Februari 2008 Mama's

Discussion in 'De mama's' started by MissN, Feb 2, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wen26

    Wen26 VIP lid

    Jun 16, 2007
    12,487
    1
    36
    zo, die ligt er weer in... ga ik zo even snel aankleden, dan kunnen we gaan shoppen als ze weer wakker is... heb straks een verjaardag en wil een H&M bon kopen, das een goede reden om daar ook eens rond te snuffelen toch? ;)
    Ook heb ik bij prenatal leuk winterjasje en mutsje/sjaal/wantjes gezien... dus die gaan we nog maar eens grondig bekijken... :)

    Even een vraagje over flesvoeding... koken jullie al het water eerst nog?
    En als je water opwarmt in de magnetron, zet je dan alleen het flesje los er in (zonder dop) of gewoon compleet met speen & dop? En dan alleen het water opwarmen toch, de poeder doe je er dan bij als het warm is toch? Jeetje... suffe vragen he? Maar heb geen idee...
    Ben er gisteren achter gekomen dat flesvoeding best nog wel werk is, respect dames! Wilde Fenne om 00:00 een papfles geven omdat ze wakker werd... maar voor de fles klaar was, was Fenne helemaal overstuur gehuild en wilde na de fles ook niet echt meer gaan slapen, klaarwakker! :(
    Hoe doen jullie dat?
     
  2. sizzel

    sizzel VIP lid

    Mar 26, 2007
    9,547
    0
    0
    Goedemorgen!

    Nora slaapt de laatste tijd echt niet goed.. 2 á 3 x per nacht wakker voor speentje of voor niks.. ligt ze gewoon breeduit te lachen in bed.. hahaha, nou eigenlijk dus niet grappig.. had het vannacht ff gehad.. Maar als ik haar dan 's ochtends uit bed haal en haar lachje zie dan ben ik weer verkocht!
    zal vast goedkomen.. moest gewoon ff klagen! hihi

    :idea: wen.. Whahaha geen suffe vragen hoor.. ik heb precies hetzelfde gevraagd een maand geleden! hihi..

    Ik kook geen water meer. Mocht van het cb gewoon warm water uit de kraan pakken. Alleen de eerste 6 weken raden ze het aan af te koken.
    en als ik water opwarm in de magnetron altijd zonder dop en speen. dus een "open" flesje.

    en yep, water opwarmen, poeder erbij, goed schudden en klaar is je melk!

    hmm.. balen dat fenne zo overstuur was. hier hou ik nu echt gewoon vaste tijden aan voor de fles.. Werkt prima, ik maak de fles klaar en zodra nora mij met de fles hoort schudden wil ze ook direct eten.. hihi.. maar dan is ie gelukkig ook meteen klaar!

    :idea: Dees: Fijn dat het uwv gebeld heeft. en dat zijn echt zo'n lieve mensen.. (mijn ervaring, weet dat er ook van die *** bij zitten..) En als je het er niet mee eens bent wat die arts zegt, gewoon weer voor een second opinion gaan hoor.

    :idea: Mystery, fijn dat het gesprek wat opgeleverd heeft. Hoop aleen dat je niet lening op lening af gaat sluiten.. Maar wel super dat de bank jullie wil helpen!

    :idea: Supermummy.. Ik zou dat echt niet kunnen hoor.. de ramadan.. ik zou vor 12.00 uur al dood liggen... hihi..

    :idea: Suus.. bah meis.. ziek.. niets aan dus.. Beterschap meissie! Hoest met Jan nu? (sorry als ik weer wat oprakel..)

    :idea: Debie : ach.. ilse ook al ziekjes.. Geef haar maar een dikke kus van Nora.. (moest ik zeggen van haar..)

    :idea: Bones : jeeeeej je kinderstoel is binnen! Meteen op gaan halen en uitproberen! hihi! Succes!
    Nora vind het geweldig! Zet haar er vaak ook in als ik bijv aan het koken ben. ze zit dan vol bewondering te kijken wat ik allemaal aan het doen ben! Ze vind het echt prachtig!
     
  3. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Goedemorgen allemaal!

