Februari 2016 moeders

Discussion in 'De mama's' started by Punky16, Mar 7, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Haha. Is het bij jou ook begonnen toen je met fruit/groente begon?
    Of altijd n goede poeper geweest.

    Och dat is dan wel heel weinig slaap inderdaad.
    Hier ook n kleine die nu uitgeslapen denkt te zijn.

    Pff het zit ook allemaal weer tegen.
    Auto geeft auto storing. :( straks naar de garage. Ook zou ik naar verjaardag gaan naar het zoontje van een vriendin. Mrja weet niet of ik kan komen.
    En nu krijg ik net ook te horen dat ik naar een cursus moet op het werk van een uur. :(
    Om 9/10/11u. *zucht.
    Weer n superleuke vrije dag.
     
  2. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Ze is altijd wel een goede poeper geweest ;)

    Heb besloten om aankomende week rode bieten en sperziebonen klaar te maken voor M.

    Oh balen zeg! Hopelijk valt het mee met de auto, jullie hadden er dit jaar toch al veel geld aan uitgegeven?
    Moet je vandaag nog naar die cursus?
     
  3. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Oh dat is wel lekker. :)

    Mogen ze rode biet? Mag je dat ook invriezen en weer opwarmen?
    Sperziebonen hier geen succes. Snijbonen wel.
    Vanavond gaan we witlof uitproberen.

    Gelukkig konden ze het onderdeel bestellen. Werd om 9:15; bezorgd en om half 10 kon ik weer rijden.
    Naar het werk brn ik niet meer gegaan. Wel naar de verjaardag
     
  4. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Ja het staat in mijn kookboek bij recepten vanaf 4 maanden dus neem aan dat ze het mogen. Waarom zou dat niet kunnen, invriezen en weer opwarmen? Ik ga ervanuit dat dat wel kan. Spinazie mag je ook gewoon een tweede keer opwarmen, daar zijn ze ook allang van terug gekomen dat dat niet goed zou zijn.
    Wat fijn dat de auto alweer gemaakt is!
     
  5. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Okee. ;) Dacht omdat het nitraat rijke voeding is.
    Maar dan moet je wel verse rode bieten maken? Want die andere zijn natuurlijk al een keer opgewarmd etc. Of mag dat ook?
    Ik ben daar toch nog wat voorzichtig mee.
    Af en toe word ik helemaal kriegel van al die regeltjes. En vooral dat ze iedere keer weer veranderen :(

    Ja heel fijn! Nu de rekening afwachten.
    E had daar gezellig haar ochtendfles gedronken. :p Nu lekker slapen.
    Vandaag ga ik weer proberen om het op 3 flessen te doen.
     
  6. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Als ik het op zoek via google kom ik dat inderdaad ook tegen, maar er staat ook bij dat je het vanaf 6 maanden gewoon mag geven alleen niet vaker dan 2x per week. Daarnaast mag je het wel nog een keer opwarmen als je het na koken snel afkoelt. Dus ik maak gewoon genoeg voor 2 dagen en dan komt dat helemaal goed. Of ik maak het gewoon per dag vers, zoveel ruimte neemt dat ene kleine pannetje nou ook weer niet in op het gasfornuis, gewoon zorgen dat we zelf wat makkelijks eten :p

    3 flessen :$ hemeltje, normaal gesproken gaan ze met een maand of 10 pas terug naar 3 voedingen. M krijgt nog steeds 4 voedingen ondanks dat ze het andere voedsel ook goed eet. De melk is nu nog steeds het belangrijkste.
     
  7. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Ah okee. ;)
    Wie weet ga ik het dan ook maar binnenkort maken.
    Moet nu ook even gaan verzinnen wat ik haar nu ga geven qua groente. Straks maar eens boodschappen doen.

    Hihi ze mogen vanaf 6 maanden naar 3 flessen.
    Ze heeft hem nu zelf al 2x overgeslagen. En gisteren heb ik hem bewust niet gegeven.
    Ook dronk ze de fles van 17:00 erg slecht. Ging er elke keer mee spelen. Met moeite dronk ze dan wel iets van 150cc, maar het ging niet echt van harte.
     
  8. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Ik ben ook blij als ze 1 jaar is en gewoon met de pot mee eet :p dat is veel makkelijker.

    Oké, schema wat ik had gevonden stond dat pas bij 10 maanden. Maar goed m drinkt ook niets anders dus die heeft die 4 voedingen dan ook wel nodig voor het vocht. Ze drinkt ook alle voedingen goed.
     
  9. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,694
    38
    48
    Female
    Utrecht
    Haha wat een poeperds! Al gaat het hier gelukkig ook weer goed. Meestal 2 poepluiers per dag.
    Wow nog maar 3 flessen? Hoe groot zijn deze dan?
    Hier nog altijd 4 maar niet zulke grote, tussen de 120-180cc.

