Zag trouwens je test-foto's bij je blog. Die zijn toch best wel heeeeeel erg duidelijk?! Hoop het zó voor je!!
@tycuna: ik voel me goed, wel snel moe maar verder niet echt bijzonderheden. Ik hoop ook dat me HCG morgen gestegen is. Maar test vanmorgen zegt nog steeds dat het waar is hihihihi.... Erg hè maar ken het niet laten om het niet te doen. Hoe is het met jouw???
Ingeping, als jij t lekker en fijn vindt om te blijven testen, vooral doen hoor! Duim voor een mooie stijging morgen!
Hopelijk heb je morgen goed nieuws. Hou je ons op de hoogte? Hier wel ok hoor... wacht op echo, maar eerst dus ongesteld worden. Volgende week heb ik hopelijk nieuws.
@susan: lekker genieten van je verlof!! @ladyz: hopen op een mooie ontdooing en een goeie tp!! Spannend.... @all: om tien over twaalf hing ik aan de lijn bij het zkh. Het eerste wat ik hoorde was dat ze me bloed op het verkeerde hormoon hadden getest.....pfffff!!!!! Ik zou terug gebeld worden als de goeie uitslag er is. Net ben ik gebeld, heb nog geen duidelijkheid. Me HCG is wel gestegen maar nog steeds niet overtuigend. Ze willen me in de gaten houden omdat het nog niet overtuigend is. Dit kan op van alles wijzen, maar ook gewoon op een goeie zwangerschap. Maar dat willen ze zeker weten. Maar dus nog geen zekerheid en dinsdag weeeeeeer bloed laten prikken!!! Heb even een traantje weg gepinkt. Had zo graag de doorslaggevende woorden gehoord........
@Ingeping, hè gats, niet de uitslag waar je op gehoopt had. Nu zit je echt tussen hoop en vrees, want gaat het hcg nog mooi stijgen of krijg je misschien een mk . Knuffel voor deze onzekerheid meis...... @Tycuna, wanneer verwacht je je ongi, ieder moment toch? Je had gereageerd op mijn hyves www met wat ik voel(de) . Heeft niks met de mmm te maken hoor. Gaat over een misvatting tussen een paar vriendinnen van mij. Ik had al de hele tijd een gevoel over iets/bij iets en blijkbaar klopte mijn gevoel . Hier voel ik verder nog helemaal niks van een naderende ongi, oké het is natuurlijk ook nog lang niet woensdag maar normaal gesproken zou ik nu toch al wel wat lichte menstruatiekrampen hebben. Denk dat ei dan toch echt later is geweest dan normaal . Maar het stomme is dan weer dat ik wel begin te hopen op IETS . @LadyZ, zondag tp, SPANNEND!!!!! @Suus, YEAHHHHHH ZWANGERSCHAPSVERLOF!!!! @Vasca, meis hoe is het met jou? @Aklina, bij jou al een naderende ongi
Ingeping, jee, dat is K. Had zo gehoopt op het verlossende woord voor je!!!! Dinsdag hopelijk dan wel, hou nog even moed!! Emma, jep, ongi is wel onderweg. Heb af en toe krampen. Verwacht het denk ik za-zo-ma ofzo, zoals het nu voelt. Ik begrijp dat jullie je ei hebben benut en misschien....... jee, dat zou wat zijn!!!!!!!! Suus, VERLOF!!!!!!!
Ingeping, nee he... waarom nou niet in een keer gewoon goed??? Hoop echt zo voor je dat je alsnog een super waarde hebt dinsdag!!! Suus, lekker verlof vieren!!! Geniet ervan! Emma en tycuna... allebei dus ook nog aan het wachten op de ongi... Heb wel al gevoelige borsten en lichte kramp af en toe... maar kan ook nog echt wel een paar dagen duren... ik denk di-wo-do... Ik hoop zoooooooo dat we alledrie een cryo terug mogen krijgen!!!