    Hier weer heerlijk geslapen. Nu weet ik het echt zeker...
    Ik heb 's avonds niet genoeg voeding meer. Als ik niet moet werken en dus thuis ben om haar de laatste voeding te geven dan word ze standaard wakker om 3u.
    Als ik moet werken krijgt ze 's avonds van Peter voor het slapen gaan (ongeveer 19.30u) een fles met 180cc. Dat is eigenlijk altijd mamamelk. Soms, als ik niet genoeg bij elkaar heb kunnen kolven wat KV erbij.
    Vanmorgen heeft ze geslapen tot 8u. Ik wist niet wat me overkwam.
    Nu had ik in m'n hoofd om dan gewoon life te voeden als ze gaat slapen. En dan om 23u of zo een papfles te geven.
    Maar ze slaapt eigenlijk altijd om 23u en wakker maken om te eten is het laatste wat ik wil doen.

    HELP! Wat zouden jullie doen? Ik wil die laatste BV eigenlijk wel zo lang mogelijk blijven geven.
    Tips zijn welkom.
     
  4. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Zo, die lieve spruit van mij ligt ook weer in dromenland. Nu ik aan de neusspray, tisseus en iboprofen. Bah bah, ik heb zo'n hekel aan ziek zijn, ben het ook al ruim 2 jaar niet meer geweest....
    Net even de buggy klaar gemaakt (wandelwageninzet op het onderstel) en het klamme zweet brak me al uit. Ik had het klaar gezet om vanmiddag te kunnen wandelen, maar ik vrees dat het niet wat wordt als ik zo belabberd blijf.

    Supermummy, zo he, ramadan meedoen uit geloof of uit dieet? Hoe dan ook, erg knap van je. Ik houd dat niet vol, krijg dan echte vreetbuien, juist omdat het niet mag.

    Dees, veel plezier met jouw vriendin.

    Ilse, beterschap meissie, ook van Tess.Ze weet hoe vervelend het is. Dus dikke knuffel.

    Wen, dus Fenne wordt een echt lekkerbekkie....fijn hoor. Kan me voorstellen dat je geniet van het gesmikkel van Fenne.
    Jouw vragen zijn niet suf hoor, wat dacht je.....dat wij het 7 maand geleden allemaal al wisten? Maar hoe vaker je een flesje maakt, des te handiger wordt je erin. Dus straks ben je de huilbui van Fenne voor. Siz heeft je al antwoord gegeven, ik doe het precies zo.
    Shop ze vanmiddag.

    Siz, wellicht een sprongetje bij Nora? En zo'n lachje maakt idd een hoop goed. Die kleintjes kunnen ons al snel paaien, slim he.
    Met Jan gaat het op en af, de ene dag gaat het prima en de andere dag zit hij sip op de bank. Maar langzaam begint nu het besef te komen, hij maakt er zelfs al af en toe grapjes over. Bijv. dat we nu niet meer het gedoe hebben rondom de kerstdagen. De positieve bijkomstigheden dringen nu ook tot hem door. We gaan het wel redden zonder zijn ouders, maar er zullen nog genoeg moeilijke momenten komen.
     
  5. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Wen: lastig hè... Het is altijd zo geweest van wakker worden en gelijk kunnen drinken. En als je dan nog eerst een fles moet gaan maken... Daar dacht ik van de week nog aan, maar jij hebt het dus al bij de hand gehad.
    Ik denk idd wat sizzel zegt, dat je gewoon vaste tijden moet gaan aanhouden. Dan voorkom je dat ze overstuur word omdat ze lang moet wachten.

    Ik zit trouwens net te denken...
    Als ik nou die laatste voeding gewoon BV doe en dan gelijk daarna nog 100cc KV of pap geef of zo? Dan hoef ik ze ook niet wakker te maken en dan krijgt ze toch genoeg binnen voor de nacht (hoop ik dan)

    Pffft wat een gedoe zeg. Waarom kan je niet gewoon je kindje tot een jaar of 2 alleen maar BV geven en dan hup, gelijk daarna met de pot mee eten. :)
    Ik hou helemaal niet van geplan... Ben altijd geweest van: we zien wel en al helemaal geen dingen op een vaste tijd. Het is al heel wat voor mij dat ik standaard elke avond om 21u kolf.
    Ik heb al jaren een baan waarbij in onregelmatig werk. Overdag 's avonds en 's nachts. Na m'n verlof is er iets meer regelmaat in gekomen.
    Toen ging ik BV geven. Ook op verzoek dus nooit een vaste tijd (perfect voor mij dus).
    En nu moet ik opeens op vaste tijden gaan bijvoeden en misschien ook wel binnenkort aan de flessen of vaste tijden... Niks voor mij dus.