    De paprika geef ik gewoon zo, een rauw reepje. Meestal sabbelt ze zo hard dat alleen het velletje over blijft, maar ook met velletje gaat het goed.

    Laatste twee dagen eet ze heel goed. 's ochtends fruit, 's middags een halve boterham en namiddag groenten. Fruit geef ik gewoon een stuk in haar handjes, daar sabbelt ze dan op en soms een stukje van een lepeltje of van een vork af. Dat vindt ze dan echt smullen. Zeker van de vork vindt ze erg leuk, mondje wagenwijd open. Vanavond had ik heel simpel gekookt, groenten (courgette, paprika en wortel) in een tomatensausje. Af en toe gaf ik haar gewoon een stukje van mijn vork af, nou heeft ze best wat van gegeten. In haar handje houdt ze dan een groot stuk courgette vast of gekookte wortel en daar sabbelt ze dan tussendoor op:) dus een beetje met de pot meegegeten vandaag hah.

    Vanmiddag hele dag op pad naar Innsbruck. Ging heel goed! Ochtendslaapje in de auto. Daarna door innsbruck gewandeld en rond de middag fles gegeven. Toen gaan wandelen met de wandelwagen in de hoop dat ze in slaap zou vallen maar na 1,5 uur lopen (was ondertussen al 13u, normaal slaapt ze om 11u45) lag ze nog steeds moe, rustig maar wakker in de kinderwagen haha. Toen maar toch in de draagzak gedaan en toen sliep ze binnen 5 minuten:)
    Super fijn om te weten dat we dus heel makkelijk een dagje op pad kunnen gaan!
    Oh ja en de laatste 2 nachten heeft ze heerlijk geslapen tot 6u20/30:)

    Hopelijk heeft E gauw weer een lekker ritme!
    Gaat het met het ritme van Z en M goed nu ze verhuisd zijn?
     
  10. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Sabine: haha nou inderdaad. Stukken makkelijker!
    E drinkt water,thee en net diksap gekocht. En drinkt ze ook zo weg. Madam lijkt alles wel lekker te vinden.
    Water uit een glas vind ze helemaal geweldig.

    Nu krijgt ze om 17:00 haar groente en water. En dan half uurtje later yoghurt. Of dan haar water en na de groente yoghurt.
    Wisselt nog. :) ipv haar gewone fles.

    ZaZaM: fles is ong. 200cc gemaakte voeding. (Nr. 2)
    wat fijn dat het allemaal weer zo goed gaat!
    Dubbel genieten! Lekker hoor als je inderdaad zo op stap kan gaan.
    Dan is een draagdoek weer een handige optie.

    Ja hoop het ook. Al vind ik het niet heel vervelend.
    Pas me ook niet altijd meer heel erg aan haar aan. Wil haar toch wat makkelijker gaan maken.
    Vanochtend heb ik ook geen rekening gehouden met haar slaapje. Ze heb met de heenweg half uurtje geslapen en de terugweg ook half uurtje. Ging ook best eigenlijk. Vanmiddag heb ze van 13:00 t/m 16:30 geslapen. Ben benieuwd hoelang ze vanavond slaapt. :)
     
  11. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,694
    38
    48
    Female
    Utrecht
    Haha ja water uit een glas vindt ze hier ook helemaal geweldig. Ze wordt echt wild enthousiast. Denk ook wel dat het goed is om te oefenen. Hier krijgt ze alleen water, na het fruit en de groenten, uit een glas.
    Als we weer thuis zijn ga ik ook eens Griekse yoghurt proberen, maar op zich eten wij nooit toetjes dus hoeft ook niet zo nodig.

    Toch makkelijker als je je niet altijd aan de baby aanpast. Het gaat dan soms verrassend goed he!
     
  12. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Haha leuk heh! :)
    Je kan straks evt. Yogurt ook als ontbijt doen. Met granen o.i.d.

    Nou heh! Al hebben hun nu ook wat meer in de gaten gelukkig.
    Kunnen zich beter vermaken met iets kleins. :)

    Vanavond heeft ze maar 45min geslapen. Wel genoeg om het te redden tot haar laatste fles. :)
     
  13. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Wat fijn dat het zo goed gaat ZaZam! De meiden hebben hun ritme alweer gevonden :) M slaapt nu 2x per dag en dat ging vandaag eigenlijk best goed.

    Ander drinken: als ik m water in een flesje geef wordt ze gewoon echt nijdig. Morgen eens wat verdund appelsap met een rietje proberen, of uit een normaal glas.

    Hihi ik denk dat ik m onbewust nog te graag een babietje hou, aangezien ze natuurlijk ook de laatste is. Bij z was ik veel sneller met alles proberen, maar dan is het ook de eerste keer dus is alles nog nieuw en leuk.
     
