wel overwegen of je voldoende ondersteuning en hulp hebt, maar als dat het geval is... Jij neemt je eigen beslissingen en jij weet het beste wat je aankan of wat niet. Niemand anders mag beslissen over jouw droom om mama te worden!
Ik voel aanvallen ook komen. Dan ga ik ook snel in de zetel liggen. En gelukkig krijg ik het altijd thuis...bizar misschien maar is zo... Een meestal heb ik (als hij in de buurt is) nog de tijd om tegen mijn man te roepen: 'ik krijg een aanval!'. Dan is hij er snel bij. @Romy: Je hebt dit duidelijk goed overwogen en als je je goed voelt bij je keuze (en je moeder/familie staat erachter), dan moet je ermee doorgaan. Anders krijg je later misschien spijt, zoals je zegt... Mijn man vond ook dat ik op dit topic moest reageren. 'Zo kan je anderen met dezelfde ziekte geruststellen', zei hij.
@Bella Je man heeft helemaal gelijk! Komen jullie trouwens uit Nederland of wonen jullie in België? Ik kom uit Nederland
Ik woon in België. Dit forum is heel actief (lees al een aantal maanden mee) daarom besliste ik hier lid te worden.
Volgens mij komt Dora ook uit belgië, want wat is een holebi ofzo? Als dat een lesbi is?, haha ik ben gewoon hetero hoor