Even voorstellen

Discussion in 'Even voorstellen' started by Ingeborg72, Mar 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ingeborg72

    Ingeborg72 Nieuw lid

    Mar 2, 2012
    1
    0
    0
    omgeving Hengelo (ov
    Hallo allemaal,
    Ik ben Ingeborg, 39 jaar oud en mama van een prachtige dochter, Eva Charlotte, morgen 10 maandjes oud. Ik woon in het Oosten van het land, omgeving Hengelo.
    Het lijkt me leuk om via deze site meer oudere mama's te leren kennen. Ik merk dat het bij mij nu al wel begint te kriebelen als het gaat om een eventueel 2de kindje. Ben er lichamelijk nog niet klaar voor en twijfel ook vanwege de leeftijd. Lijkt me leuk te kletsen met andere vrouwen die ook in deze situatie zitten of zo wie zo meiden die twijfelen aan een 2de kindje.
    Uiteraard ook leuk om alle ontwikkelingen van mijn dochter Eva te delen met anderen en ervaringen uit te wisselen.

    1 ding is zeker.....mama zijn is het mooiste wat er bestaat.

    Groetjes Ingeborg
     
  2. Jetta30

    Jetta30 Actief lid

    Sep 20, 2011
    336
    0
    16
    Hoi Ingeborg

    Welkom hier !!
    Iedereen zit lichamelijk en geestelijk anders in elkaar , maar in mijn omgeving zijn er verschillende die nog na de 40 kinderen hebben gekregen, gezond en wel!
    Succes met wat je ook beslist!
     
  3. silvermist

    silvermist Niet meer actief

  4. Caruli

    Caruli VIP lid

    Nov 15, 2007
    31,699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Welkom op het forum ;)
     

Share This Page