Februari mama's 2013!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Duckertje, May 27, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Micha 2

    Micha 2 Bekend lid

    Jul 4, 2010
    612
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fiore: Heel veel sterkte!!!
    Jonneke83: Ik weet dat achterham goed is om te eten, ik vind vleesbeleg ook moeilijk hoor.


    En nu maar gauw naar bed, want ik moet morgen werken.
    Nog maar 2 weekjes en dan is het zomervakantie, wat ben ik daar aan toe!;)
     
  2. Mama in spe

    Mama in spe Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,837
    0
    0
    Noord-Holland
    Goeie morgen allemaal!
    Wij zijn aan het aftellen tot 10.45.
     
  3. Sukke

    Sukke VIP lid

    Jan 14, 2010
    5,538
    1
    0
    @Paloe: Op die fiets. Ideaa! Wel druk waarschijnlijk met 2 kids maar scheelt je zelf iig wel een hoop kosten en waarschijnlijk krijg je er ook nog uren voor? Ben je bijna klaar?
    Mjn man begint in september met een opleiding, duurt maar 1 jaar, maar die ziet er erg tegenop dat hij nog niet klaar is als de baby komt.

    @Romy: Dat is idd zo wat je zegt, dat er dan al ietts niet goed zat. Goed om je dat voor te houden maar dan nog zal de klap groot zijn. Hoe is dat bruin verlies nu dan?

    Sex: Ik vind het nu ook leuker! :p Vorige zwangerschap was ik op het eind ook niet te houden! Hihi! dag voor de uitgerekende datum rond etenstijd en voor het slapen gaan gevreeën en om 04.15 begonnen mijn weeën en s middags had ik ons mannetje vast!

    Hier om 08.45 intake bij de vk. Heb er zin in. Ga nu snel douche dus!
    Fijne dag allemaal!
     
  4. IngeM

    IngeM Fanatiek lid

    Dec 17, 2011
    1,590
    0
    36
    Goeree Overflakkee
    Meiden, ik heb sinds vanmorgen opeens bruine afscheiding. Maak me heel veel zorgen. Gelukkig geen rood. Ga zo de verloskundige maar bellen misschien voel ik me dan wat beter. Getver, zo kan je toch niet genieten... :(

    @ eten: ik zag toen ik in de ah was gister dat parmezaanse kaas gemaakt is van rauwe melk... Balen want ik had er net zo'n trek in!!

    Iedereen met een echo vandaag, ik hoop dat alles goed is!!
     
  5. Romy1980

    Romy1980 Fanatiek lid

    Jul 14, 2008
    1,005
    128
    63
    Goedemorgen dames....

    Hier is het bruin verlies nog steeds hetzelfde.....maar het lichte buikpijn is nu even weg...ach we zien het wel.

    @ingem balen zeg....hoop dat het niks is...
    @sukke...veel plezier vandaag!!

    Liefs
     
  6. girafje

    girafje Fanatiek lid

    Aug 27, 2008
    2,136
    0
    0
    leerkracht
    Noord Holland
    @ Romy: Ken je gevoel meid! Heb in maart een mk gehad en bij mij was de gedachte later ook: gelukkig dat het nu al gebeurd is en niet in een later stadium.
    Duim voor je dat er niets aan de hand is!

    @ echo meiden: We komen allemaal terug met goed nieuws!!! Ik kan niet wachten tot het eindelijk 15.00 is. Misschien durf ik dan eindelijk eens op de roze wolk te gaan zitten!
     
  7. Elance

    Elance Fanatiek lid

    Mar 27, 2012
    1,448
    1
    38
    Hoi meiden!

