ik kom even bij jullie spieken hoe het gaat, zo leuk om te lezen over al die kleintjes, helaas bij mij nog steeds niks en dus ook geen februari mama..
bij mij klopt het wel geloof ik maar ik denk dat als het straks 31 maart is dat je banner dan wel gewoon 2 maanden aan geeft!
maar je blijft gewoon bij de febr mamma,s hoor mijn meissie is ook van januarie maar hoor hier gewoon
Hey meiden! Hoe is het hier en met alle kleine, prachtige beebjes? Ik kom eigenlijk gewoon even spieken om te kijken hoe het gaat. We zijn bezig met ons nieuwe huis dus lekker druk! Lune is veel bij mijn ouders die heel goed op haar passen gelukkig Fijne dag vandaag lieve meiden!
Ah das lief. Ja zou ook wel gek zijn anders, naar maanden met jullie kletsen en dan ineens bij anderen in het topic terecht te komen. maar dan moet die kleine nu wel gaan opschieten vind ik
het is ook lekker hoor dat slapen haha. (alleen soms maak ik me zorgen) Hier laatste voeding rond 10 uur, dan komt ze tussen 3 en 5 weer en dan tussen half 8 en 9. Dus niets te klagen. Geloof dat ze nu ook eten wil. missn was je voor; denk alleen dat jou lijstje mooier zijn.
Heej Anouk.. Hier gaat alles goed ja..en ook met me kleine meissie.. Hoe is het met jou? En je beebje?
Het word deze: http://www.sparta.nl/nl/sparta-fiets.as ... speciaal=1 Of deze: http://www.sparta.nl/nl/sparta-fiets.as ... speciaal=1