Februari 2008 Mama's

Discussion in 'De mama's' started by MissN, Feb 2, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Lengte Tessa 14 maanden.
    [​IMG]


    Lengte van mij met 14 maanden.
    [​IMG]
     
  2. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    1x is genoeg.
     
  3. debie

    debie VIP lid

    Jun 5, 2007
    8,533
    0
    0
    morgen

    ichtus kaassouffle kan prima in de pan, doe ik ook altijd, frituur stinkt zo. wel langzaam bakken

    boney dat vind ik ook raar wegen met luier, maar netjes toch
     
  4. debie

    debie VIP lid

    Jun 5, 2007
    8,533
    0
    0
    Hier kan ik eindelijk zonder de meds en niet overgeven, is toch een hele vooruitgang, voel me nog niet super, heel de dag wat misselijk maar is wel vol te houden gelukkig.

    Ilse heeft volgens mij erg veel last van haar kiezen, bij een zie je in het midden een bloed(blaartje) zitten met daaromheen de witte punten die er al door zijn, echt sneu.

    Ga zo maar ff naar de ah, vriendin komt hier om 11 uur en wil dan ff lekkere broodjes halen en een nieuw bakje roomkaas :oops:
     
  5. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Goodmorning all,

    Debie, fijn dat de misselijkheid wat minder is. Ik hoop dat de kiesjes snel door zijn bij Ilse. Maar jullie mogen dus nog wel in het mondje kijken? Tess laat dat dus echt niet meer toe, dus geen idee of er iets van een kies zit.

    Hier vakantie!Maar ik zag al dat het bagger weer wordt volgende week, dat heb ik dan wel weer....grrrr. Vandaag in ieder geval genieten van een zonnige dag. Vanmorgen even lekker in huis dreutelen en vanmiddag op de fiets naar een vriendin. Meissie is al aan het brabbelen, dus die ga ik er zo uit vissen.

    Allemaal een hele fijne dag!
     
  6. debie

    debie VIP lid

    Jun 5, 2007
    8,533
    0
    0
    daar baal ik dus ook van, vakantie en dan rot weer, weet niet hoe ik ilse dan 2 weken ga bezighouden.

    en ik kijk in haar mond als ze huilt of leg haar op haar rug en ga haar kietelen, dan kan ik aardig goed kijken, maar zonder laat ze ons ook niets zien.
     
  7. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    goedemorgen allemaal

    ik zie hier veel vroege vogels, bryan was ook al om 7 uur wakker en heb hem toen nog even bij ons in bed gepakt en daar ging meneer nog uurtje slapen dus das wel lekker
     
  8. debie

    debie VIP lid

    Jun 5, 2007
    8,533
    0
    0
    vroeg vivi, is hier normaal haha
     
  9. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Goeiemorgen!

    Debie, kan zonder pilletjes!Goedzo. Ja zo rond de 11 weken gaat het normaal gesproken weer wat beter, lekker!

    Hier was ik vroeg wakker 7.45 maar Sara slaapt nog gewoon.

    Boh ik had alweer zo´n levensechte enge droom, nu een ander soort.
    Mijn man vertelde dat hij wilde scheiden, omdat hij een ander had ontmoet via een forum, en daarmee wilde gaan trouwen. En hij was gewoon zo zeker van zijn zaak, er was niks meer aan te doen.
     
  10. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Boney, idd wel raar dat ze nu met luier wegen?! En daarna gaat die luier dus uit en moet de luier gewogen worden? Heel onlogisch klinkt dat eigenlijk...zijn ze bang voor plasjes op de weegschaal? Tessa klimt weer wat omhoog in de curve netjes hoor!

    Kennen jullie geboortegel van DIANATAL ? Is nog niet veel over bekend, dus ben benieuwd naar ervaringen. Het zou de ontsluitingsfase verkorten en de uitdrijving vergemakkelijken en je ¨hol¨ beschermen.
     
  11. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38
    goeie morgen

    lekker geslapen, werd alleen om 10 voor 8 wakker door het geluid wat van buiten kwam. ik gaan kijken zijn van die gekke ventjes al om 10 voor 8 de blaadjes weg aan het blazen (is toch niet meer normaal) kan ook iets later vind ik.

    @debora slaan is hier ook helemaal hot bij dylan, maar van mij krijgt hij een tikje terug op zijn vingers en meestal slaat hij dan weer terug met de andere hand. dan word ik dus wel echt boos op hem en zet hem in de hoek. meestal is het dan ff kei hard huilen en dan word hij echt heel erg boos, en even later komt hij naar me toe om me te knuffelen dus die kleintjes weten wel degelijk wat wel en niet mag.
    @vivi 7uur zou hier ook erg vroeg zijn ;) dylan ligt nu nog steeds te slapen.
    @debie gelukkig dat de misselijkheid minder word, hopelijk komen de kiezen snel door bij ilse.
    @joma van harte meid met je nieuwe baan (ik was je helemaal vergeten sorry)


    ow ja voor dat ik het vergeet komende maandag komt de makelaar kijken om ons appartement te verkopen (wij kennen hem via de vader van davy dus misschien krijgen we wat korting)

    nog een fijne dag meiden
     
  12. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38
    @sm jeetje jij droomt echt rare dingen zeg, en nee sorry die gel voor je "hol" :) te beschermen ken ik niet sorry
     
  13. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    @kikkert 7 uur is hier ook erg vroeg normaal slaapt bryan dan nog hoor :) maarja ergens ook wel lekker nu heb ik nog zeeen van tijd om alles te doen vandaag
     
  14. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Mogguh,

    Lune net weg gebracht naar het kdv. Was weer brullen natuurlijk :( Blegh, ik kan daar niet aan wennen..

