Februari 2009 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Uk80, Jan 17, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maatje

    maatje Fanatiek lid

    Feb 12, 2008
    1,267
    0
    0
    Duiven
    oja nog even een vraagje. Ik krijg het maar niet voor elkaar om foto's in mij album te plaatsen. Krijg elke keer mislukt in mijn scherm. Ook als ik ze van te voren verklein.
     
  2. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    May 30, 2008
    1,355
    0
    0
    @Martientje: wauw wat goed dat Fuad al alleen kan zitten zeg!! Daan duikt altijd meteen naar voren toe. Meestal graait hij ergens naar, maar ik denk dat hij ook nog niet zijn evenwicht kan bewaren. Hij kan dus al wel op zijn knietjes zitten in de 'kruiphouding', dus ben benieuwd hoe lang dat nog zal duren.

    @zitten en kruipen: zijn er al beebjes bij die hier al een 'start' mee maken? Nou ja, Fuad iig ;).

    @Kuona: Daan heeft ook vaak van die korte slaapmomenten. Of hij slaapt gewoon helemaal niet terwijl je ziet dat hij ontzettend veel slaap heeft. De laatste dagen is het heel erg, maar dat komt waarschijnlijk door zijn tandje. Hij heeft er inmiddels 2 (*trotse mama smiley*)
    Ennuh...dichtbij de Efteling? Ik ook! Waar woon jij dan?

    @Anita: Spannend zeg, van je schoonzus!
    En Daan ligt altijd in een mouwloos slaapzakje. Afhankelijk van het weer krijgt hij een shirtje met lange of korte mouwtjes aan en eventueel een stukje laken of deken over hem heen. Dit heeft alleen weinig nut, want meneertje wringt zich naar boven. Ik tref hem nu regelmatig op zijn kop in bed.

    @Daffie: en...hoe heeft Myrthe de stukjes peer ervaren ;).
    Ah, ik lees nu dat de stukjes niks waren. Daan vind stukjes ook nog niet zo geweldig hoor.

    @Uk: ik hoefde in het begin bij het babyzwemmen helemaal geen zwemluier aan te doen, alleen zijn zwembroekje. Blijkbaar is de poep toch nog te dun om het op te vangen en poepen de babytjes nog niet zomaar in het water. Ik weet niet vanaf welke leeftijd ze dit dus wel gaan doen. Mijn nichtje deed het dus wel in het badje en die nam de drol in haar hand en vervolgens......stopte ze die in haar mond....ieuwwwwwwwwwwww.... Mijn schoonzus begon spontaan te kokhalsen. Ik alleen al bij de gedachte eraan, hihi

    @Mieke: dat lijkt me erg moeilijk hoor, dat thuis werken. Vooral als het heel mooi weer is. Ik ga er binnenkort ook een paar dagen per week mee beginnen, dus ik zal echt even moeten doorzetten.

    @Maka: lekker joh, naar Menorca! Dus nog maar een paar weekjes!!!!

    @lief09: wat goed joh dat ze alles mag mee eten. En dat ze ook al in het fietsstoeltje mag!


    @maka: dus vera heeft het ook moeilijk met in slaap komen. Heeft ze ook ergens last van?

    @sofie: wat een superleuke foto's zeg!! Ik snap niet dat jij kunt wachten. Bij Daan het ik 6 dagen van te voren getest (en nog heeeel licht positief ook ;)). Laat staan dat ik weken moet wachten..respect voor jou hoor, hihi.

    @suske: ook al zo'n 'niet slapertje'. En heb jij uitwasbare luiers? Knap hoor! Ik ben daar eerlijk gezegd veel te lui voor.
    En Daan kan ook zo enorm 'zeuren'. Dan huilt hij niet, maar maakt echt een zeurderig geluidje. Zeker nu hij zo'n last heeft gehad van zijn tandje.
    En wat vertel je het toch weer zo leuk he, haha.

    @Married: dus het is waar wat ze zeggen, whahahahaha.
    Al moet ik zeggen dat Daan best behoorlijk geschapen is voor zo'n klein manneke.

    @Iggy: leuk joh, naar Landal. Wij gaan eind oktober ook nog een lang weekend naar Centerparcs en heb er ook ontzettend veel zin in :D.
    En leuke foto's zeg!

