heey joma, balen dat de nacht niet zo lekker ging , en succes bij het wandelen ik wilde ook weg gaan het is hier ook heerlijk weer , maar verwacht een telefoontje van de bank . * gaat op de telefoon zitten * owja siz gefeliciteerd !
Zo, raampjes zijn gezeemd, Sofie is weer schoon en gevoed. Nu ga ik even naar het tuincentrum om een nieuwe plant. Die in het raamkozijn staat is ook al weken dood. Blaadjes zijn nog wel groen, maar gaat nu wel erg hangen, dus tijd voor een nieuwe! Zal vanmiddag hier nog even langskomen. Straks nl. eerst Kas ophalen van de peuterspeelzaal, daarna doorrijden naar de basisschool, eten, kinderen weer naar school brengen, bij schoolzwemmen kijken van Stijn, even kwartiertje thuis en dan Eva weer halen. Tjonge, wordt al moe nu ik alles hier getypt heb Ben nu echt weg!
Hoi allemaal.. Ben der ook weer. Tijdje niet geweest.. erg druk gehad met wat prive dingen en we zijn verhuisd. Damian heeft eindelijk zijn eigen kamer en gaat nu idd ook beter met slapen snachts! Heb een hoop gezien en gelezen maar het was zo ontzettend veel. Supermummy heeft een Superbeeb zie ik.. jemig wat is die meid snel zeg. Nog een paar dames gezien die gaan staan en kruipen geweldig hoor. Verder is er eigenlijk vrij weinig blijven hangen , maar nu we weer internet hebben zal ik vaker bijlezen Hier gaat t best goed.. alleen deem is nu ziek, zoals meerdere beebs hier heb ik gezien. Snotteren koorts rare ontlasting spugen. Word al minder gelukkig en ondanks dit is hij toch vrij vrolijk. Gister zette ik hem voor me met mn armen langs hem en zette hij ineens 2 stapjes los. Hij doet nu heel erg zn best om los te staan.. maar dat lukt nog niet zo goed Kruipen snapt hij niet.. hij snapt niet dat zijn voeten op de grond moeten en niet in de lucht.. tis een komisch gezicht das 1 ding wat zeker is. Dit was t even voor nu.. tot snel
Sizz gefeliciteerd! En ook de andere mama's waarvan beebje onlangs 7 maanden is geworden gefeliciteerd gaat snel he. Voor je het weet vieren we de eerste verjaardagen.. Zijn er al dames bezig met sinterklaas en kerst of ben ik de enige die me zo vroeg druk maakt?
4 postings onder elkaar... had ik eigenlijk best in 1 kunnen doen , maar ik heb iets in te halen hé... Foto van gister.. Oja.. Vandaag zijn RJ en ik 3 jaar getrouwd! Hoera!
Hey ladies, goedenmiddag allemaal, wat een weertje he? Ik zit dus weer op mijn werk en voel me wel iets beter. Vanochtend geen verhoging meer, nu alleen nog lamlendig en een kop vol snot. Gisteren begonnen met de zalf en het is nu al minder. Schimmelinfectie is ws gekomen door haar lage weerstand, dan breekt dat eerder door. Tess heeft er geen last van gelukkig. Vanmorgen kwam Tess om 6.30, best vroeg voor haar doen. Maar toen ik haar uit bed viste en ik kreeg een lekkere, dikke, natte lebberzoen van haar (lees: mij om de nek vastgrijpen, haar hele gezicht tegen mijn gezicht drukken en met open mond mijn hele gezicht afhappen, met een schaterlach)......en weet je wat er toen gebeurde....ik barste in snikken uit.....zooooooo gelukkig was ik. Wat een geweldig moment, wat ben ik toch intens gelukkig met mijn lieve dochter! Wat ben ik toch een muts he?! Siz ook ziek....bah bah bah. Heel veel beterschap meissie, ik hoop dat jij en Nora er snel doorheen zijn. Dwaas, veel plezier bij jouw papa! En wat een snelle jelle is die dochter van jullie, geweldig toch! Ichtus, je bent een schat! Hoe gaat het met jouw broer en jouw nichtjes? Meiske, wat balen van die MP-oplichter. Dat kan dan zo jouw vertrouwen schaden.....echt zonde! Mooie foto's voorbij zien komen. Wij hebben echt de allermooiste kinderen hier, kan niet anders! Iedereen hier een dikke knuffel!
Beertje.. HAPPY HUWELIJKSDAG! Gefeli meis en RJ... en Deems met papa en mama..... Heb ik net Lisa naar de PSZ gebracht wil ik op de fiets stappen voel ik iets prikken in mijn hals... ik ff vegen.. maar toen ik op de fiets stapte deed t me toch pijn.. ben regelrecht naar de ha gereden.. AUW AUW.. ik helemaal in paniek.. en ja hoor.. 2X GESTOKEN DOOR EEN WESP! in mijn hals notabene... CRISIS wat doet dat pijn zeg!
Moet nu veel koelen..(zit dus braaf met een natte lap om me heen gevouwen op de bank) en een paracetamol nemen.. als ik die lap eraf haal doet t me toch pijn.. koelen geeft wel verlichting.. maar jemig...ben ik nu echt een piepert of gewoon enorm zielig... Was zo vbang voor een alergische reactie.. als ik alergisch was geweest en naar huis was gegaan had ik waarschijnlijk knockout in de keuken gelegen en waarschijnlijk gestikt aldus de HA... ik ben dus officieel NIET alergisch.. en ik altijd maar denken van wel door een eerdere steek in mijn knieholte die toen veranderde in een derde knie op de verkeerde plek.. dat was dan gewoon een heftige reactie tegen het gif zei de ha... nou gelukkig maar.. maar t was verstandig dat ik meteen ff langs kwam...
nou de pijn zakt wat af.. ik ga nog wat doen.. marijn is wakker en er moet nog wat opgeruimd worden.. daarna werken dus ik ga voor vandaag afsluiten... dikke knuff.....
