Epileren

Discussion in 'De lounge' started by poohbeer26, Nov 12, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. poohbeer26

    poohbeer26 Fanatiek lid

    Feb 17, 2007
    1,055
    0
    36
    In de boom
    Wat voor soort epileerapparaat heb je en bevalt het?
    Ik ben het zo zat om om de dag mijn benen te scheren en mijn bikinilijn en oksels.
    + daar komt bij dat als ik mijn bikinilijn scheer er altijd bultjes zitten. Niet echt charmant.

    En is het echt waar dat na een paar keer de pijn van het epileren minder wordt?
     
  2. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    4,239
    9
    38
    Ik epileer mijn benen al jaren. Heb sinds een jaar deze;bol.com | Braun Silk Epil Dual 7771 Legs Wet & Dry, Braun | Elektronica
    En ik vind dit een heel fijn epileerapparaat. Doordat ie mee onder de douche kan is het epileren een stuk minder pijnlijk.
    Bikinilijn doe ik er 's zomers ook mee, dan echt alleen de bikinilijn hoor! Voor de rest gebruik ik een scheermesje. Het is even flink tanden op elkaar, maar wel veel langer glad.
    Van het epileren krijg ik altijd wel even een geirriteerde huid. de huid wordt rood, maar na een nachtje slapen is dat weg. Logisch, want je trekt de haartjes uit de huid.
    Ik ben erg tevreden en als je langer epileert wordt de pijn ook minder. Het beste is wel om het bij te houden en niet te wachten tot je een wintervacht hebt.
     
  3. marietje85

    marietje85 Bekend lid

    Aug 2, 2010
    675
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik epileer al een paar jaar m'n benen en soms ook mijn bikinilijn of oksels. Welke ik heb weet ik niet want heb hem al zo lang dat de naam er af is gesleten.

    Het is eerst wel even doorbijten maar vind het heerlijk dat ik dan een paar weken van de haartjes af ben. Ze blijven ook steeds wat langer weg en nu een tijdje komen ze zelfs niet allemaal meer terug.
    Een paar uur is mijn huid wat geïrriteerd maar dat trek vrij snel weer weg.
     
  4. poohbeer26

    poohbeer26 Fanatiek lid

    Feb 17, 2007
    1,055
    0
    36
    In de boom
    Ik ben er nog niet uit. Die van Braun is wel heel duur.
     
  5. La femme Nikita

    La femme Nikita Fanatiek lid

    Mar 21, 2009
    3,088
    0
    0
    Maar wel zijn geld waard...Ik heb mijn Braun, ( vraag me niet welke, maar een geel met witte ) al 9 jaar en nog doet hij het perfect. ok. als ik lees dat de nieuwere mee onder de douche kunnen zou ik ook best een nieuwe willen, maar de mijne doet het nog heel erg goed en kan epileren ook alleen maar aanraden. Doe het ook één keer in de zoveel tijd, dan een paar keer wat bijscheren en dan ( idd. het beste voor je een hele wintervacht hebt ) weer....
    De kleine rode bultjes zijn na een nachtje slapen idd. weg.

    Succes en even op je tanden bijten, maar zoals mijn oma zei: ´wie mooi wil zijn moet pijn lijden`....;)
     
  6. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Ik epileer sinds kort me benen met zo´n heel goedkoop ding (epilady)
    Heel fijn ding. Voor je bikini lijn zou ik brazillian wax doen pijn valt best mee maar geen rode bultjes meer!
     

Share This Page