    Debie, wat fijn dat je wat minder misselijk bent. Hopelijk gaat het nu alleen nog maar de goede kant op. En lekker, roomkaas en broodjes :p

    SM, weer zo'n rot droom, bah! Ik herken die 'echte' dromen wel van toen ik nog zwanger was, dan ga je toch intenser en heftiger dromen ofzo.

    Debora, Lune slaat niet (meer) maar knijpt en krabt. Krengetje 8) Ik word dan altijd wel echt boos en pak haar handje en zeg boos dat dat niet mag en ga dan met haar handje mij aaien en zeg dat dat lief is. Terugknijpen ofzo doe ik niet want dan lijkt het net alsof ik het wel mag doen en dus normaal is.

    7u is hier ook normaal.. Als ze na 7u wakker wordt is het voor ons echt uitslapen haha!

    Suus, balen he? van het slechte weer volgende week.. En net in de vakantie! Hoe verzinnen ze het [-X Maar je gaat toch wel genieten van je vrije tijd, lekker relaxen!
    Veel plezier bij je vriendin vandaag!

    Bones, Tessa goed gegroeid, super! Ik begreep dat ook al niet met die luier.. En het stomme is dat ze het ook niet duidelijk uitleggen waarom dat zo is, ik kreeg een beetje een vaag antwoord.. Nou plast Lune niet zoveel dus ik hoef er weinig van af te trekken, Gelukkig, want ze is al niet zo'n joekel hihi..

    Ik hoop dat mijn mama puf voor me heeft vandaag. Heb haar van de week gebeld of ze met me mee wou naar de Intratuin, klimop en planten kopen en de tuin inrichten. Ze had er zin in maar ze had zo'n drukke werkweek en moest bijna elke avond ook nog werken dus ze was bang dat ze te moe was vandaag, vrijdag is namelijk haar vrije dag en stort ze in :rolleyes:
    Maar ze moet me helpen!!! Ik heb geen ene moer verstand van de tuin en welke planten waar goed kunnen en zij is een tuin-groene vingers wonder..
    Ik ga eerst maar even stofzuigen en de was doen en daarna bellen of ze zin heeft.. O nee, shit.. Dan is ze natuurlijk naar pilates :( Hmm, nou als ze daar wel heen kan..... :rolleyes:
     
  15. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Nou, brood is weer niet in trek. Maar 1 hapje....pffff. Gelukkig is ze lekker vrolijk en speelt ze zoet. Zometeen maar de fruithap met brinta geven, toch nog iets in de buik.

    Die creme ken ik niet. Ik heb destijds perineumolie gebruikt, wat een gesmeer zeg...jakkie.

    Sm, wat een nare droom! Kan me voorstellen dat je even "naar" wakker werd. Gelukkig is het een slechte droom.
     
  16. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    nou bryan ligt alweer in bed hahah niet te geloven had hij beter wat langer kunnen blijven liggen, maarja ga de tijd maar nuttig besteden
     
  17. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Lekker toch Viv, kun je even aan de slag.

    Maja, en? Moeders al gesproken? Ik heb ook echt hulp nodig voor de tuin, wat ben zelf echt geen tuinmens. Gelukkig heb ik alle vaste planten er al jaren staan en alleen nog losse bakken. Die bakken moeten uiteraard opgevuld worden, maar dat kan ik zelf nog net.
    Je kunt ook hulp vragen aan een van die werknemers van het tuincentrum. Eventueel even foto's nemen van de tuin en laten zien waar je wat wilt hebben.

    Tess heeft zowaar een hele boterham op. Ze wilde een kale boterham, gek kind. Dus eerst een kale boterham weg zitten schransen en vervolgens heb ik haar een plak kaas gegeven...ha ha ha. Nouja, als het zo wil....dan vind ik het helemaal prima. Nog even een uurtje spelen en dan de fruithap en het bed in.
     
  18. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    oke dat dutje was dus van hele korte duur na 15 min besloot meneer dat hij eruit wou tot overstuur toe dus nu zit hij hier onder weer te spelen, straks nog maar eens proberen
     
  19. Luckymom

    Luckymom Fanatiek lid

    Apr 21, 2007
    3,869
    0
    0
    Groepleidster Jeugdhulpverlening
    Zwolle
    He mijn visite komt net beneden, dus teruglezen wordt m nog niet.
    Hier een leuk afscheid gehad van mijn werk en een fantastische bruiloft van een vriend gister. Tot later..
     
  20. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Mogguh!

    Hier niet veel te melden. Ik heb alles terug gelezen, maar ben te duf om te reageren. :(

    Ik ga Tessa aankleden. Tot later. Bye
     

Share This Page