Juul ligt al in bed. Ze is gister met Koos mee geweest naar Den Haag (naar de zaak) en ze waren pas om half 8 thuis Juul heeft vannacht als een blok geslapen, maar was wel weer om 7u wakker, maar nog moe en jengelig. Daar gaat mijn planning dat Juul van 1 tot 3 uur zou slapen zodat ze vanmiddag op haar leukst, liefst en mooist zou zijn Wanneer leren die kinderen nu eens rekening te houden met onze planning! Enniewee, jullie zij ook al iets eerder welkom hoor. Misschien handig voor diegenen die ook alweer vroeg weg moesten. Ik zit vanaf 14u klaar! Dees: hoest met de race?
he balen mrijn , van je planning maar komt goed wij gaan hier om 13 uur weg , onderweg nog een pit stop , dus wieweet ben ik der eerder
Haha Mrijn, plannen met kinderen is bijna niet te doen. Ik had Sofie ook al om 9 uur in bed gelegd, zodat ze aan twee dutjes zou komen vandaag. Helaas pindakaas ging mevrouw dus niet slapen (anders doet ze altijd wel) Nu heeft ze net een half uur geslapen. Nu maar hopen dat ze straks in de auto nog wat slaapt.
Lekker hè zo'n planning... Hier valt de planning ook in de soep. Ik had gehoopt dat ze na de boterham zou slapen tot Debie mij op zou komen halen. Maar inmiddels ligt ze alweer een uur te pitten.
hier gaat alles nog redelijk , bryan ligt net een half uur in bed , en slaapt als het mee zit tot half 1
zo nog 1.5 uur en kan ik ook naar huis jeeh weekend misschien ben ik ook wel ietsje eerder als gwen moe is ga ik gelijk weg in de hoop dat ze in de auto slaapt
Stelletje egoïstische dreumesen hebben we! Ach, hoe moe Juul ook is, met alle kindjes om zich heen, blijft ze wel doorgaan.
Nou ik hoop dat ik het ga redden... Mijn vriend moet werken, en in Den Haag hebben ze City-Pier-City Loop (kwam ik vandaag achter), dus ik hoop dat ie er doorheen komt, is dan altijd zoooo druk!
we kunnen een wedstrijd houden, welke dreumes is er het chaggie's. (Denk dat Ilse heel eind komt) Ze heeft van 10 tot 10:45 geslapen en hoop dan zonog even in de auto. Beetje balen, gister heel de dag niet gehoest, vannacht ook niet en nu is het net een zeehond Zit duidelijk wat dwars want eten doet ze ook niet. Ach ze zal wel genoeg bedelen vanmiddag