Hi dames, Mijn dochter weegt nu 4870 gram en krijgt ongeveer volgens het volgende schema 150cc: 08:00 12:00 16:00 20:00 00:00 Ze komt zelf voor haar fles, ik hoef haar hier niet voor wakker te maken. Ik merk ik dat ze nu een aantal dagen achter elkaar na haar flesje van 20:00 een uur later alweer trek heeft. Ik geef haar dan een klein (90cc) extra flesje die ze helemaal opdrinkt. Is het tijd om mijn schema aan te passen of gewoon zo verder gaan met het extra flesje?
Weet niet hoeveel een kindje mag hebben maar zoals je het beschrijft weet je kindje goed hoe zij het hebben wil en als een extra flesje helpt zou ik het gewoon zo doen.
Gewoon kleine fles (liever 60/2) geven danbestaande flessenngroter maken. Kan natuurlijk ook mamahonger en lusteren zijn!
Liever kleine fles (liever 60/2) geven danbestaande flessenngroter maken. Kan natuurlijk ook mamahonger en lusteren zijn!
Is het jonge of heeft ze nog zuigbehoefte? je kunt evt de fles van 20.00 groter maken, maar zou niet alle flessen doen..
Bedankt voor de reacties! Vandaag liet ze er ongeveer 3 uur tussen zitten in plaats van 4, geen idee waar dat opeens aan ligt? Ik ben benieuwd hoe het vanavond gaat, ze heeft om 18:30 de laatste fles gehad.