Facebook zwangerschapspagina.nl

Discussion in 'Over deze site' started by Natasja, Dec 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik denk dat velen niet reageren omdat ze onherkenbaar willen blijven. Als je reageert zien je 'vrienden' dat. Die worden nieuwsgierig naar zp en of je er op zit terwijl jij niet gevonden wil worden op het forum
     
  2. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    Jun 16, 2011
    5,779
    1,131
    113
    Female
    Leuke fb actie om een cadeaubon te kunnen winnen voor een fotoshoot :)
     
  3. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik heb de pagina toevallig vorige week geliked en toen zag ik dat een hoop vrienden dat ook hadden gedaan. Drie kwart ken ik van hier ;) maar die andere mwart niet. Nou wil ik mijn laatste beetje anonimiteit bewaren ;).

    Ik vind het trouwens ook jammer dat het totaal niks met het forum te maken heeft. Vooral veel reclame... (Al kan dat nu weg zijn hoorm)
     
  4. Nienke87

    Nienke87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2015
    1,244
    6
    38
    Leuk idee. Zal de pagina liken wanneer ik zwanger ben en het bekend mag worden onder familie en vrienden.

    Leuk hoor zulke win acties, maar ik zit er nog niet op te wachten om zwangerschapspagina's ed op facebook te liken, omdat mn vrienden en familie dat dan ook allemaal kunnen zien. Terwijl we het juist als een verrassing willen houden en niet iedereen hoeft te weten dat we met deze wens bezig zijn..

    Had de pagina net even geliked, maar een pagina liken is zichtbaar voor iedereen en dat hoeft voor mij niet. Heb deze dan ook gauw weer verwijderd.
     
  5. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Snap ik Logan en Nienke!

    Het is ook een beetje de reden waarom het geen verlengde van het forum is.
     
  6. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    Oct 20, 2010
    6,081
    25
    48
    Dit dus
     
  7. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    Jun 16, 2011
    5,779
    1,131
    113
    Female
    Het is nu een winactie waarbij je een cadeaubon kan winnen voor een fotoshoot.

    En 1 vd voorwaarden is dat je dan beide pagina's liked. Dus zegt toch niks over t feit dat je hier actief bent of überhaupt zwanger wil worden? ;)
     
  8. Yan

    Yan Bekend lid

    Dec 10, 2012
    886
    0
    16
    Jullie moeten echt veel vaker posten!! Ik heb zelf een zakelijke FB pagina met dezelfde doelgroep als jullie. Het is lastig om elke keer weer iets nieuws te bedenken, maar ik probeer wel 2 a 3 keer per dag te posten. Stel bijv. vragen, post mooie quotes, tips, dat soort dingen. Winacties zijn altijd leuk!!! (Ik hou me aanbevolen;) Dan krijg je vanzelf interactie na een tijdje.
     
  9. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    dat vind ik zelf aardig veel! Persoonlijk zou ik niet 3x per dag iets op mijn tijdlijn willen zien van dezelfde pagina.

    Heb zelf ook een zakelijke pagina ( heel ander onderwerp) en daar volstaat minder ook prima. Daar reageren mensen eigenlijk altijd wel. Kan inderdaad met de zichtbaarheid voor je vrienden te maken hebben. Dat onderwerp is niet erg om voorbij te laten komen zonder vragen van je omgeving te krijgen. hahaha
     
  10. Yan

    Yan Bekend lid

    Dec 10, 2012
    886
    0
    16
    Dat is idd een risico, maar als mensen geïnteresseerd zijn in het onderwerp vinden ze 2 of 3 posts per dag niet zo erg. En maar ongeveer 10% van je likers ziet je post!

    Zichtbaarheid voor je vrienden kan ik me ook goed voorstellen. zeker als niemand weet van je kinderwens.
     
  11. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Heb ook even gekeken, maar vind het ook niks...
     
  12. dochters

    dochters Fanatiek lid

    Jul 11, 2013
    4,894
    15
    38
    Female
    Mee eens, dat is dan ook de reden dat mij weerhoud ervan!
     
  13. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Snap ik hoor!
     

Share This Page