Beide leuke name, maar vind Evi echt voor een kindje, grote mevrouwen die Evi heten vind ik niet zo leuk. Eva daarentegen prachtig. Sara en Evi zou ik schrijven.
Sara! Ik heb het wel een beetje gehad met al die evi's van de laatste tijd. (Ik ken er zo al 5 tussen de 0 en 7 jaar). Sara is een stuk tijdlozer en ook mooier voor een volwassen vrouw
Grappig hoe meningen over een naam kunnen verschillen Ik vind sarah (helemaal met een h) juist oubollig. Doet me denken aan als iemand 50 wordt. Mijn smaak zou Evy zijn. Leuk, stoer, blij
Evi! Schrijfwijze Evy ook leuk trouwens. En Sara vind ik ook een lieve naam... maar Evi net iets leuker!
Sara! Ook deze schrijfwijze (maar ben behoorlijk bevooroordeeld want dl heet zo ) Evi vind ik ook heel leuk en dan op deze manier geschreven.