    @noppie: zo te horen een leuk weekend gehad dus.

    Oh jeeh, nog zoveel pagina's! Sorry meiden, maar ik stop er maar weer mee. Ik lees nog wel een paar pagina's door.
     
  3. noppie

    noppie Fanatiek lid

    Mar 7, 2008
    2,026
    0
    0
    utrecht
    @ Maatje: goh wat heb je Zoey al lekker op schema zeg. Wij geven Ebbie ook vooral vers gemaakt eten ja (behalve natuurlijk de Nutrilon dan, okay). Ik hoop ook dat ze daardoor een makkelijke eter zal worden. Kan me voorstellen dat je bij een tweede zelf soepeler met dingen omgaat dan bij een eerste ja. Je moet ook wel he, er zijn er dan toch 2 die aandacht moeten hebben :).

    Vandaag heeft Ebbie trouwens ook voor het eerst drie flessen ipv 4 flessen op. Ben benieuwd of ze nou vannacht gaat komen 8). Het ging heel natuurlijk omdat ze voor haar doen heel veel heeft geslapen:

    07.40 bordje pap (200 melk + flink veel scheppen pap, anders druipt het van het lepeltje af....), at ze bijna helemaal op wel

    09.00 gaf mijn s-moeder al 2 stuks gepureerd fruit (te snel, had ik duidelijker moeten aangeven), maar toen viel ze al zowat in slaap, dus....

    12.00 pas wakker :$, toen het fruithapje verder opeten en thee

    14.00 weer wakker

    14.30 flesje melk

    17.00 200 gram rijst/sperciebonen/klontje boter

    18.30 fles rijstebloempap (dun)

    Nou, het zal mij benieuwen hoe rustig de nacht wordt....
     
  4. maatje

    maatje Fanatiek lid

    Feb 12, 2008
    1,267
    0
    0
    Duiven
    Noppie
    Jij hebt ook een mooi schema hoor. Zodra er iets verandert met de tijden of voeding vertel ik het aan de oma's en leg voor de zekerheid een briefje neer met het nieuwe schema.
    Ben zeker erg druk met 2 kids. Vooral omdat Justin nog vakantie heeft. Erg druk maar wel gezellig. Ben nu achteraf wel blij dat er bijna 5 jaar tussen zit.
     
  5. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Angela, oh zo was het niet bedoelt hoor, ik wilde het eigenlijk niet weer als onderwerp oprakelen hihihi. Dan vallen we allemaal zo in herhaling ;):D Gelukkig heb je je kabeltje weer gevonden, scheelt weer.

    Iggy, ah Roy heeft je dus toch op de kast gekregen, vriendlief hier is daar ook altijd erg goed in! En ik trap er iedere keer weer in. :x

    Noppie, op het cb zei de arts me dat vlees in eerste instantie gekookt moet worden. Voorheen toen de katjes nog klein waren kookte ik ook kip voor ze en ook witvis, is op zich wel goed te doen, alleen kip wordt er soms wat droog van vindt ik.
    Ik geef nu ook de Bambix 6+ pap en Boaz smult het echt weg. Het duurt idd wel iets langer dan de fles, maar vind het ook wel leuk zo hoor. Oke Boaz is gewoon chill, hihi.

    uh wat was er ook al weer met mijn moeder??? kon het niet terug vinden??
    Vind de tips die Noppie geeft wel goed klinken, volgens mij wilde je zelf ook al zoiets gaan proberen. Het is de moeite waard om het te doen denk ik, maar het is wel even volhouden dan. Oja ook vergeten... schattig dat Vera tijdens het zwemmen zo met haar beentjes mee deed.

    Dinkie, veel plezier morgen in de dierentuin. Het wordt weer mooi weer dus het zal wel een lekker (mid)dagje worden.

    Suske, leuke meid is Silje toch, hihi het bakje rapleyd ze wel goed hoor! Enne al een beetje op de wc poepen, knappe meid!