    Pffft wat een gezeur weer op de vroege morgen. Tessa ligt alweer in dr ogen te wrijven. Die ga ik dus maar eens op bed leggen.

    Vanmiddag de wieg weg (Haha maja...) Hij is al bij Peter in de auto. En de slaapkamer is opeens heel erg leeg. Gek eigenlijk dat dat me zoveel doet. Had er gisteravond gewoon moeite mee dat Peter hem al uit elkaar had gehaald en al in de auto had gezet... Heb ik maar niet gezegt tegen hem. Emo muts dat ik ben...
    WAt moet ik nou weer met de slaapkamer? Ik kan me niet eens meer herinneren wat er anders op de plek van de wieg stond. Hihi.

    Nu echt weg, volgens mij draaf ik weer lekker door... Snorrie :oops:
     
  6. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Ik roep maar wat hoor en misschien is het erg dom....maar....kun je niet voor de laatste voeding pap geven en dan de borst als toetje? Dan is de borst extra, zeg maar. Dan weet je in ieder geval dat ze genoeg gegeten heeft om de nacht door te kunnen slapen. En wakker maken, nee....dat zou ik niet doen. Daar zijn wij ook snel mee gestopt.
     
  7. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Suus thanks voor je antwoord. Maar als ik eerst pap ga geven en dan BV dan heb je kans dat ze al heel snel vol zit en dus minder bij mij gaat drinken. En dan loop die laatste voeding dus heel rap terug. Dan is er op dat moment geen vraag meer en word en na en paar dagen al minder aangemaakt.
     
  8. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Boons, da's toch heel normaal. Jullie moeten weer afscheid nemen van een bepaalde periode en da's niet makelijk. Tessa wordt al echt een grote meid en daar moet je aan wennen.....heel normaal. Laat die tranen maar lekker stromen, het zal opluchting geven. Over een paar weken heb je vast een geweldig oplossing voor "de lege plek". Komt vanzelf allemaal. Dikke knuf meis.
     
  9. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Nu echt m'n meisje op bed leggen... Daarna aankleden. Bye
     
  10. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Dan de optie die jij gaf....eerst borst en dan standaard een fles erachter aan? Beter dat ze de kv laat staan, dan de moedermelk. Toch?
     
  11. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Ik zou ook eerst borst geven en daarna nog een beetje pap erachteraan met fles of met lepel ze geeft zelf wel aan wanneer ze genoeg heeft denk ik.
     
  12. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Een beetje van beide. :) Er mogen hier best wat kilootjes van af maar denk niet dat ramadan daarvoor de juiste manier is. hoewel ik wel
    1,5 kilo kwijt ben, maar die zitten er na een dagje eten denk ik wel weer aan. Ik wilde gewoon eens weten hoe het is om mee te doen, en of het echt zo moeilijk is, en dat is het wel :rolleyes:
     
  13. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Over de fles klaarmaken, ik vond het in het begin en tot lang daarna ook een heel gedoe ;) Ik weet nog dat ik de 3e dag mijn vriend in paniek flesvoeding heb laten halen omdat de borstvoeding mislukt was. Wij hadden geen idee hoe we een flesje klaar moesten maken. Ook vonden wij het raar dat het maatlepeltje er niet bij zat ,dus deden we het maar met een gewone lepel de melk af meten. (Maatlepeltje bleek onder het eerste laagje melkpoeder te zitten :) )
     
  14. Thirza02

    Thirza02 Fanatiek lid

    Jun 20, 2007
    3,703
    0
    0
    Leeuwarden
    Goedemorgen!
    Hoe gaat het hier?
    Ik heb even een beetje vluchtig doorgelezen. Dus ik weet niet alles meer en al helemaal niet tot in de details. Maar goed, ik ga een poging wagen tot reageren! :)

    Mrijn.
    Wat ontzettend naar voor je zusje! Wat een rotvent zeg! Sterkte voor haar en jou en haar kindjes!

