ik vind het goed Joma...en anders ga ik zelf nog wel ff naar de kapper....het word echt tijd namelijk...en natuurlijk ga ik sowieso voor de meeting nog..
Wij hebben het er ook standaard in zitten. Maar hebben nog een oudere maxi-cosi..wie weet kopen we straks wel een stoeltje met iso-fix!
aha ja ik zag wel een wratje, maar wist niet dat daar ook kraakbeen inzat.. jeetje dat dat ook nog kan zeg.. tjonge.. gelukkig heelt het mooi..
Yep.. ik had er ook nog nooit van gehoord. Maar blijkt veel voor te komen. maar meestal onder het "gewone" oortje. Bij Nora was dat ook niet goed ontwikkeld waardoor het op haar wang zat.. Daarom is ze ook nu al geopereerd. Anders zou ze het er waarschijnlijk af trekken en dan krijg je een heel lelijk litteken en zou ze alsnog geopereerd moeten worden om het kraakbeen te verwijderen.