Tgaat eigenlijk helemaal nog niet goed. Maatschappelijk werk is nog op vakantie, de bedrijfsarts heeft me vervroegd opgeroepen en mijn supervisor gaat 1 dezer dagen bellen. Ik weet niet waar ik het moet zoeken van ellende. Ik denk wel aan jullie en lees netjes mee maar reageer momenteel minimaal, sorry. Veel liefs
Beertje: Gefeliciteerd met jullie 3 jarig huwelijk! Siz: Beterschap! Ichtus: Auw! Dat moet echt pijn doen! Ik ben doodsbang voor die beesten en ik ben volgens mij niet eens allergisch! Vorig jaar vloog er eentje in mijn mouw, toen drie keer geprikt, ja duh, beest was panisch zo opgesloten te zitten in mijn mouw! Maar na 3 dagen was het alweer over! Hoewel het op dat moment van prikken heeeeeeeellll veel pijn deed! Hopelijk is het snel over! Dees: Arme jij! Ik vind het allemaal zo erg voor je! Ik gun je zoveel beters! Dikke knuffel voor jou en ik hoop dat het snel weer beter met je gaat! Heb je trouwens al wat gehoord van het CBR?
Hey meiden, Gatsiedarrie Ichtus! Wat onwijs balen van die kl*te wesp! Bah, wat zijn het toch rotbeesten.. Ben ook als de dood voor die engerds.. Hoop dat de pijn gauw afzakt meid. Suus nog een beetje ziekjes dus. Ook balen. En helemaal geen muts dat je in tranen uitbarst. Er is gewoon niks mooier en gelukkigmakend dan je eigen kind.. Ik ben nog nooit echt in tranen uitgebarsten maar moet toch wel eens een brok wegslikken als Lune iets onwijs schattigs doet (lees: lief ligt te slapen of ligt te kletsen en spelen in de box ) Mama's worden nou eenmaal emotionele mutsen, gewoon accepteren Meiske. Ik zou de rijdende rechter inschakelen. Of opgelicht, of Alberto Stegeman (ofzo..) Hoe dan ook, ik vind het belachelijk! Beertje, van harte! En leuke foto's! Zieke beebjes en mama's, veel beterschap! Ben vanochtend naar het centrum gelopen met de buuf. En onze beebjes natuurlijk. Was best een eind lopen! En toen weer terug.. Ik heb mn beweging gehad voor vandaag. Heb als beloning dan ook voor 40euro kleertjes gekocht voor Lune Bij de Hema. 2 broekjes, 2 truitjes en sokjes. Hmm, best prijzig eigenlijk Zomdag hebben we een kraamfeest van vrienden van ons die een kleintje hebben gekregen. Heb een ontzettend schattig setje van BFC gekocht voor de kleine meid. Dat soort dingen koop ik dus nooit voor Lune, alleen als kadootje. Zonde eigenlijk.. Ik ga even aan de studie. Later!
Ja, het CBR ben ik voor afgewezen, mijn cv zou niet aansluiten. Ik denk dat die mutsen de cv niet eens hebben gelezen, kheb 10 jaar in de rijschoolbranche gezeten. Ik heb ook gevraagd waarom mijn cv niet zou aansluiten en dat ik het vermoeden heb dat ze de cv niet eens hebben bekeken. Ik solliciteer ondertussen gewoon verder. Luuk is wakker, kben voeden.
Rottig Cbr! Dat slaat nergens op! 10 jaar rijles gegeven te hebben en het sluit niet aan op rijles examens geven? Vaag hoor! Suus, zo'n emo moment is heel normaal voor moeders hoor . Zou ik ook hebben Maja: Lege portomonee nu dus! En tja, vaag dat je altijd alleen maar dure dingen voor een ander koopt! Doe ik ook meestal!
@Beertje Gefeliciteerd met jullie 3 jarig huwelijk! @Ichtus Jeetje zeg dat lijkt me pijnlijk, ben helemaal panisch van wespen , jij nu nog erger! @Dees knuff meid, en bale dat het allemaal niet zo lekker loopt ppfff echt een elende zoals je het noemt! knuff en je kan altijd je verhaal kwijt als je behoefte hebt knuf @suus bah nog niet echt over die verkoudheid! en ach wat een lief moppie heb je en die tranen heerlijk toch! @Maja kleertjes leuk leuk! Hier vanmorgen ff met me ma en Gwen over het marktje gelopen en ook nog mailootjes gekocht voor de winter echt supergaven en ook voor gwen nog kniekousjes zo leuk! ben nu druk aan het koken voor Gwen en ook om in te vriezen, witlof, brocoli, bietjes enz.. dus dan heb ik weer een voorraadje!
Goedemiddag dames, Hoe is het met de dames en de kleintjes hier? Ik zag dat er al een aantal kruipen en zelfs al staan.. Jaloers.. Hier gaat het nog steeds goed. Jenna slaapt echt super goed en eet ook goed. Alleen is ze sinds gisteren uit d'r hum. Ze is snel chagrijnig en slaapt erg veel. Enne sinds vrijdag kan ze eindelijk omrollen..