    Boney.
    De wieg weg! Grote stap hoor! Kan me heel goed voorstellen dat je er erg veel moeite mee hebt!
    Maar ja, kleine meisjes worden groot! En ik zou zeggen, geniet van de ruimte nu in je slaapkamer :)

    Mystery.
    Wat vervelend van jullie geldproblemen. En hopelijk komt het snel weer goed!

    Diaan.
    Leuke foto van je meisje! Lekker knoeien met eten.

    Dees.
    Hopelijk heeft uwv een mooie oplossing voor jou! Dat stomme werk van jou! BOM EROP!
    Heb je al wat gehoord van cbr?

    Verder weet ik het niet meer!
    Voor de rest van de dames een dikke knuffel!

    Hier.
    Moe, moe, moe, moe, moe, moe....
    Aaron die jengelt deze week echt de hele dag! Om gek van te worden. Als ik hem laat jengelen dan gaat het jengelen over in huilen en vervolgens in scheeuwen! Bah. Heb het echt gehad. Ik ben MOE!
    Gelukkig slaapt hij ook wel vrij veel.
    Ik denk zelf dat hij telkens ontzettend moe is ofzo. Want als ik hem in bed leg dat is het (meestal) wel goed. Maar ja, ik kan dat kindje moeilijk de hele dag in bed houden! Hij moet ook leren en spelen en ontdekken. En eten natuurlijk!
    Zelf ben ik helemaal op! Ik heb er zelfs aangedacht om maar geen gastouder te worden. Maar ja, ik loop wel vaker voor dingen weg omdat ik denk dat het me teveel wordt. Dus misschien heb ik gewoon een schop onder mijn kont nodig en dan komt het wel goed. Als ik zo doorga zoals nu dan raak ik depressief, dus ik moet echt dingen gaan veranderen.
    Dus dan maar wat meer hooi op mijn vork nemen en wat meer verplichtingen enzo. Dan heb ik wat dagstructuur!

    Pfff... Ik heb het geprobeerd hoor! Maar huisvrouw zijn is niets voor mij! Ik moet doen, doen, doen!


    Zo das mijn geklaag weer even!

    Heb ik nog andere dingen gemist hier?

    xx
     
  15. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    May 22, 2007
    6,571
    0
    0
    Zuid-Holland
    Goedemorgen :D
    Ik heb net even teruggelezen:
    Boney, ik zou ook eerst bv geven en dan daarna nog iets van pap, zodat ze lekker vol zit en heerlijk kan gaan slapen. Emo he, de wieg weg. Daarom staat hij er hier nog wel even ;) Sofie is niet zo lang, dus dat past nog best!

    Suus, ik hoop dat je snel weer wat opknapt meid. Het is niks om ziek te zijn en zeker niet als je ook mama bent. Je hebt toch een kleine om voor te zorgen. Ik zeg wel eens: moeders kunnen nooit ziek zijn!

    Wen, shopse!

    Sofie werd vannacht wakker om drie uur. Eigenlijk veel te vroeg om iets te drinken en gelukkig wilde ze haar speentje. Daarna werd ze om half 5 wakker. Dus dat was beter! Nu ligt ze weer te slapen. Als ze wakker wordt ga ik maar weer een poging wagen om iets van fruit te geven. Ze loopt nog steeds niet over van enthousiasme!
    Gisterenavond heb ik de doos met meisjeskleren van zolder gehaald die mijn dochtertje nog aan heeft gehad toen ze kleiner was. Daar zaten nog een paar leuke setjes in, maar niet genoeg. Jammer zeg, nu moet ik weer gaan shoppen :D

    Ga me nu even verdiepen in de duplo van Kas, want die heeft ruzie met een vliegtuig :(
     