    Married, gezellig zo saampjes aan tafel. Heeft Thije ook echt van de sperzieboon gehapt? Boaz vond sperziebonen nou niet echt smakelijk. Vanavond de broccoli + aardjes gegeven maar hij werd alleen maar bozer en bozer, alsof hij wilde zeggen "wat doe je me aan door dit gore eten in mijn mond te proppen", ben er dus maar weer mee gestopt na 4 hapjes, want hij moest er echt bijna van huilen! Heb nog 2 potjes in de vriezer, die bewaar ik wel, misschien dat hij het over een tijdje wel wat meer kan waarderen.

    Maatje, jammer dat jullie vakantie er weer op zit, gaat het snel he.

    Knuffel: Boaz heeft dus al heel lang een favo, dat eendje. In bed pakt hij het net zoals Ferry en draait zijn hoofdje om en ligt heerlijk te knuffelen en valt zo langzaam in slaap, oke niet iedere keer, want hij is er ook wel eens mee aan het spelen en dan al spelend valt hij in slaap.

    Uk, hoe doe je dat dan verder, kip in folie (matte kant buiten of binnen) en dan in de magnetron? Hoe lang en hoeveel watt?
    Wat schattig, ik zie het zo voor me hoe Ferry met zijn knuf gaat slapen :)

    Eppie, wat werk je toch hard meid! Lekker dat Yannique zo goed eet zeg, hihi ze smult er dus lekker van.

    Oja Wendy van Dijk is zwanger he, ze had eerst een mk gehad!

    Oh Gooische Vrouwen begint ook weer bijna, leuk!!!! Wel laatste seizoen.

    Zucht... liggen er 3 zuurtjes naar mij te lonken op tafel. Dus na het eten heb ik wel trek in iets zoets... zit ik er op te sabbelen wordt het ineens toch heet in mijn mond, leek wel sambal of zo... zijn het fopsnoepjes, grrrrrr. Mijn vriend lachen die had het niet meer. Hmmm het was wel lollig maar toch heb ik er niet heel hard om gelachen ;) Morgen gaan we uiteten, hebben een Italiaans restaurant gereserveerd via de restaurantweek. Dan doen veel restaurants mee in heel NL ook die met bijv. een ster of andere sjieke tenten. Dan krijg je een 3-gangen menu voor 25,00 het is wel een vooraf bepaald menu, maar je kunt meestal wel het hoofdgerecht kiezen. Drankjes natuurlijk voor eigenrekening. S-mama gaat hier oppassen.
     
  6. Dinkie1982

    Dinkie1982 Bekend lid

    Feb 5, 2008
    529
    0
    0
    Sluiter zakelijke verzekeringen
    Barendrecht
    @ noppie, de moeder van de buuf heeft hartproblemen, ligt nu in het ziekenhuis.... gelukkig konden we ze helpen door even op te passen! Toch fijn als je goede buren hebt.

    @ uk, haha, jou man dus laatst ferry een verschrikkelijke combi aangedaan! Om dat te voorkomen leg ik de kleertjes klaar maar helaas dan dus achterstevoren. Moet zeggen dat ik het ook wel grappig vindt hoor, hij is er zo trots op op zijn kleine meissie!!

    Meiden, ik ga afsluiten en zo nog even die meid voeden, dan lekker slapen.

    @ married, ik zit meestal op 4 of 5 voedingen afhankelijk hoe de fruithap en het prakkie gaat maar nu dus 3 en een paar slokjes dus ga haar zo nog even voeden. Hopelijk snapt ze het en is ze niet klaarwakker.

    Slaap lekker iedereen.
     
  7. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Vaam, gezellig dat je weer even langs wipt! Ik heb de discipline voor het thuiswerken ook echt door moeten zetten hoor. Toen dat net pas begon deed ik eerst veel leuke dingen en daarna werken. Maar je merkt al snel dat dat natuurlijk niet werkt. Nu heb ik, na al die jaren, wel de discipline opgebouwd hoor. Ik werk nu 10 jaar voor mezelf, hmm nu ik dit zo opschrijf ben ik dat helemaal vergeten te vieren want dat was al in mei! Druk met mijn kleintje denk ik :(

    Oja nog een ander 'peer' vraagje. Ik heb handperen gekocht maar die zijn nog niet rijp. Moet ik nu wachten tot ze rijp zijn of kan ik ze wel geven als prutje??

    Enne die speciale kookboekjes, welke zijn dat? Wil eens kijken of dat wat is.
     
