Ervaringen Voorburg?

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Lies30, Nov 11, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MMM1979

    MMM1979 Actief lid

    Feb 3, 2015
    128
    0
    0
    NULL
    Zoetermeer
    Sjak, dan gaat het ook meer leven als je iets gaat zien, het is voor mij nu nog zo'n klinisch gebeuren en de ver van m'n bed show. Ga er vast anders over denken als ik de eerste keer misselijk boven de wc hang!
     
  2. LittleWoodstock

    LittleWoodstock Bekend lid

    Aug 10, 2014
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wauw MMM gefeliciteerd!!
    Die test ziet er goed uit :)

    En lekker snel al de echo.
    Hè hè ff lekker positief nieuws zeg..super!
     
  3. LittleWoodstock

    LittleWoodstock Bekend lid

    Aug 10, 2014
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wie zegt dat je misselijk wordt joh...wie weet ben jij gewoon 1 van die lucky girls zonder misselijkheid! :)

    Op naar de eerste echo...superspannend!
     
  4. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Wauw MMM!!!
    Gefeliciteerd!
    Je hebt toch gewoon mooi op tijd getest? 14 dagen na tp.
    Spannend!
     
  5. Lies30

    Lies30 Fanatiek lid

    Nov 1, 2014
    1,019
    28
    48
    Female
    Verpleegkundige
    Zuid-Holland
    Gefeliciteerd mmm!! Succes hadden we even nodig :)
     
  6. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Hé en MMM, misselijk hoef je inderdaad niet te worden. Ik had ook het geluk nergens last van te hebben (alleen een beetje weeïg gevoel soms).
     
  7. MMM1979

    MMM1979 Actief lid

    Feb 3, 2015
    128
    0
    0
    NULL
    Zoetermeer
    Bedankt dames! Blijf ook hard voor jullie duimen. Ik hoop idd dat mij de misselijkheid bespaard blijft. Mijn moeder had met mij geen last maar bij m'n zusje wel dus ben benieuwd.

    Heb ook vandaag de brief gehad over de cryo's. Er bleken uiteindelijk toch maar 2 embryo's geschikt voor invriezing. Had stiekem wel iets meer verwacht.
     
  8. LittleWoodstock

    LittleWoodstock Bekend lid

    Aug 10, 2014
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou twee embryo's is een mooi resultaat, beter dan niks toch?
    En nu lekker genieten van iedere dag die je (nog?) niet misselijk bent hihi

    Lies, ZH en Sjak, hoe is het met jullie, lieve dames?

    @Hier, bloed nog steeds. Maar geen krampen meer (vanochtend nog wel ineens hevig), ik hoop dat het in het weekend minder wordt. Ben eigenlijk wel benieuwd hoe snel de cyclus weer opgepakt wordt...
     
  9. sjak

    sjak Niet meer actief

    Griep is bijna over :)
    Eergisteren mijn eerste echo gehad, voor nu kon ze 8 follikels tellen. 6 links en rechts kon ze niet/slecht zien, ze zag er daar twee... Maar er zouden er meer zitten. We wachten af. Maandag weer.
    Ik ben docent in het VO, dus punctie gaat in de voorjaarsvakantie vallen. Ik hoop de maandag gelijk.
    In het weekend doen ze die toch liever niet?

    En dan Lw, hoe ga je dan verder?
     
  10. MMM1979

    MMM1979 Actief lid

    Feb 3, 2015
    128
    0
    0
    NULL
    Zoetermeer
    Idd LW, beter 2 goeie dan 6 slechte. Hopelijk houd het bloeden snel op bij jou.

    Sjak, dat ziet er allemaal goed uit hoor. Heel mooi aantal. En te veel is ook niet goed. Bij mij zagen ze er bij de 1e echo maar 15 dacht ik en het waren er uiteindelijk 22! Heb ook lang last gehad van m'n eierstokken. Was tot de punctie 2 kg aangekomen. Ga voor je duimen dat ze mooi verder groeien en punctie doen ze als het echt niet kan wachten wel op de zondag. Heb ik ook gehad. Vrijdag gaf bloedonderzoek aan dat ze niet konden wachten. Lichaam reageerde niet voldoende op de Orgulatran. Moest dat die vrijdag nog spuiten maar geen GonalF meer. Heb toen vrijdagavond om half 12 10.0000 pregnyll gespoten en zondag om 11 uur had in de punctie. En dat na een nacht dansen bij Hardwell :$
     
  11. sjak

    sjak Niet meer actief

    Mmm, ik wil er idd niet te veel, heb een klein traumaatje overgehouden aan mijn 3e punctie... Toen had ik er 28 en heb ik een week op bed gelegen met een buik vol vocht. Toen zagen ze de laatste punctie er ook 15 en 2 dagen later zat er het dubbele...
    De laatste keer kwamen ze aan 20 follikels wat geslonken was tot 12.
    Mijn dochter komt uit een poging van 5 follikels, dus ik heb wel geleerd dat het niets zegt hoeveel. Het is een kwestie van geluk hebben helaas.
     