  16. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Mogguh meiden,

    Thirza, wat vervelend dat Aaron zo jengelig is.. Maar als hij moe is heeft hij zijn slaap ook gewoon nodig. Ik vind dat Lune ook soms zoveel slaapt en weinig toekomt aan spelen en eten ontdekken enzo. Ze mag bijvoorbeeld brood eten en een tussendoortje en fruit en groente.. Allemaal heel leuk maar ik kom er niet aan toe want mevrouw ligt veel op bed :) Dus als het uitkomt een keer een broodkorst en anders maar niet. Als ze moe is moet ze slapen, daar groeien ze ook van.
    En goed dat je wat structuur krijgt, je kan ook futloos worden van thuiszitten (ikke wel). Gastouder zijn is vast heel leuk!
    Boney en Wen 'gedoe' met flesvoeding/pap enz. Tja, kan me voorstellen dat dat lastig is als je al ruim 6 maanden alleen bv geeft. Logisch toch? Als ik nou ineens bv zou moeten geven zou ik ook lichtelijk in paniek raken :) Maar met wat gepuzzel en veel flesjes maken komt het helemaal goed!
    Suus, beterschap meid. Echt balen dat je ziek bent.. En idd even rustig aan hoor. Dat je nooit ziek bent wil niet zeggen dat als je het wel bent je maar moet doen alsof je niet ziek bent. Net als elk ander mens gewoon uitzieken, op de bank, pitamientjes eten en lekker relaxen. Niet eigenwijs doorstomen 8) Luister nou maar naar oma..
    Mrijn, wat een &%$%&*8#@@ die ex van je zusje! En wat een verdriet moet zij hebben :( Ik heb zoiets meegemaakt met mijn beste vriendin. Die heeft een hele rotperiode achter de rug maar nu.. Ze is zoooo sterk, ben vreselijk trots op haar. Komende periode is niet leuk, sterkte voor haar, de kindjes en ook voor jou. Is niet fijn om je zusje zo'n verdriet te zien hebben.. knuf!
    Supermummy ramadan.. Respect! Ik ga al van mn graadje als ik niet ontbeten heb.. Vind het echt knap van je!

    Eh.. eh.. verder iedereen een knuffie? :)

    Lune ging weer super gisteravond, wel wat gehuild maar totaal niet zoals anders. Goed he? :D Vannacht er wel weer een paar keer uitgeweest. Merk wel dat ik dan 's ochtends echt kapot ben. Had ik 2 weken geleden nog niet. Maar goed, heb ook constant hoofdpijn en nek zit helemaal vast dus word daar ook heel moe van. Ik ga ook zo weer achter de pc weg want wordt alleen maar erger. Zit al aan de paracetamol maar dat is ook geen oplossing denk ik. Ben al naar een fysio, manueel therapeut en bottenkraker geweest, hielp allemaal niks. Jullie nog tips?
     
  17. dwazie1980

    dwazie1980 VIP lid

    Apr 16, 2007
    8,750
    0
    36
    goedemorgen schatjes...

    BOTJE knuffie meid.. de tijd van loslaten begint al bij de geboorte.. niet makkelijk

    SUUS beterschap lieverd....

    voor de rest kusjes
     
  18. naatje070

    naatje070 VIP lid

    Jul 24, 2007
    5,531
    0
    0
    huisvrouw
    Den Haag
    Goedemorgen dames,

    Hier alles goed!
    Mike heeft nu 4 nachten in zijn eigen bedje gelegen. Hij geeft echt geen kick en valt rustig in slaap. Vanmorgen heeft ie zelfs tot 07:30u doorgeslapen, toen heb ik hem maar wakker gemaakt omdat ik op springen stond. Ben zooooo trots op hem! Alleen jammer dat papa en mama er meer moeite mee hebben dan Mike zelf hahaha :)
    Mijn vriend heeft gister een sollicitantenmeeting gehad en ziet er goed uit, hij moet 1 dag mee lopen en 2 gesprekken houden, en dan horen we of ie is aangenomen.... [-o<
     
  19. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Wow die mike! Goed hoor. En dat is altijd. Wij hebben er meer moeite mee dan die kleintjes. Stiekum hopen we denk ik dat ze er ook moeite mee hebben, zodat het nog even bij het oude kan blijven... Rare wezens die moeders...
    En Dwaas, klopt hoor, loslaten begint al gelijk. En dat gaat dr hele leven door...
     
  20. Thirza02

    Thirza02 Fanatiek lid

    Jun 20, 2007
    3,703
    0
    0
    Leeuwarden
    Aaron slaapt al vanaf 9 uur! Slaapkop! Ik verveel me, wil graag even naar de markt toe, maar ga Aaron daar niet voor wakker maken!
    Ik ga maar eens mijn huisje poetsen! Ben ik toch lekker nuttig bezig :)
     

Share This Page