Februari 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by dayenne, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dayenne

    dayenne VIP lid

    Aug 14, 2007
    7,564
    0
    0
    Thuismama
    op 'n roze wolk!
    Sorry meid ik lees dit nu pas. Jeetje wat verschrikkelijk! Gecondoleerd en heel veel sterkte! Dit lijkt me verschrikkelijk....vooral omdat je haar nog aan de tel hebt gehad.
    Nogmaals veel sterkte!
     
  2. dayenne

    dayenne VIP lid

    Aug 14, 2007
    7,564
    0
    0
    Thuismama
    op 'n roze wolk!
    Aaaah Sucre jij moet wel lang wachten he... 2 hele lange weken... Ik zal met je mee wachten ;). Ik sleep jou door de lange dagen heen :).
     
  3. sonya one love

    sonya one love Niet meer actief

    vaam.meid..ik ben helemaal in schok! wat denkt hij wel....zomaar ineens..
    ik weet dat het verschrikkelijk is, maar je bent vast beter af zonder hem..nu al verliefd op een ander.

    een ding weet ik zeker meid! jij gaat het redden met je kleintje!
    je wordt een geweldige moeder ;)

    ik denk aan je...
     
  4. sonya one love

    sonya one love Niet meer actief

    even binnengevallen...vrijdag naar het zhuis voor onderzoek bij mijn dochter.
    word steeds zenuwachtiger....
    na die dag wil ik weer aktiever gaan deelnemen...

    idereen een dikke knuffel van ons
     
  5. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    May 8, 2008
    4,332
    0
    0
    @ Tirtilisko, heftig van je collega, gatver! 27 is veels te jong, heel veel sterkte!

    @ dayenne, ook gefeli met je echo!

    @ Sonya, heel veel succes vrijdag! Maar komt allemaal goed, vrijdag ben ik jarig, dus is vast een geluksdag!

    @ Sucre, de tijd gaat langzaam he... eerst wil je zo graag zwanger worden en moet je geduld opbrengen, dan ben je zwanger en moet je wachten op je intake en echo en dat de 3 mnd voorbij zijn.. en dan moet je weer wachten tot je bevalt! Succes de komende 2 weken!
     
  6. Lot22

    Lot22 Lid

    Jun 20, 2008
    96
    0
    0
    poetsmiepje
    Gelderland
    kom net bij de verloskundige vandaan moet nog 4 weken wachten op een echo(ben nu acht weken volgens de verloskundige)
    hartje was helaas nog niet te horen :( dus nog 4 weken in spanning .... :confused:
     
  7. Golfola

    Golfola Actief lid

    Nov 13, 2007
    478
    0
    0
    Moeder
    Ik ben net bij de vk geweest voor intake en 1ste echo! En het belangrijkste....het hartje klopt! Heerlijk die echo ter bevestiging van de zwangerschap! :)
    Ik ga proberen om de echo in het album te zetten, maar dat gaat denk pas over enkele dagen lukken, omdat ik er de komende dagen geen tijd voor heb.

    Ik ben nu 8 weken zwanger en uitgerekend op 25-02-2009. (Ik sta niet meer op de bevallingslijst, omdat toen ik het wilde bewerken om de uitgerekende datum aan te passen, ik per ongeluk 2007 invulde in plaats van 2009 en nu kan ik het niet meer vinden en dus niet meer aanpassen! Muts die ik ben!) :oops:

    Woensdag 13-08-2008 ga ik weer naar de vk en dan weer een echo! :D
     
  8. Kim84

    Kim84 Niet meer actief

    Lieve Vaam,

    vind `t echt verschrikkelijk voor je! :confused: Ben even helemaal sprakeloos! :-#
    Hoop dat je heel veel steun bij je ouders kan vinden en weet dat je hier op het forum ook altijd je verhaal kan doen!

    Heel veel sterkte!



    Ik reageer niet vaak maar lees elke dag bij!
    Ik heb morgen m`n eerste echo! Heb nu al de kriebels! :(
     
  9. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Wat een fijn nieuws dat de echo's weer goed waren zeg.
    Ik duim nog steeds dat niemand meer afvalt hoor.

    Sonya, sterkte voor vrijdag!