  8. noppie

    noppie Fanatiek lid

    Mar 7, 2008
    2,026
    0
    0
    utrecht
    @ Mieke: ow wat flauw, had S. die snoepjes daar neergelegd? Heb echt een heel pak koekjes zitten opvreten echt. Leuk, restaurantweek.

    @ Vaam: Ebbie zit nog niet uit zichzelf en hangt soms nog wat scheef in haar kinderstoel. Maar ze zit al wel op handen en knietjes en gaat dan heen en weer. Maar kruipen is het nog niet....
     
  9. Angela21

    Angela21 Fanatiek lid

    Nov 13, 2007
    1,201
    0
    0
    Venlo
    Mieke, ik had het ook niet zo opgevat hoor :)

    Ik baal nu ECHT!!!!! Het was dus weer een verkeerd kabeltje..... (waarisdieduivelsmileyalsjehemnodighebt?) Ik ga morgen een neiuwe halen, dan weet ik tenminste zeker dat ik het goede kabeltje heb!!!!!!!!
     
  10. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    May 8, 2008
    4,332
    0
    0
    @ Mieke, yep, hij zat continu sperziebonen in mn mondje te proppen met zn knuistje, zag er echt heel gaaf uit, dan stak er weer wat groens uit zn mondje, haha.. maar het meeste (alles?) kwam er weer uit hoor, echt kauwen en doorslikken heeft ie volgens mij nog niet begrepen.
    Die Boaz, hihi.. maar ik vind broccoli ook vies hoor, dus geef hem geen ongelijk :p

    Ik zag het in een flits op RTL Boulevard van Wendy, leuk voor ze hoor. Maar op de een of andere manier vind ik haar de laatste jaren niet zo sympathiek meer.

    Enne, Maka bedoelde denk ik dat je mams nu je babyboek klaar had ;)

    @ Vaam, hey you! Thije zit en kruipt nog niet hoor. Wel zit ie met eten in de kinderstoel en tijgert ie achteruit en rolt de kamer door.

    @ Angela, ai shit toch de verkeerde kabel, grrr....

    @ schema's, mooie schema's hebben jullie hoor! Hier is het 'ergens in de ochtend fruit en rond etenstijd groente' en voor de rest BV wanneer meneer dat blieft. Oftewel een schema van niks, haha

    @ tandjes, heb vanmiddag een vingertandenborstel en tandpasta (zendium met nijntje :)) gehaald voor Thije zn nieuw verworven tandjes. Maarre, poetsen jullie al braaf? Ik las dat je ook die kleine stukjes tand al moet poetsen :( En moet dat dan zonder water (naspoelen niet nodig staat op tube)? Vind het nu al een gedoe en ben nog niet eens begonnen, haha

    Ik check uit en ga mr. Thije nog even wat tiet geven voor de nacht.
    Bis morgen!
     
  11. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Noppie, flauw he... hij had het eerst op zijn werkplek gedaan, maar niemand had kennelijk zin in een snoepje!

    Ik las dit ergens, vind het wel een goeie!

    "Als je 16 bent mag je pas brommer rijden,
    dus als je 13 bent mag je NIET alleen om de wereld in n zeilboot."
     
  12. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Suske, jeetje iedere avond kolven. Huh, maar hoe laat geef je dat flesje dan? 21u en dan daarna niets meer? En dan kolf je om 23u voor de volgende dag?
    Tja, ik zou t kunnen proberen natuurlijk, maar 200cc krijg ik echt niet gekolfd 's avonds. Dan kan ik ook altijd maar 1 tiet kolven. En met de pap vond ik t ook zonde, omdat ze dus niet zo graag uit de fles drinkt. Helemaal als ze nog slaapdronken is, dan is dat echt een gedoe en is ze klaarwakker...

