ervaring verhuisbedrijf met opslag

Discussion in 'De lounge' started by mama2bengeltjes, Apr 11, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mama2bengeltjes

    mama2bengeltjes Fanatiek lid

    Jan 28, 2015
    1,215
    542
    113
    Wij hebben vorige week ons huis verkocht en gaan van de zomer naar een chalet als overbrugging tot ons huis klaar is in Beneden-Leeuwen.
    Tot die tijd hebben we dus een opslag nodig van onze huidige spullen. Heeft iemand van jullie ervaring met een verhuisbedrijf die daarbij ook een opslag heeft?
     
  2. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,270
    7,312
    113
    Female
    Brabant
    Ja mijn schoonouders, toevallig diezelfde regio. Is wel al bijna 20 jaar geleden :). Ze gingen toen van Nederland naar Frankrijk en later weer terug. Ik heb Derksen in mijn hoofd, maar of dat klopt weet ik niet 100% zeker ;). Hebben ze goede ervaringen mee gehad, toen ze terug naar Nederland gingen heeft hun inboedel opgeslagen gestaan in een container omdat ze eerst in een vakantiehuisje gingen wonen omdat ze niet meteen een huis hadden.
     

Share This Page