Voor mijn werk moest ik bij her bkr een inzage aanvragen. Nu heb ik die binnen en er staat: uw geregistreerde persoons-adresgegevens Onder de door u opgegeven gegevens bent u onbekend. Is dat positief of betekent dat dat mijn gegevens niet kloppen? Ik heb namelijk een creditcard die ik nauwelijks gebruik maar dat wordt toch ook geregistreerd?
Voor zover ik weet is dat positief. Je bent bij hun onbekend dus geen schulden oid. Maar wat wel vreemd is is dat die creditcard er niet bij staat normaal staan die er ook bij volgens mij. Is er geen nr van bkr die je maandag kan bellen?
Veel dingen worden genoteerd bij BKR maar alleen bij een negatieve registratie zal er iets naar voren komen in het systeem denk ik.
Een creditcard wordt volgens mij alleen geregistreerd als je in termijnen terug kan betalen. Als je dus iedere maand automatisch in 1 keer alles terugbetaald dan is die niet geregistreerd.