    Maar ff wat anders. Ze heeft al een tijdje een hoog krijsend gilletje af en toe. Vanmorgen ook al en net was ze om 2015u in slaap gevallen en na een half uurtje werd ze weer zo wakker. Vanavond had ik getempt en toen had ze een beetje verhoging 37,9, net was t weer gedaald naar 36,4. Maar toch heb ik t idee dat ze ergens pijn heeft ofzo? Ik vind t maar een raar huiltje. Ik denk dat ik morgen maar even naar de HA ga voor de zekerheid. Af en toe zit ze ook aan haar oortje. Heb haar een paracetamol gegeven voor de zekerheid, nu ligt ze lekker te slapen.
    Ik vind t zo lastig, omdat ze al tijdje zit te rommelen natuurlijk, of dit nu weer wat nieuws van dr is of dat ze echt iets heeft... :( :(

    Noppie, nee dat begrijp ik dat het na één keer niet werkt!!!
    Zaterdagnacht zag t er idd goed uit door haar gecontroleerd te laten huilen en niet voeden. Maar zondag overdag was ze 2x zo overstuur geweest (2x een uur geprobeerd haar te laten slapen) dat ze 2 slaapjes had gemist.(ik denk veroorzaakt doordat mijn vriend haar probeerde te kalmeren en dat ging ff mis en haalde de hele structuur die ik had opgebouwd weer onderuit :()
    Ze was zondagavond dus bekaf en ik wíst dat als ik er die avond en nacht mee door zou gaan dat ze ook niet zou gaan slapen. Of misschien na een paar uur (overstuur) huilen van uitputting in slaap zou vallen.
    En dat is dus precies wat ik écht niet ga doen! Dat is ook precies wat in dat artikel van jou staat geschreven!!??Hooguit een paar minuten laten huilen, zeker niet overstuur laten huilen, dat ze van uitputting in slaap valt. En nu adviseer jij mij om dat toch te doen? Dat begrijp ik niet helemaal! :(
    Dus om haar weer rustig te krijgen heb ik haar die zondagavond weer in slaap gevoed (en toevallig sliep ze de nacht ook nog door). Deze week gebruik ik om haar overdag iig weer in haar normale ritme te houden van goede slaapjes overdag en 's avonds zelf inslapen.
    Dat gaat nu eigenlijk heel erg goed. Overdag gaat het prima (duurt wel ff voor ze slaapt, maar ze huilt maar erg weinig, een beetje heeft ze altijd nodig) en ook het inslapen 's avonds doet ze weer als vanouds, zelfs wat beter dan voorheen.
    Nee, 's nachts bied ik haar idd geen structuur dat zie ik ook wel. :( Of vind je dat ik haar een 'schema' moet aanmeten? Of altijd wakker worden - drinken - samen spelen - alleen spelen - naar bed? Tja, nu met die bijvoeding gaat dat iig helemaal niet lukken.
    Ik ben wel van plan om haar binnenkort weer gecontroleerd te laten huilen 's nachts, voor een paar nachten lang. Maar nu ik nog even bezig ben haar een weekje overdag zo rustig te houden, kan ik misschien wel ff wat anders 's nachts proberen dan laten huilen (en mezelf uitputten). Precies zoals je zegt, ik moet er wel even uitgerust voor zijn om dat een aantal nachten vol te kunnen houden en momenteel ben ik dat niet.

    Eppie, over t algemeen is Vera 1x per nacht wakker tussen 0 en ~6-8u en kan ik bijna altijd daarna nog uitslapen tot 9 a 10u.
    De laatste 3 weken zat ze in een erg moeilijke periode en daar is ze nu uit, geloof ik (hoop ik :)). IK ben zelf geloof ik nog wel redelijk gesloopt door die afgelopen weken (vooral van dat ze overdag slecht sliep) en daarom zit ik me ws nu zo te irriteren aan de nachten, denk ik. Komt ook omdat ik hier lees dat alle beebjes heel lang doorslapen en ik niet snap waarom Vera dat niet kan ;).
    Want eigenlijk kan ik er goed tegen als t verder goed gaat... Al zou ik natuurlijk wel heel graag hebben dat ze gewoon lekker zou slapen :D

    Dinkie, ik heb Vera idd een kroelknuffeltje gegeven sinds een aantal dagen. Ik leg hem erbij tijdens t voeden en ze houdt m ook bij zich tijdens de slaapjes. Maar de nachten worden er nog niet beter op helaas :)!!!
    Haha een jurkje achterstevoren aan! Nee, das hier nog niet voorgekomen. Maar hij kleed haar ook niet zo vaak aan.

    Uk, wat goed dat de knuffel zo goed werkt bij Ferry. Hier 'gebruikt' ze m wel een beetje, maar ik heb niet t idee dat het haar echt helpt met inslapen ofzo. Mja, misschien een beetje.