  14. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Wat fijn zeg, dat ze het goed deed op 2 slaapjes :)
    Had je haar 2e slaapje nu wat later gedaan?
    Zal wel even wennen zijn, nu ze zoveel wakker is?

    Haha die vind het duidelijk niet lekker dus.
    Meeste drinken doe ik gewoon in haar gewone fles. En dan drinkt ze rond de 100cc weg.
    En als ze het glas uit m'n mond aan het kijken is, krijgt ze daar een slokje van (water)

    Zou heel goed kunnen! Hoor je wel vaker heh. Dat ze dan extra lang er van willen genieten.
    Maar denk ook dat je het type baby daarvoor moet hebben.
    E was al heel snel wijs (volgens anderen) met 7 weken wou ze echt niet meer liggen op schoot. Moest perse zitten. Ook in maxicosi kwam ze toen al helemaal omhoog.
    Haar heb ik nooit echt klein kunnen houden. Vond het ook niet zo erg hoor. ;)

    Nacht is goed verlopen :) Alleen om 3u even wakker geweest, Hopelijk maakt ze nu nog wat uurtjes voor m'n man. Kan hij ook nog uitslapen.

    Laatste fles doe ik trouwens 210/7 maken.
     
  15. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Nee niet later op bed gelegd maar wel laten liggen toen ik Z uit bed ging halen van de middagslaapje. Dus m had ongeveer tot kwart over 3 half 4 geslapen ipv 3 uur. Dat rede ze wel tot ruim na 7uur. Opa en oma waren er dus ja dan moet je natuurlijk wel nog even aandacht krijgen van hun voor je naar bed gaat. Anders had ze er om 7uur in gelegen. Nee is niet echt wennen, aangezien ze natuurlijk nooit een grote slaper is geweest. Hoop alleen dat ik het voorlopig vol kan houden dat ze wel even tegelijk naar bed toe gaan.
    Heb er geen kind aan, gisteren heel de toilet gesopt, muren vloer alles, ze heeft heerlijk op de gang in de maxi cosi gelegen. Zolang ze me maar in het zicht heeft het het goed.

    Hihi dat was met Z idd ook zo. Ben blij dat M niet zo'n erge haast heeft. Vandaag maar eens uit proberen om wat anders te drinken aan te bieden. Wil dit dan wel uit een gewone beker of rietje doen. Dus geen tuitbeker of fles.

    Wat fijn dat je nacht goed is verlopen!
     
  16. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Wilde deze foto toch even met jullie delen. M is altijd duimend aan het eten, ze was ook een beetje moe dus zat in haar ogen te wrijven. Dit is dus het eindresultaat met eten. Ze vond het wel lekker. Vanmorgen geprobeerd de duim weg te houden... ze schreeuwde moord en brand... dan maar iedere keer poetsen.
     

    Attached Files:

  17. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Super hoor. Ja dat is inderdaad wel het lekkerst als ze tegelijk slapen.
    Heb jij ook even rust. :)

    Succes. Waarom wil je het via normale beker doen? Of rietje?

    Haha geweldig die foto.
    Gaat er nog wel wat in? :p
     
  18. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,694
    38
    48
    Female
    Utrecht
    Jeetje nog maar twee slaapjes! Dan kan M echt lang wakker blijven zeg! Fijn dat ze dan ook gewoon lekker rustig is.
    Hahaha geniale foto! Die zit wel echt hélemaal onder:)! Is zo een grote slabber met armen geen goed idee haha.

    Gewone beker of rietje schijnt beter te zijn dan tuitbeker, maar ook daar zijn de meningen ook wel weer over verdeeld..
    Ik ga haar wel zo snel mogelijk aanleren om uit een gewone beker te drinken, ik geloof wel dat dat beter is dan een tuitbeker (vooral voor de mondmotoriek en later ook de spraak/uitspraak).

    Hier is ze een beetje chagrijnig vandaag hihi, gauw op bed gelegd :p
     
  19. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    Feb 17, 2015
    1,635
    0
    36
    Female
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Hihi ja er gaat gelukkig ook nog wel wat in. Dat bewijzen die poepluiers wel ;)

    Ze heeft al door hoe ze het drinken door een rietje moet zien maar kijkt er een beetje vies bij een last het weer uit haar mond lopen. Een open beker en rietje zijn goede manieren om de motoriek van de mond goed te trainen. Heb ooit een artikel gelezen dat ze pas met 2 jaar over de fijne motoriek beschikken om uit een normale beker te drinken. Dat kunnen ze wel iets eerder maar voorlopig nog niet. Rietje schijnt het moeilijkste te zijn.

    Ja haha zo'n slab zou idd wel perfect zijn voor m.

    Hopelijk is ze na het slaapje niet chagrijnig meer ZaZam!
     
  20. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Ahh okee. Dus als ik.het goed begrijp is een rietjesbeker of een gewone beker beter dan een Tuitbeker?
     

Share This Page