Ik had de Bumblies luiers en de doekjes uit het Pluspakket en ik vond ze allebei niks. De luiers waren te breed en lekken door (nooit gehad met andere luiers) en de doekjes ruiken niet lekker en blijven aan elkaar plakken (zodat je dus telkens een hele rij doekjes tegelijk uit het pakje trekt in plaats van eentje). Ik ben er dus niet over te spreken.
Ik vond trouwens de allerkleinste maat niet zo goed, maar vanaf maat 2 zijn ze wel goed. Bij die kleinste zit geen vorm in. Zijn heel stug. Toch heb ik ze tussendoor wel gebruikt.
Compleet mee eens. De luiers vind ik zo snel een dikke klont vormen in het kruis. Dan voelt het of er een liter in zit in plaats van een plasje. Maar de bad spullen (badschuim etc.) vind ik goed. Ze ruiken tenminste niet zo sterk als die van zwitsal enzo. Je zou eventueel gewoon een pak van 2 a 3 merken kunnen kopen? Zelf zweer ik bij c1000 Maar toen Maik klijn was heb ik wel pampers gebruikt. Groetjes Janna