    Married, ja dat zou ik wel kunnen doen, dat weet ik. Maar iedere dag kolven vind ik eerlijk gezegd toch echt geen optie hoor. Ik sta meestal op rond 9u of 10u, samen met Vera. Dan is t fruithapje maken en geven en zelf eten. Vervolgens (evt even spelen) en voeden. Dan nog even spelen en Vera weer naar bed doen. Als ze dan slaapt, ga ik douchen en aankleden. Als ik geluk heb kan ik nog wat in het huishouden doen voordat Vera weer wakker wordt. Dan zou ik kunnen kolven, maar dat lukt dus niet altijd. Bovendien heb jij 'een tiet over', omdat je geen nachtvoeding geeft!!
    Maar ik weet eigenlijk wel zeker dat het toch niet helpt. Die pap hielp toch ook niet.
    Aardappel heb ik gewoon in partjes/stukken gegeven. Je kunt wel t beste vastkokende aardappels doen ipv kruimige ;)

    Vandaag trouwens sperziebonen (gestaafmixd) gegeven en ze vond t super lekker!! Heb haar nog niet eerder zo gezien. Normaal gaat haar mondje pas open als ik de lepel er tegenaan houd, nu deed ze hem steeds open als ze de lepel alleen al zag. Was heel grappig. Ze heeft 100 gram op.
    Ik had dus sperziebonenmoes en daarnaast aardappels om te Rapleyen. Aardappels Rapleyde ze goed, maar ze begon keihard te huilen, achteraf omdat die aardappels niet naar sperziebonen smaakten denk ik. Dus nadat de sperziebonen op waren heb ik de aardappels ook nog gestaafmixd met de restjes sperziebonen die nog in de staafmixer zaten. Daar heeft ze ook nog een aantal happen van gehad. Toen kwam ('prikkel')papa thuis en zat ze de hele tijd naar hem te kijken en te lachen, dus ben maar gestopt :)

    Vaam, Vera kan een minuut of 10 zelfstandig blijven zitten. Kruipen kan ze nog niet (alleen rugkruipen) en op haar buik in de rondte kruipen zeg maar (niet vooruit ;)).
    Haha, wat een verhaal van jouw nichtje getsie. Volgens mij heeft Vera ook een keer in haar badje gepoept, of net voordat ik haar erin deed of nadat ik haar eruit nam ofzo. Staat me iets van bij. Maar komt niet zo vaak voor idd. Raar eigenlijk, want ze poep(te) best veel en vaak :D!!!

    Mieke, ging over dat foto-album (lekker op tijd, na 35 jaar ofzo :D)!!
    Heb ik ook wel eens. Dan reageert iemand en dan denk ik huh...? Owja... :D
    Haha, wat een grap! Fopsnoepjes :D
    Ik zou met die peren zeker wachten tot ze rijp zijn! Is anders toch niet lekker en volgens mij ook niet zo goed?
     
  13. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    Feb 12, 2008
    2,417
    0
    0
    Enschede
    Hallo! Was ik weer!

    @Maka: hihi, tjah, het is voor mij heel gewoon om te weten wat de 5 zuilen zijn :p Maar ik zal het ff uitleggen... Je kent toch wel de 10 geboden? (of hoe heet dat ook alweer?) Nou de 5 zuilen zijn dingen die juist wel moeten in het geloof.
    1 daarvan is 5 keer per dag bidden..
    Dan heb je de ramadan
    Elke moslim moet een keer naar Mekka..
    De laatste 2 kom ik zo niet meer op, hihi! Maar ik hoop dat je het begrijpt..

    De Marokko tijd mag hij idd niet aanhouden.. Hij woont en leeft hier dus dan moet hij ook hier de Ramadan doen ongeacht hoelaat de zon op en onder gaat..

    @Kuona: hihi, de perziken vielen wel in de smaak dus! :)

    @Anita: gefeliciteerd met je nichtje!

    @Iggy: ooh shit! in het vingertje geknipt.. ach kan gebeuren hoor! wat wil je met die kleine vingertjes?

    @Uk: leuke foto's zeg! Wat wordt hij al groot he...