  12. MMM1979

    MMM1979 Actief lid

    Feb 3, 2015
    128
    0
    0
    NULL
    Zoetermeer
    Zo 28!!! Geen wonder dat je daar last van hebt gehad. Ik had ook al veel last en punctie viel ook vies tegen. De pregnyll spuiten na de punctie zorgen er ook elke keer voor dat m'n eierstokken weer gevoelig werden. Ga duimen voor dat je gewoon een normaal aantal Krijgt van super kwaliteit ;)
     
  13. Lies30

    Lies30 Fanatiek lid

    Nov 1, 2014
    1,019
    28
    48
    Female
    Verpleegkundige
    Zuid-Holland
    He dames, eventjes met zndere dingen bezig geweest de laatste dagen. Vanaf morgen weer werken helaas!

    LH is het bloedverlies al wat minder geworden? Zou idd fijn zijn dat je snel een streep kunt zetten onder deze periode, op naar een nieuwe cyclus! Wanneer zou je nou in het zh moeten terugkomen?

    Sjak gelukkig ben je weer (zo goed als) beter en is je eerste echo gedaan. Op naar succes! Hopelijk in de voorjaarsvakantie, maar ja je lijf kan zo maar een andere kant opgaan. Ga voor je duimen!

    Mmm wat een geluk heb je eigenlijk dat het de eerste keer gelijk is gelukt :). Haha en dat nog wel na je dansnacht :p. Wanneer eerste echo? Apart trouwens dat je toch in het weekend een punctie hebt gehad, fijn dat ze wel individueel kijken naar de situatie.

    ZH hoe is het met jou? Bijna testdag toch?

    Hier..
    Deze week druk geweest met verhuizing van mn moeder en zelf ook uit moeten rusten van alle weken stress. Gaat er toch wel inhakken en merk dat veel mensen dat niet snappen. Is gewoon te weinig kennis over bekend, dat neem ik mensen ook niet kwalijk. Voor de volgende ronde betekend het wel dat ik iets minder open zal zijn, als mensen interesse hebben komen zelf wel.
    Je had dus wel gelijk Sjak dat het de eerste keer anders voelt ;)
     
  14. Lies30

    Lies30 Fanatiek lid

    Nov 1, 2014
    1,019
    28
    48
    Female
    Verpleegkundige
    Zuid-Holland
    Ps: paar dagen geen bruin gehad, was een verademing! Vandaag weer wel, over paar dagen zal de ongi wel doorbreken. Op naar ronde 2 :)
     
  15. MMM1979

    MMM1979 Actief lid

    Feb 3, 2015
    128
    0
    0
    NULL
    Zoetermeer
    #335 MMM1979, Feb 14, 2015
    Last edited: Feb 14, 2015
    Lies30, ja ben ook heel dankbaar. Ik heb denk ik die vruchtbaarheid van m'n moeder geërft. Daar was het de eerste maand raak zowel bij mij als bij m'n zusje. Eerste echo op 27 feb. Gaan daarna maar even bij de 9 maanden beurs kijken.

    Maar ook wel lekker om met andere dingen druk te zijn. Deze hele toestand geeft toch wel extra druk. Al de afspraken en informatie en het vaak niet kunnen of willen delem met anderen. Met frisse moed ronde 2 in!! Gaat vast helemaal goed komen ;)
     
  16. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    #336 zeehondje, Feb 15, 2015
    Last edited: Feb 15, 2015
    Ik weet dat het nog niks zegt, maar ik denk dat het bij ons al over is.
    Een beetje vies verhaal misschien, maar heb de afgelopen dagen steeds een beetje witte afscheiding (opgedroogd meestal) in m'n onderbroek.. Gister 1x bij afvegen ook een kloddertje geel slijm. Vandaag hing er zeg maar sliertje slijm aan m'n vagina na het plassen en bij het afvegen leek dit op het wcpapiertje een beetje bruine gloed te hebben. Ik heb altijd al een paar dagen voor m'n menstruatie wat bruinverlies. Dus zeker als dit doorzet is de hoop vervlogen. Helaas :(
    Morgen weer een update van mij, maar denk helaas geen positief nieuws.


    p.s. En ik lees net op de ivf site van Voorburg dat als er geen celdeling/innesteling (dus zwangerschap) heeft plaatsgevonden je de menstruatie 14 dagen na de punctie kan verwachten, dat is dus morgen :(
     
  17. sjak

    sjak Niet meer actief

    He bah zeehondje, dat is niet wat we willen horen... Helaas ken je je eigen lichaam het best.
    Toch nog hopen en duimen draaien voor je.
     
  18. MMM1979

    MMM1979 Actief lid

    Feb 3, 2015
    128
    0
    0
    NULL
    Zoetermeer
    Zeehondje! Zal voor je duimen! Ik heb ook al meer dan een week witte vloed en ik ben toch zwanger.
     
  19. sjak

    sjak Niet meer actief

    En zeehondje? Gaat het allemaal nog goed?

    Ik ben vandaag voor de fm dag 7 geweest. Zaten nog steeds 8 follikels en nog steeds darmen in de weg, dus was niet superduidelijk.
    Had doc groen... Is nog niet mijn favoriet hoor. Ik heb het idee dat ze zo staat te stuntelen. Ik hoop dat ik met de punctie haar niet heb eigenlijk.
    Hoe is het verder meiden?
     
  20. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Aaaarrrgggghh...hier word je toch gek van. Gister de rest van de dag en vanmorgen niks meer qua slijm. Juist 'droog' met afvegen. Alleen rond 12.00 uur weer wat gelig slijm. Ik wil juist niet hopen. Of niks of bruin/bloed. Die stomme onzekerheid is niet leuk. Maar ja, niks aan te doen.
     

Share This Page