ff weer een berichtje..

Discussion in 'Zwangerschap' started by -, Oct 24, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niet meer actief

    Hier weer even een berichtje van mij, Ik ben inmiddels bijna 11 weken zwanger en het gaat allemaa redelijk zijn gangetje, heb vorige week wat bloedverloren maar dat bleek innestelingsbloed en alles zat nog goed en wel in mijn buik en groeit ook prima:) Dus nu houden we ons alweer bezig met een naam voor dit kruimeltje.

    Met mijn klachten is het allemaal wat minder, ook niet meer zo misselijk enzo wel word ik iedere dag gecontroleerd omdat ze de pre-eclampsie goed in de gaten willen houden het is nu nog niet zo erg maar zodra het dus mis is met mijn gezondheid word de kleine onmiddelijk gehaald.

    Ook met Janelle & Juliën gaat het goed, over anderhalve maand word Janelle al weer 2 jaar en Juliën groeit als kool.

    Groetjes Annemarie
     
  2. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Hoi Annemarie, top te horen dat t allemaal goed gaat! T is ook niet niks allemaal. Zijn jullie er al een beetje aan gewend om (weer) papa en mama te worden? Geniet van Janelle en Julien nu t andere kleintje er nog niet is. Maar dat lukt wel aardig geloof ik ;) . Willen jullie straks weten wat t word?
     
  3. Niet meer actief

    ja we willen wel weten wat het word ja :) is makkelijker in de aanschafg van wat wel en wat niet nieuw moet worden gekocht!

    Ik geniet echt me volle teugen van Janelle & Juliën zal hier van de weekl ook eens foto's plaatsen van Juliën :)

    Ik heb die eerste weken van Juliën best wel veel gemist :(

    Hoop dat de zwangerschap mij beter afgaat dan die van mijn schoonzusje..


    groetjes Annemarie
     

Share This Page