    @Angela: volgens mij heb je gelijk met het voor het eerst vasten, maar dan vind ik het nog vroeg genoeg!

    @Suske: Soraya wordt gewoon Islamitisch opgevoed, dat betekend dat zij ook zal moeten vasten tegen die tijd..

    @Mieke: volgens mij bedoeld Maka dat het optijd is nu ze eindelijk met jou baby/jeugd album is begonnen :p

    @Eppie: fijn dat Yannique nu wel goed fruit/groente eet!

    @Dinkie: mijn man past gelukkig heel erg goed op met welke kleding hij Soraya aan doet. Hij weet hoe om het moet en wat bij wat hoort, dus daar heb ik echt geluk mee!

    @knuffel: Soraya heeft niet echt een knuffel in bed, meestal knuffelt ze haar lakentje :p

    Nou volgens mij ben ik aardig bij.... Mannetje is ook weer thuis, dus ik ga afsluiten!

    Tot morgen meiden!
     
  14. Angela21

    Angela21 Fanatiek lid

    Nov 13, 2007
    1,201
    0
    0
    Venlo
    #9154 Angela21, Aug 25, 2009
    Last edited: Aug 25, 2009
    Married, ze raden idd aan om meteen te beginnen met poetsen. Wij waren daar ook niet al te precies in en Levy heeft nu tandbederf in zijn bovenste voortandjes. Echt heel erg zonde. We weten natuurlijk niet of het daar aan ligt, maar voorkomen is beter dan genezen!!!

    Mieke, idd een goede!!

    Maka, ik kan je helaas niet echt tips geven, maar ik wil je wel even laten weten dat ik het heel knap vindt hoe je het allemaal doet!! Knuf

    Mirrei, ik vind het ook vroeg genoeg hoor. Mijn neefje is nu 11 jaar en die zou dus over 1 a 2 jaar moeten beginnen, maar mijn zus vindt het ook maar niks...
     
  15. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Miireii, oja nu je het zegt valt t kwartje over de 5 zuilen ;) :D
     
  16. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Married, ik poets Vera's tandjes nu nog gewoon met mijn vinger. Ze raden t aan eerst met een gaasje te doen (ik doe dus met een vinger; handen gewassen uiteraard ;)) en als de tand helemaal doorgebroken is echt poetsen. Ik neem aan als ie hélemaal erdoor is? Nu staan er zeg maar 2 kwart tandjes te pronken (wel heeel schattig trouwens :D)
     
  17. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Maka, hihihi 'prikkel' papa :p
    Oh ja dat bedoelde je van de fotoalbums, hihi stom he ik wist het echt niet meer wat ik nu over mijn moeder geschreven had.

    Oh wat is het toch moeilijk allemaal. Dan denk ik, "tja wat Noppie schrijft zit ook wel wat in", maar het blijft moeilijk om voor een ander een oplossing proberen te vinden. Misschien heeft Vera gewoon tijd nodig en zal ze het in eens weer gewoon 'goed' doen of zo?

    Nou meiden ik ga slapen.
     
  18. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Mieke, hihi ja, zo noemt hij zichzelf altijd, prikkelpapa :D

    Er komt idd zeker een moment waarop ze het niet meer nodig zal hebben. Dat staat ook in mijn boek (lekker slapen zonder huilen). Vraag is alleen of ik daar op wil wachten :).

    Ze omschrijft t wel heel mooi:
    ...Ik heb verschillende slaapexperts hieraan (aan de borst in slaap vallen) horen refereren als 'een negatieve slaapassociatie'. Ik ben het daar absoluut mee oneens en dat zou mijn kind ook zijn. Het is waarschijnlijk de meest positieve, natuurlijke en prettige slaapassociatie die een baby kan hebben.
    ...
    Het probleem met de associatie van het aan de borst in slaap vallen is niet de associatie zelf, maar ons drukke leven. Als je niets anders te doen had dan voor je kindje zorgen, zou dit een heel prettige manier zijn om je dagen door te brengen todat hij vanzelf over deze behoefte heen groeide. In onze wereld hebben echter slechts weinig ouders de luxe alle andere zaken in hun leven in de ijskast te zetten totdat hun kindje groter is.