Hoi meiden, Sorry dat ik jullie wat heb verwaarloosd de afgelopen dagen... T was zoooo druk op t werk, dat ik iedere avond vroeg in m'n bed lag en als een blok in slaap viel... Heb wel overdag zo af en toe meegelezen. Suus, je hebt verlof!!! En dus nu echt aan het aftellen geslagen! Geniet je nog een beetje van je buik, of mag t echt al december worden van je? Ingeping, ik hoop dat je lichaam gewoon even wat "opstart" probleempjes heeft en de schade snel inhaalt! Ik hoop dat je snel gerustgesteld wordt. Emma, wie weet... En anders eindelijk weer aan de slag in het vu toch? Ladyz, nog 2 nachtjes slapen! Tycuna en aklina, ook bijna aan de beurt! Ik heb al even niets meer gelezen van vasca, weet iemand hoe het met haar is? Hier; t rommelt... En roze gevonden... Dus ik ben bang dat we de volgende ronde ook weer in de echo wachtkamer te vinden zullen zijn. Als er natuurlijk plek is. Maar ik sta mijn plekje graag af aan jullie, als t nodig is! Met mijzelf gaat t best, had me erop ingesteld. Met nipman iets minder. T valt m toch tegen... Ik zal m maar extra in de watten leggen... Maar goed, wie weer is het loos alarm. :s Nipnip
Ingeping, hè nog steeds geen duidelijkheid dus... Hoe was je hcg nu dan? Laat je je bloed testen in een ander zkh ofzo? Weet niet beter dan dat de VU zelf de mensen opbelt nl... LadyZ, bijna zondag, spannend!! Ook nog zelf geklutst? Nipnip, wanneer mag je officieel testen? En volgens mij is iedereen hier druk... Emma, snap heel goed dat je hoop krijgt hoor, zeker omdat jullie onbegrepen onvruchtbaar zijn toch? Hier idd verlof sinds een paar uur maar voelt nog niet zo... Miss maandag wel, als ik normaal gesproken naar t werk zou gaan? Ben wel heel nieuwsgierig naar ons mannetje maar ik vind t nog wel leuk m'n dikke buik!! Alleen soms wat menstruatiekrampen wat miss indalen betekent...? Woensdag weer controle dus hoor dan wel of ie verder is ingedaald en vast ligt in bekken. Niet dat dat nodig is voor de keizersnede Wij gaan nu slapen. Morgen naar de intocht van Sinterklaas met Sophie!
Goedemorgen allemaal! Hij komt, hij komt.... Ik hoop dat de sint deze december voor ons allemaal een heel leuk kadootje in petto heeft... O, kom er eens kijken, wat ik in mijn buikje zie... @hier, t was geen loos alarm.. Ik heb ons vanochtend voor een nieuwe ronde aangemeld bij het VU. En verder buikpijn, en baal er toch wel van.... maar helaas, moet ik maar denken... Ik geloof zeker dat iedereen t hier druk heeft, dat ontken ik zeker niet Maar ik heb echt even niet de puf gehad om als ik savonds laat thuis kwam van t werk, dan nog achter zp te kruipen.. Mn bed was echt de enige optie om in te kruipen. Maar als t goed is, heb ik alles weggewerkt en ben ik weer bij op t werk. Dus tenzij er rampspoed en ellende plaatsvindt, ben ik voorlopig er weer bij op zp. Suus, je verlof duurt gelukkig nog wel even, dus je went er vast snel aan. Ik kan je momenteel raden over menstruatiekrampen, maar dat zijn t vast niet bij jou, hihi. Zodra ik mee mag maken wat jij nu ervaart, laat ik je mijn ervaringen direct weten LadyZ, helemaal klaar voor morgen? Ik heb mijn duim-modus nog een tandje harder gezet! Ingeping, hoe voel je je vandaag?
@Susan: ik ben alleen bij het VU geweest voor de punctie en de tp. Verder is alles hier bij me woonplaats in de buurt in het zkh. Scheelt een hele hoop qua reistijd. @de ongi wachtende: hoop dat het gauw doorbreekt en dat jullie weer verder kunnen...... @nipnip: balen dat jullie je weer voor een nieuwe ronde hebben aan moeten melden. @all: Hier gaat alles verder goed hoor. Snel moe en vooral met avond eten geen trek........maar dinsdag is de dag van hoop ik het echte verlossende woord!!!