    Ik had gisteren even alles nagelezen, gelukkig is er niet zoveel geschreven als de dagen ervoor ;)

    Romy: ik zou nog niet direct inzitten met dat bloedverlies, het hoeft niet slecht te zijn. Iemand die ik ken is zelfs tijdens de eerste 7 maanden van haar zwangerschap gewoon ongesteld geweest iedere keer, en ze was al 4 maanden zwanger toen ze er achter kwamen :)

    Aan iedereen die echo heeft vandaag: succes! Kom maar op met jullie mooie boontjes-foto's :D

    Ik heb gisteren mijn resultaten gekregen van examens avondschool en we zijn geslaagd :). Ik had examens een paar dagen nadat ik er achter ben gekomen dat ik zwanger ben dus dat ging minder om te studeren maar we zijn geslaagd, super!
    Overigens hier ook aan het aftellen, nog 11 dagen voordat we naar de gyn mogen :) ik denk dat het opeens snel zal gaan.
     
  8. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    Nov 17, 2011
    4,575
    0
    0
    Even zwaaien hier, drukke dag gister, wel bijgelezen maar niet veel onthouden... :)

    @ alle goede echos, heerlijk! Geniet ervan meiden!

    @ fiore, moeilijke keuze meid! Ik wens je heel veel sterkte!

    @ verstopt, hier ook heel erg, bah!

    @ bruinverlies, zolang het niet rood wordt kan het niet heel veel kwaad, dus hoop houden hoor meiden!

    @ iedereen die vandaag een afspraak heeft, heel veel succes!

    @ girafje, extra knuffel!

    Hier morgen intake en dan hoop ik ook te horen wanneer we een echo krijgen!
     
  9. CindyW

    CindyW Lid

    May 30, 2012
    73
    0
    0
    Limburg
    Goedemorgen!

    echo/controle meiden van vandaag: op naar goed nieuws en mooie echo's!

    Ik heb om 11.15u de echo en aansluitend gesprekje met de gyn.
     
  10. Leonizzie

    Leonizzie Fanatiek lid

    Oct 8, 2008
    2,448
    0
    0
    Jeugbeschermer Bureau Jeugdzorg
    Girafje en Mamainspe, heel veel sucecs straks wij duimen voor hele mooie echo's!

    Romy, he wat vervelend want je maakt je toch zorgen. Maar zonder heftige buikkrampen gaat het nog goed!!! Ik blijf positief hoor.

    IngeM dat geldt ook voor jou, ik blijf optimistisch. Je zal de eerste niet zijn met bruinverlies, of zelfs helder rood, die een aantal maanden daarna een wolk van een baby vasthouden. Wel goed om de vk te bellen, misschien dat die wat kan geruststellen.

    Sukke veel plezier bij de intake!

    Fiore, meis heel veel sterkte vandaag. Ik weet niks anders te zeggen :(

    Mijn gegevens voor op de lijst, komt ie:
    Uitgerekende datum 19 feb. Ik doe mee aan MvM
    2e kindje, ik wil in het zh. bevallen en ik wil BV geven
    3 juli 1e echo, 16 juli intake vk.

    Dat is het volgens mij.
     
  11. Leonizzie

    Leonizzie Fanatiek lid

    Oct 8, 2008
    2,448
    0
    0
    Jeugbeschermer Bureau Jeugdzorg
    CindyW, jij ook natuurlijk een hele mooie echo vandaag!!!

    Ben jaloers op jullie haha.

    Trouwens helderrood bloed hoeft ook geen kwaad te kunnen. Dat had ik vorige keer tussen de 6 a 7 weken (is schijnbaar daar een gevoelige periode voor) en dat was waarschijnlijk een gesprongen adertje. Dat kan je al krijgen wanneer je te hard perst op de wc.
     
  12. Romy1980

    Romy1980 Fanatiek lid

    Jul 14, 2008
    1,005
    128
    63
    @Girafje zo denk ik ook echt.....beter nu dan....en ik hoop dat je idd
    op die roze wolk kan zitten vanmiddag!! Succes met wachten!!

    @Elance gek genoeg zit ik er ook niet heel erg mee, of dat komt omdat ik toch vrij nuchter ben
    of omdat ik ook niet kan geloven dat er iets is....ik weet het niet.
    Ik kan toch niets meer doen dan wachten....kan wel eerder bellen voor een echo maar dat zegt
    voor mijn gevoel ook helemaal niks meer of minder.