    Dit boek is trouwens al jaren een bestseller in Amerika en Engeland. (En staat haaks op die van Ria Blom hier in NL)

    En eigenlijk heb ik die luxe wel...:) Ik vraag me dus soms ook af of ik Vera die slaapassociatie wel moet afnemen??
     
  19. Zeilboot

    Zeilboot Niet meer actief

    goedemorgen allemaal,

    gisteravond zijn we van half 7-7 uur even bij mijn schoonzusje en tantezeggertje gaan kijken, hadden onze kids bij mijn schoonouders gedropt, die wonen richting ziekenhuis, dus dat was even makkelijk. M was een beetje aan eht mopperen, dus C had haar aangelegd maar goed ze had al drinken gehad, maar ja je doet alles om der te sussen, en de verpleegsters hadden pauze, dus wouden liever ook even eten en drinken. heb C maar even geholpen om M goed te leggen, want ja C kon ook niet zoveel zo net na de keizersnee.
    heb M op een gegeven moment even over genomen en ze heeft 15 minuten bij mij op de arm liggen sabbelen op der mouw en handje, dus erge zuigbehoefte en wat last van krampjes.
    wat er nu was geen idee, we hebben der in der wiegje gelegd, weer huilen(wat een geluid heeft dat meisje) lekker ingestopt en het wiegje maar bewegen, daar werd ze rustig van, en lag ze even later mooi om der heen te kijken.

    tijdnes de laatste 10 dagen van C haar zwangerschap hebben we telkens gezecht van de baby word wel zwaarder als haar zus, maar hoeveel ze nu weegt had ik niet verwacht, ze is gewoon zwaarder als mijn dochter, Jildou is geboren met een gewicht van 4550 gram, en M weegt 4590 gram, alleen Jildou was een echte dikke meid na de geboorte en M is een lange slanke meid, maar als je der optilt merk je wel het gewicht.

    nacht was vreselijk geweest bij C, m veel last van krampjes, en de rest hoor ik nog.

    nou ik ga martijn wordt wakker en zal een broodje smeren voor jildou. martijn was om 6 uur eerst al wakker, kwart voor 7 fles gehad, en weer op bed, ligt nu beetje te mopperen.

    vanmiddag op vejaardagsvisite, en zal zeker vanavond reageren, kom er nu even niet aan toe, zo druk.

    anita
     
  20. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    May 8, 2008
    4,332
    0
    0
    Morning!
    Weer een nieuwe frisse dag, hihi

    @ Maka, je doet t echt hartstikke goed hoor. Hoe ging het vannacht?
    En als in slaap voeden voor jullie werkt is dat toch oke? Ik doe het ook regelmatig hoor. De laatste dagen zien er bij ons ongeveer zo uit:
    07.30 BV
    09.00 - 11.00 slapen (soms 3 kwartier, soms 2 uur)
    11.00 BV
    12.00 fruit
    14.00 BV
    14.00 - 16.00 slapen (soms 3 kwartier, soms 2 uur)
    17.30 BV
    18.00 groente
    20.00 BV
    22.30 BV
    Na/tijdens de voedingen van 14 en 20 uur gaat ie vrijwel altijd slapen, dat zijn echte in-slaap voedingen. Die van 20.00 uur is echt zijn slaapmutsje. Nja, zo werkt het voor ons en hoewel ik het belangrijk vind dat een kind zelf in kan slapen, werkt dit zo gewoon voor ons en vinden we het allebei prettig.
    Een aardappel geen sperzieboon, dat had ze goed gemerkt, hihi.. sperziebonen zijn trouwens ook echt goed te rapley'en!

    Ow gewoon poetsen met je vinger dus nu, ga ik dat ook doen! Wel met pasta dan toch?

    @ Joanjima, idd een zware baby zeg! Vervelend van de krampjes!

    @ Miireii, moet je weer werken vandaag? Wilde nog wat schrijven, maar weet t niet meer, haha

    @ Mieke, mooie spreuk, hihi.. zal eens opzoeken welke straat ze woont, dan gooi ik hem door de brievenbus, whahaha :D

    Zo, ik ga Thije badderen, daarna mag ie weer een slaapje gaan doen. Om 11 uur krijgen we visite, mijn kraamhulp met haar zoontje Duco, die is een week of 10.
     

Share This Page