ja. doe ik ook wel! Vind het heerlijk om zo met hem te spelen. Maar een box was wel handig geweest, dan hoef ik er niet constant bij te zijn, kan ie ook zelf spelen. Tis soms echt erg hier, hoor. Je pakt een glas met iets te drinken. Het is leeg en je zet het op tafel. Je knippert letterlijk met je ogen en het staat in de vaatwasser!
Je hebt trouwens ook van die portieschalen voor babyhapjes in te vriezen van Beaba of zo iets... Maar om die nou aan te schaffen? Een diepvrieszakje/doosje werkt net zo goed denk ik!
Zo..sperzieboontjes zijn schoon, aardappels geschild, keuken schoongemaakt. Jaydee de fles gegeven die ligt nu weer te slapen.. Ik maak me toch een beetje zorgen om der. Ze heeft nu al iets langer dan een week verhoging.. weet niet wat ik ermee moet. Ze is wel wat hangeriger, maar ook nie extreem...
goedemiddag.. heb nog niet bijgelezen.. moet 30 pagina's.. weet niet of ik dat ga redden... .kletskousen! de hele ochtend bij een vriendin geweest. Die heeft dus ook net een kleine.. heerlijk.. lekker knuffelen.. hihi.. Ze heeft me ook meteen geharst..aaaaauuuww! (Ze is schoonheidsspecialiste en heeft een eigen salon aan huis!) Maar het ziet er weer tip-toppie uit! Ik ga nu ff snel de was aanzetten, wat was wegvouwen en dan misschien wel weer hier... Nog veel bijzonders gebeurd? @ Bones.. : hoest met Tessa meid? Gaat het weer een beetje? Geen bloed meer gespuugd?
mmm das gek! misschien toch even ha bellen of het cb? Was het trouwens Rosalie die zo schudde met d'r hoofdje? Finn doet het ook sinds vanochtend! zag er niet uit!
hier hetzelfde dylan heeft ook al een paar daagjes verhoging ik denk zelf dat hij toch wat last heeft van zijn tandjes (aangezien hij er nog geen heeft)
ik denk dat ik dat idd even ga doen... Vind het toch wel een beetje vreemd, want sinds ze verhoging heeft word ze 's nachts ook weer wakker..
dylan schud trouwens al een week of 3 met zjn hoofd ziet er echt grappig uit. hij weet op precies wat het betekend als ik tegen hem zeg nee... dan schud hij meteen met zijn hoofd nee
klaag maar eens een keer lekker van je af Debora, zo te horen heb je alle reden! Jaydee al week verhoging ja? Hoe hoog? Das ook sneu zeg... Boney: ja, je hebt wel gelijk... hier nog zo 1 die meteen zwanger was, dus het kan natuurlijk altijd gebeuren... hmmm, helemaal nog niet over nagedacht... Sizzel... auw harsen! Tenminste ik zeg wel auw, maar heb dat nog nooit gedaan... lijkt me vreselijk! Heeft ze een jongetje of een meisje gekregen?
Ik word echt gek van onze hond, Haja. We hadden misschien iemand gevonden die haar wil hebben, die mensen hebben ervaring met het ras maar ze wilden nog geen nieuwe hond. Die van hun (ook een Basenji) is pas overleden. We hebben haar nu ruim een jaar en het is alleen maar ergenis geweest. Ik kan er ook niet meer tegen hoor. Ze moet gewoon weg maar wel naar iemand met ervaring met het ras of mensen zonder kinderen, een ouder stel ofzo die er veel tijd voor hebben.