hallo!! ik ben op zoek naar een nieuwe flessenverwarmer. ik heb de isi mini, maar eigenlijk vind ik het een ding van niks. duurt heel lang voordat het flesje warm is. nou zat ik te denken aan beaba bib expresso, maar die is wel flink aan de prijs. hebben jullie nog tips voor een goede flessenverwamer?
Ik kook water en bewaar dit in een thermosfles. Mocht het water bij gebruik toch nog te warm zijn dan gewoon wat koud water erbij. Ben je goedkoper uit dan met een fleswarmer
Wij hebben er ook geen een. Gebruik de magnetron of wat kokend water uit de quooker gemengd met koud water. Voor onderweg neem ik kokend water mee of bij een nachtje in een hotel de oude waterkoker.
Ligt eraan... wil je borstvoeding opwarmen? Dan zou ik die van de Prenatal (eigen merk) kopen, want daar kunnen alle soorten flessen in. Als je er al wat warm water in doet, ben je in 5-10 min. klaar. Als je flesvoeding gaat geven, dan zou ik géén fleswarmer gebruiken. Ik heb mijn fles in 2 minuten klaar. Hoe? Ik kook water en doe 1/2 deel kokend water in de fles, los de poeder op (laat het in mijn geval, Friso Comfort, even opstijven) en voeg daarna 1/2 deel koud water toe. Daarna is de fles direct op drinktemperatuur. Deze bereidingswijze staat ook op de zijkant van de verpakking.
Wij hebben de Beaba Bib'seconds. Wordt nu niet echt meer gebruikt, maar voorheen met bv opwarmen of nachtvoeding boven wel. Heel fijn ding, fles is snel klaar waardoor kleintje niet zo lang hoeft te wachten
Ik heb er wel een .. Maar die is voornamelijk voor onderweg. Dan hoef ik niet in het holst van de nacht bijvoorbeeld op zoek naar heet water (comfort voeding moet in heet water opgelost worden) op een plek die ik niet ken. Als ik Eva langzaam wakker hoor worden, dan zet ik de flessenwarmer aan op 80 graden en als ze dan echt wakker wordt heb ik heet water voor het flesje. Ideaal. Hier thuis gebruik ik gewoon gekookt water uit de waterkoker.
Als het voor moedermelk is, dingen die snel verhitten, zoals bijvoorbeeld van Beaba, maar ook de Avent, zijn niet geschikt. Ze verhitten te snel, waardoor kleine gedeeltes van de melk veel te heet worden en van samenstelling veranderen (levende cellen gaan dood, eiwitten kunnen veranderen), en er net als bij verkeerd verhitten in de magnetron, hotspots kunnen ontstaan. De Bib Expresso is af te raden voor het aanmaken van kunstvoeding, omdat hij staand water verhit tot precies de temperatuur waarop bacterien gemakkelijk groeien, waardoor je kind een grotere kans op voedselvergiftiging via de fles loopt. Goedkoopste, makkelijkste EN veiligste manier om een fles kunstvoeding te maken is met een gewone waterkoker. Je lost het poeder op in de helft van de benodigde hoeveelheid water die je in de waterkoker aan de kook gebracht hebt. Als het poeder volledig opgelost is doe je er koud leidingwater bij. Op deze manier heb je heel snel een fles die op de goede temperatuur is, terwijl eventuele ziekteverwekkers in het poeder onschadelijk gemaakt zijn. Deze bereidingswijze wordt ook door de WHO en Unicef geadviseerd.