    Ik heb net lekker mijn broodje op en ga nu aan wat tropisch fruit!
    Daar kan ik op het moment wel een moord voor doen, hihi en dan met name nectarines, jum :p
     
  10. daantje78

    daantje78 Fanatiek lid

    Aug 23, 2006
    1,714
    0
    0
    zuid holland
    oeee, hier broodjes met kaas, warm uit de oven =P~
     
  11. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    Nov 9, 2006
    14,188
    0
    0
    Noord-Holland
    Hahaha sorry voor de dames die erg misselijk zijn.
    Maar ik heb toch een lekkere eetlust.
    Maar kan ook plots ergens absoluut geen trek in hebben.
     
  12. noppie

    noppie Fanatiek lid

    Mar 7, 2008
    2,026
    0
    0
    utrecht
    @ Marea Heij; volgens mij ben ik ook iets aan het afvallen, ;) .

    @ Caro31: hihihi, ik drink ook geen wijntjes meer, en die vond ik altijd errug lekker :) . Maar moet zeggen dat met hoe ik me voel ik het ook niet mis hoor.

    @ Angela, Marriedgirl, Golfola en Waxientje: gefeliciteerd met de goede echo!

    @ Daantje: gefeliciteerd met de verjaardag van je zoon.

    @Lieve Vaamrile: jemig meid wat is dat nou weer voor een verhaal? Ik kan me voorstellen dat je helemaal in shock bent zeg! Heeft je man een relatie met die vrouw waar die verliefd op is? Wat een sof zeg. Ik ben blij dat je zo snel bij je ouders terecht kan en ik hoop dat iedereen heel lief voor je zal zijn. Houdt je voorlopig nog wel of juist even geen contact met je man? Zou het iets zijn om relatietherapie voor te stellen? Iedereen kan weleens even gevoelens voor een ander ontwikkelen, zeker in een langdurige relatie? De vraag is dan natuurlijk hoe ga je ermee om. Zeker als jullie toch een goede basis hebben misschien toch niet gek om een scheiding nog even uit te stellen? Ik wens je echt alle sterkte en wijsheid toe meid..... Als je daar behoefte aan hebt, mag je me altijd PB-en. Ben door mijn vorige wederhelft ook 2x verlaten, dus ik weet een beetje hoe je je voelt....

    @ Tirtilisko: en dan nog zo'n dramatisch verhaal. Zitten we allemaal op een verkeerde aardstraal ofzo?
     
  13. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    Apr 24, 2007
    5,097
    0
    36
    :( hoor net dat die collega geen 27 maar 24 is :(
     
  14. noppie

    noppie Fanatiek lid

    Mar 7, 2008
    2,026
    0
    0
    utrecht
    Wat naar Tirtilisko. Ik hoop dat ze er niets van gevoeld heeft. Voor haar familie en vrienden natuurlijk een tragisch verlies.
     
  15. Anne1982

    Anne1982 Bekend lid

    Mar 27, 2008
    543
    0
    0
    @ vaam: jeetje, wat verschrikkelijk voor je. Ik hoop dat je de komende tijd wat troost kan vinden bij de mensen in je omgeving. En als je zin hebt om je hart hier te luchten moet je dat zonder twijfelen doen. We zullen je proberen te steunen waar we kunnen.

    @Tirtilisko: Ook al zoiets vreselijks. Pff, wat kan de wereld toch oneerlijk zijn. Sterkte ermee.

    Hier vandaag weer futloos.. moe moe moe. HEb echt nergens energie voor. Ik vind het eigenlijk niet normaal zo moe ik soms ben.
    Ben vanmiddag bij de fysio geweest omdat ik zo veel last had van mijn rug. En gelukkig is het echt mijn rug en niet mijn bekken!

    Ik heb trouwens vrijdag 22 aug mijn 12 weken echo. Ik ben dan al 14 weken, maar dat kon niet anders ivm met mijn vakantie.

