Fibroadenoom en BV

Discussion in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' started by juliette77, Mar 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. juliette77

    juliette77 Niet meer actief

    Hoi,

    Voor mijn zwangerschap is er een goedaardige knobbel in mijn borst geconstateerd. Gelukkig niets ernstigs, maar wel lastig want de borst is daardoor gevoelig.
    Ik wil wel graag borstvoeding geven straks (ik ben 7 mnd zwanger) maar ben bang dat het pijnlijk zal zijn. Mijn arts zegt dat het gewoon moet kunnen. Wat kan ik verwachten?

    Groetjes
    Juliette
     
  2. Linda Offereins

    Linda Offereins Lactatiekundige

    Mar 3, 2010
    860
    0
    0
    Hoi Juliette,
    Best lastig ja, zo'n knobbel in je borst. Het is inderdaad mogelijk dat je er meer last van gaat krijgen als je borstvoeding gaat geven. Denk dan vooral aan de stuwingsdagen, als je borsten wat meer op spanning staan.
    Ook is er wat meer kans op een borstontsteking, omdat er toch een extra knobbel zit die wat melkgangetjes kan afknellen.

    Maar toch is het zeker het proberen waard.
    Het maakt ook verschil waar hij zit en hoe groot hij is.
    Eventueel is het een optie om je baby met 1 borst te voeden. Je stimuleert dan alleen de 'goede' borst. De andere borst gaat ook produceren, maar als die verder niet geleegd wordt zal het daar stoppen.

    Veel succes!

    groet
    Linda
     

Share This Page