even snel een vraagje,

Discussion in 'Zwangerschap' started by ch11, Oct 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ch11

    ch11 Bekend lid

    Apr 19, 2011
    928
    0
    0
    Studie recherche
    haii..

    gister had ik af en toe wat lichte menstruatiepijn. over de hele dag had ik lage rugpijn. nu ging ik gister 11 uur slapen en schrok ik kwart over 12 wakker van een ontzettend pijnlijke kramp, me partner in de hand geknepen en moest het echt weg puffen.
    het voelde de hele tijd dat het terug kwam maar het kwam niet door.
    heb nu nog lichte menstruatiepijn soms en nog steeds lage rugpijn. nu ben ik 35weken zwanger, maar moet ik bellen?
    liefs
     
  2. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,843
    725
    113
    Ik zou inderdaad even bellen, want je bent er niet gerust op!
     
  3. Lotteke82

    Lotteke82 Bekend lid

    Sep 29, 2008
    576
    1
    0
    Inderdaad best es bellen
     
  4. zwangervan4e

    zwangervan4e Fanatiek lid

    Jul 23, 2009
    1,037
    0
    0
    uuuhhhh... mijn kinderen
    T is nog aan de vroege kant om te bevallen dus ff bellen en laten nakijken. Misschien blaasontsteking?!
     
  5. happymama

    happymama Niet meer actief

    en gebeld ?? miss zijn t ook voorweeen ik heb dat regelmatig ! maar altijd goed om even bij vk te infomeren
     
  6. Caruli

    Caruli VIP lid

    Nov 15, 2007
    31,699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Kunnen idd sterke voorweeen zijn.
    Maar als je twijfeld altijd even bellen.
     
  7. ch11

    ch11 Bekend lid

    Apr 19, 2011
    928
    0
    0
    Studie recherche
    Heb gebeld en de assistent denk inderdaad aan voor weeën.
    Ze gaat het sowieso even overleggen met de verloskundige, denkt zij er anders over dan belt ze mij terug.
     
  8. ch11

    ch11 Bekend lid

    Apr 19, 2011
    928
    0
    0
    Studie recherche
    Heb er geen ervaringen mee, was vannacht echt bang.. ook al duurde het maar 5 minuten over de hele nacht.
    Kan het nu zo zijn, dat ik nu elke nacht er vaker last van ga krijgen?
    Het is niet gezegd dat als je voor weeën hebt je met een week al bevalt ofzo? Misschien klinkt het raar of is het een rare vraag, maar ben gewoon een beetje bang.. ben nog jong en heb geen idee wat mij ( en mijn partner natuurlijk :) ) te wachten staat.. Ja een prachtige zoon.. maar me voor weeën enz, klinkt alleen al zo echt en eng.
     
  9. Smile

    Smile Fanatiek lid

    Sep 11, 2008
    4,358
    0
    0
    Het lijken op voorweeen of indalingsweeen. Die kunnen al vrij pijnlijk zijn maar verder 'onschuldig'. Geen zorgen dus. Enne....die voorweeen kunnen wel even aanhouden. Het betekent niet dat je nu snel gaat bevallen. Ken genoeg mensen met voorweeen die over tijd liepen....Succes met deze aller laatste loodjes. En niet te bang, je bent echt in goede handen bij de verloskundige!! Komt goed!!
     

Share This Page