    Liefs Anne
     
  16. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    May 30, 2008
    1,355
    0
    0
    Het komt echt niet meer goed. Hij heeft geen seksuele relatie met haar, maar heeft hele sterke gevoelens. Tevens zegt hij dat zijn gevoelens voor mij zijn verdwenen (in ieder geval te weinig). Hij heeft duidelijk gezegd te willen stoppen en dan een aantal dagen de tijd voor zichzelf wil nemen om de boel op een rijtje te zetten. Toen ik hem vroeg of hij daarna het besluit wilde nemen, zei hij dat hij het zeker wist en mij niet nogmaals zoveel verdriet wilde aandoen. Dit heeft hij meerdere malen bevestigd, dus dat komt echt niet meer goed. Sowieso werkt hij met het betreffend secreet (sorry hor, maar ook zij wist dat hij getrouwd is en dat ik zwanger ben en ze is zelf een alleenstaande moeder) samen, dus het vertrouwen is dan toch al weg. Ik ga me focussen op de toekomst en hoe wat te gaan doen. Ik weet het ook allemaal niet meer, maar uiteindelijk zal het met mij wel goed gaan komen.

    Alle meiden, heel erg bedankt voor jullie lieve reactie's, dat doe me goed.

    Liefs Vaam
     
  17. Jenna85

    Jenna85 Fanatiek lid

    Sep 19, 2007
    1,497
    0
    0
    Mama en student
    Overijssel
    **Breekt in!**

    Hey Angela!
    Super dat je mooie echo hebt gehad, meid! Ik zat gister nog aan je te denken of alles goed was gegaan. Zoals je hebt gelezen ben ik nu met hele andere zaken bezig.
    Maar ik vind het geweldig dat je een mooi hartje hebt gezien! Geniet ervan!

    Liefs Jenna!

    **Breekt weer uit!**
     
  18. noppie

    noppie Fanatiek lid

    Mar 7, 2008
    2,026
    0
    0
    utrecht
    @ Vaamrile: pfffff, wat een verhaal toch weer. Kennelijk is hij hier al wat langer mee bezig dan, met het verwerken van zijn verandering in gevoelens. Wel erg toch dat ie het niet in een eerder stadium, hoe rot ook hoor, al bespreekbaar heeft kunnen maken. Nu kan je er zo te horen inderdaad weinig meer aan doen en wordt jij voor een 'fait a complit' gesteld. Op zich veroordeel ik het niet zo sterk dat de gevoelens in een relatie kunnen veranderen of dat er meerdere mensen op je pad komen waar je je goed bij kan voelen. Wel vind ik het heel erg dat je dan ineens voor zo'n voldongen feit komt te staan.
    Had ik ook jaren geleden. Was toen met mijn toenmalige wederhelft voor een jaar naar Australie vertrokken. Na 8 weken zette hij ineens een punt achter de relatie. Toen was ik ook helemaal in shock. Er was toen overigens geen ander in het spel. We zijn toen 4 maanden uit elkaar geweest (hij had in die periode overigens wel een meisje ontmoet en seks mee gehad). Daarna nog 2en een half jaar samen en toen trok hij weer de stekker eruit. Er volgde toen een moeilijke periode, maar nu heb ik wel weer een hele fijne relatie hoor!
    Wat ik dan wel weer maf aan jouw verhaal vind is dat jullie samen wel bezig waren om een kindje te maken? Ik neem toch aan dat hij daar ook achter stond?
    Hoe hebben jullie ouders gereageerd?
    Hoe verdrietig en rot jullie je nu ook voelen, voor hem is het ongetwijfeld ook geen feest dit, ik hoop dat jullie een respectvolle weg kunnen vinden om met elkaar om te blijven gaan. Voor jullie zelf en jullie kindje.
    Ik vind het echt heel erg voor je. Maar 1 ding kan ja van mij aannemen: blijf niet hangen aan een vent die niet meer van je houdt. Daar krijg je echt een burnout van (heb ik ook gehad).
     
  19. Eppie25

    Eppie25 Fanatiek lid

    Apr 28, 2008
    1,039
    0
    0
    Brabant!
    @Tirtilisko: aan mij heeft de VK ook gevraagd of ik de combinatietest wil doen, maar ik doe het ook niet. De kans blijft altijd aanwezig en met die test heb je ook geen 100% uitsluitsel.

    X Esther
     
  20. Eppie25

    Eppie25 Fanatiek lid

    Apr 28, 2008
    1,039
    0
    0
    Brabant!
    @Vaam: jeetje meid, dat is wel een verhaal zeg! Weet ook niet zo goed wat ik er op moet zeggen, dus heeb veel sterkte de komende tijd! En als je toch even je verhaal wil doen dan kom je gewoon ff hier langs op het forum.

    X Esther
     

Share This Page