    @Noorus dat is ook zo, en het is nog steeds heel donker bruin.
    Spannend ook morgen de intake!!

    @Leonizzie fijn dat jij positief blijft hahaha dat scheelt weer. Ik heb geen heftige buikkrampen gehad
    alleen zo`n ongesteld worden gevoel!
     
  13. Mama in spe

    Mama in spe Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,837
    0
    0
    Noord-Holland
    @elance: gefeliciteerd met het behalen van je diploma!
     
  14. Elance

    Elance Fanatiek lid

    Mar 27, 2012
    1,448
    1
    38
    Oh nog geen diploma hoor ;) Moet nog een semester doen, in januari nog examens maken en dan krijg ik mijn diploma :p
    Maar maakt me ook zoveel niet uit. Ik heb al een diploma maar ik deed nog avondschool erbij om bij te blijven in mijn job. Alles verandert ook zoveel ;) (Leve onze nieuwe regering hier in België).
     
  15. Jijdaar

    Jijdaar Actief lid

    Jun 2, 2012
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    @alle meiden die echo hebben, veel plezier en succes!
    @obstipatie: ook hier...:(kan super zeer doen..
    @sex: nog ni echt de puf voor;) komt wel:)
    @bruin verlies; hoeft indd niets te betekenen!

    Fijne dag!
     
  16. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Mamainspe heel veel plezier en succes straks! Ik zie nu trouwens pas dat je weer heel snel zwanger bent!

    Sukke ik moet nog wel even, ongeveer een jaar waarschijnlijk. Ik ben (bijna) volledig vrijgepland voor de studie:) Mijn man is begonnen aan een HBO studie in september en heeft nu zijn P afgerond, hij is nog 3 jaar bezig. Hij doet het helemaal in de avonduren. Het is wel druk hoor dus ik vind het wel heel begrijpelijk dat je man het spannend vindt!

    IngeM oeh wat spannend en vervelend… succes met de vk

    Girafje veel succes vandaag!

    Elance gefeliciteerd!

    Noorus succes alvast morgen!

    CindyW succes vandaag!

    Ik heb trouwens gister de HA gebeld voor overleg en hij heeft liever niet dat ik naar mijn oude vk terug ga. Dus straks bellen naar een vk die op vrijdag spreekuur heeft in het zh en korte lijntjes heeft met de gyns.. Ben benieuwd!
     
  17. MamavanDaisy

    MamavanDaisy Fanatiek lid

    May 28, 2012
    1,051
    0
    0
    huismoeder
    Dokkum
    Meiden die voor een echo gaan vandaag: succes en geniet ervan, hopen op alleen maar goede echos!

    Pff ik heb t goed te pakken hier, begon gisteren al met constant niezen en koud warm koud warm te hebben... nu ben ik er echt beroerd onder. :(

    En dat met dit stralende weer!

    Ik kruip weer onder de dekens... zal af en toe ook spieken want ben erg benieuwd naar jullie frummeltjes! :D
     
  18. Mama in spe

    Mama in spe Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,837
    0
    0
    Noord-Holland
    Ja, was inderdaad erg onverwachts. Wilde wel graag een tweede kindje, en als het kon een niet te groot leeftijdsverschil. En omdat ik borstvoeding gaf en we vorige keer 13 maanden hebben moeten wachten, dachten we dat het zo'n vaart niet zou lopen. Maar opeens bleek ik weer zwanger. We zijn er erg blij mee, maar ik vind het wel zwaar nu. Gelukkig helpt mijn man veel.
    Mijn kindjes schelen straks een jaar.
     
  19. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Beterschap! Ik was gisteravond en vannacht ook koortsig maar nu valt het weer mee..
     
  20. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    mamainspe ik kan het me voorstellen dat je het zwaar vindt! Je lijf is ook eigenlijk nog niet hersteld en moet nu weer aan de bak. Wel heel leuk straks 2 kids in ongeveer dezelfde leeftijd!
     

Share This Page