Heeft er iemand ervaring met de Hema billendoekjes? Ze zijn namelijk leuk geprijsd, maar ik heb met andere merken wel eens gehad dat ik ze vond stinken (Pampers doekjes) of te ruw vond (Bumblies). Ben op zich wel een trouwe fan van Zwitsal doekjes, maar soms als ik krap bij kas zit, is het prettig als je 1 euro per pakje betaalt.
Geen ervaring met de hema doekjes maar hier hebben we sinds kort euroshopper van de ah. 1 pakje kost 1.25 en ben er erg tevreden over.
Ik vind de Hema doekjes heel fijn! Inderdaad is geur heel belangrijk en deze vind ik lekker ruiken. heb een keer een 12-pak gekocht van een bekend merk (was nog duur ook!) en vond de doekjes zo walgelijk stinken dat ik het hele pak dus heb weggegooid. Heb het eerst nog een tijdje gepobeerd, maar je kindje ruikt er dan dus de hele tijd naar, bah!
Mijn schoonzus gebruikt ze ook van Hema geloof ik, en ze had heel veel merken geprobeerd maar vond die van Hema het fijnst
Ja, ik heb ze ook. Ze hebben volgens mij die geur veranderd en dat is wel een verbetering. Had ze namelijk een jaar of 2 geleden eens geprobeerd en toen had ik ze niet meer gekocht, omdat ik ze vond stinken. Een maand of twee geleden weer eens geroken en toen vond ik het wel prima, gelijk zo'n pakket meegenomen. Ze zijn wel wat dun, maar ach, verder volstaan ze wel.
wij gebruiken ze ook super fijn wij bestellen zie via hema.nl en dan gelijk in grote getallen wij wonen 1 hoog en scheelt mij weer sjouwen ze ruiken lekker en zijn spotgoedkoop. wij zijn tevree
Ze zijn prima al vind ik het onwijs irritant dat ze stevig in elkaar zitten.Vaak krijg ik ze met 1 hand niet los van elkaar. Dus zeker met een poepbroek maak ik er van tevoren al een paar los.
Dat heb ik met Zwitsal heel af en toe. Zeker als je het een na laatste doekje wilt hebben, krijg je het niet met 1 hand voor elkaar en dan vervolgens trek je ze er allebei uit... hihi
Hier ook een tevreden gebruiker! Ik gebruikte altijd de doekjes van kruidvat, maar ben overgestapt naar Hema! Ik vind ze lekker ruiken!
Hier ook tevreden.. Heb wat andere merken tussendoor gehad (zwitzal, pampers, huismerk) maar ik vond deze toch het fijnst. Met poepbroeken is het wel handig om alvast 3a4 doekjes klaar te leggen, want soms plakken ze aanelkaar..
Goed om te weten! want ik had net 6 pakken aangeschafd hahaha maar had ze zelf nog niet geprobeerd maar voor die prijs liet ik ze niet liggen
Prima doekjes hoor, beetje dunner, andere structuur dan bijv zwitsal. Maar billen worden schoon en dat is de belangrijkste taak van de doekjes
ik vroeg me dit ook laatst af toen ik bij de Hema was...gebruik tot nu toe zwitsal..en pampers...die ruiken idd minder fijn..maar sinds de poep wat vaster is vind ik de pamper wel beter werken... zwitsal idd soms heel irritant aan elkaar gepakt...leg sowieso idd altidj wat doekjes klaar...heb net weer 12 pakken pampers...ik ben intussen al gewend ana de geur!
Dat heb ik idd ook altijd... probeer er tijdens het verschonen maar eens eentje te pakken... je hebt er gelijk 3 te pakken. Verder zijn ze idd prima!
Bevallen hier ook goed, maar inderdaad, bij poepluiers al vast een paar klaarleggen. Die van kruidvat vind ik ook prima hoor, die zijn deze week trouwens in de aanbieding, 6 pakjes 6 euro, dus zelfde als de hema. We hebben hier alleen geen hema, wel een kv, dus ga ze dit keer weer ns bij kv halen.
Dat klinkt allemaal heel positief Ik heb nog 1vraag: Zij ze ook goed vochtig? Ik vind namelijk die van het kruidvat en Etos eigenmerk zo droog en dan schuurd het als het ware zo en krijg je de heerlijke plakpoep niet weg...........hahahaha Als dat zo is ga ik ze zeker morgen halen