Prulleke, Succes met leren! Foto's In mijn album heb ik foto's geplaatst (meubeltjes staan nog in de studekamer!) Bij het (schommel) wiegje hoort ook een klamboe (staat niet op de foto)
Wat is het trouwens rustig zeg! Ga maar even bankhangen mijn favo serie begint zo en smurfje is erg beweegelijk vanavond! Fijne nachtrust allemaal
Anderhalve dag niet geweest en zou 31 pagina's moeten bijlezen. Doe morgen wel een poging. Wil wel Muur ff gelukwensen met de goede uitslag! Ben helemaal blij voor jullie!
Nog even voor ik morgen in een hopelijk droog huwelijksbootje stap, MUUURRR... wat fijn, wat een opluchting!!! Ik had vanmiddag helemaal geen tijd meer om nog te spieken, maar nu nog op de laptop van mijn logeeradresje even gespiekt. Verder ben ik soms heeeeeeel zenuwachtig, maar het weer ziet er weer iets blijer uit met s middags een klein zonnetje misschien en waarschijnlijk niet al te veel regen, dus hopelijk mooi voor de foto's. Mijn nagels zijn gedaan, mijn jurk hangt te wachten... morgenvroeg word ik opgetut en dan kan mijn groom mij ophalen TOT LATER MEIDEN!!
evenstar... een hele fijne dag morgen!!! Ik ga duimen dat het mooi weer word. Ik ben benieuwd naar je jurk haha. Morgen naar de VK toe. Ik vind het zo spannend
@ evenstar: Hele fijne dag vandaag!!!! @mommy: was het maar zo...hij ziet het nut niet zo,,maar het hoeft niet terug!!! WAVE VOOR IEDEREEN DIE EEN WEEKJE VERDER IS!!! hIER EEN SLECHTE NACHT GEHAD: MN OUDSTE HAD IN BED GEPLAST DUS BEDJE VERSCHOOND. tOEN KWAM DE JONGSTE NOG FF DAG ZEGGEN MIDDEN IN DE NACHT. dE TIJD dat ik geslapen heb, heb alleen maar gedroomt over rare dingen....niet echt het gevoel gehad dat ik geslapen heb...maar goed vandaag maar ff relaxen bij de kapper zucht gemma
Eerst even Muurtje feliciteren. Geweldig meid! Een gezonde dochter WHAUW! Lange tijd hier niet geweest. Druk druk druk. Volgende week verhuizen, een gezellig peuterpuber in huis dus allemaal een beetje druk. Helaas is mijn vermoeidheid nog in volle gang dus erg veel tijd om hier bij te kletsen krijg ik niet. Ik ga nu ook weer gauw even wat aan de poets en boodschappen doen.
Gemma-Benjak, Dan heb jij in ieder geval gewonnen! (je hebt je zin) whaahahaha Veel plezier bij de kapper, even bijkomen inderdaad.
HEERLIJK NIEUWS!!! Muurtje!!!! Feli met je meisje en helemaal gezond!!!!!!!!! ik wist het wel !! LIEDEL FELI MET JE KLEINE VENT!!! JE HOUDT DE SCORE VOOR JONGENS MOOI OMHOOG ZO Ik wil het ook graag weten maar dat komt deze maand nog..dus dat is er zo!! Want wij zijn nu toch alle dagen en weekenden volgeboekt en druk bezig!!! Ik zag mooie babykamer spulletjes in een album mooi hoor!! bij een jongetje vind ik blauw groen ook erg mooi..maar we hebben nu groen en zilver dus ff aankijken! Dames bij de kappers veel plezier, ik zorg wel dat ik voor de bevalling weer ff een retouch heb gedaan..maar wil voor de winter ook nog wel een ander kleurtje Hoest verder met de dames wie is er nog misselijk? moe etc? fijne hopelijk wat drogere dag vandaag!
Huisje nieuws...we kwamen gisteravond pas thuis... kregen een tuintafel en plastic stoelen ff van schoonouders dus hoefde de lasagna niet op de grond op te eten van onze plastic bordjes daarna ben ik gelijk doorgereden naar mijn nichtje voor dr verjaardag pfff en toen nog ff op de bank met mijn ventje en de beeb kwam natuurlijk gelijk los die bleef maar bewegen, helaas kan hij het nog niet voelen.. daarna doodop gaan slapen haha vanochtend weer 7h zucht! Nou zaterdag sjoppen gaat ook al niet door maar gezien geldgebrek nu nog...en de drukte komt het wel goed uit !! Dat wordt dus een ander xtje.. Dus nu wordt zaterdag onze klusdag schuren verven...we willen toch 2 muren een ander kleurtje.. Is nu beige/zalmig..en wij willen liever zandkleur.. Dus toch nog iets doen haha ! En we willen een lijst met behang erin op de slaapkamer..dus er zullen de komende week foto's komen !! Nu 2 daagjes werken dus ff geen huisje..en dan zaterdag klus en zondag Sem verjaardag!
Heee meiden, Hier een kaknacht om het even zo uit te drukken! Ik werd om 1 uur wakker en sliep pas om 5 uur weer, nu mocht ik wel "uitslapen" van Fred vanmorgen en hij brengt Lisette weg nu. Heb door het slaaptekort wel knallende koppijn en ik ben er zelfs misselijk van! Buddy, lekker klussen is ook leuk! Ik heb ook zin om de kamer van de kleintjes te gaan doen maar ik ga dat pas doen als we het geslacht weten. En ja dat duurt nog 4,5 week, tenminste als we mazzel hebben natuurlijk want lees en hoor ook wel eens verhalen dat ze het niet vragen of je het wil weten...
Oh en als je een beetje chagerijnig bent, of niet hihi, kijk deze ff: YouTube - Baby laughing ????? ???? ?????